Beyoğlunda imar hizmeti

Beyoğlunda imar hizmeti

And-Ar'ın Yerel Yönetimler Performans Araştırması'nın İstanbul ayağına Avrupa ve Asya yakasının en başarılı belediye başkanları belirlendi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan İstanbul'un en tanınan Başkanı unvanına sahip oldu.

Beyoğlu Belediyesi'nden riskli yapılarla ilgili önemli karar!

İstanbul Beyoğlu Belediye Meclisi'nde ilçe genelinde bulunan riskli yapılarla ilgili mevcut imar planlarına eklenmek üzere hazırlanan Plan Notu Teklifi oy birliği ile kabul edildi.

Üsküdar'daki kaçak yapılarda elektrik, doğalgaz ve su hizmeti kesildi!

Üsküdar Yavuztürk Mahallesi’nde Faruk Kıyım isimli bir vatandaşın 638 metrekarelik arsasına bilgisi dışında verilen imar izniyle yapılan binalardaki elektrik, doğalgaz ve su hizmeti durduruldu...

Beyoğlu Küçük Piyale Mahallesi imar planı değişikliği askıda!

Beyoğlu İlçesi, Küçük Piyale Mahallesi 1162 Ada 27-29-69-73-74-76 Parsellerde Yer Alan Rezerv Yapı Alanına İlişkin 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği askıya çıktı.

Kars’ın koruma amaçlı imar planı ve kentsel tasarım projesi yapılacak!

Kars Özel İdaresi Genel Sekreterliği tarafından Kars merkezde koruma amaçlı imar planı ve kentsel tasarım projesi yapım işi için danışmanlık hizmeti alınacak.

İmar barışı en fazla Beyoğlu ve Zeytinburnu'nda konut fiyatlarını artırdı!

Toplamda 10 milyon 250 bin vatandaşın başvurduğu ve bir yıldan fazla süren imar barışı düzenlemesi süresince İstanbul'da konut fiyatları en çok yüzde 12,77 ile Beyoğlu'nda arttı...

Beyoğlu Örnektepe Mahallesi imar planı askıya çıkarıldı!

Beyoğlu İlçesi, Örnektepe Mahallesi, 3218 ada, 14 ve 15 parsellerin bir kısımlarına ilişkin itiraz 1/5000 ve 1/1000 ölçekli nazım ve uygulama imar planı 2 Nisan 2019 tarihinde askıya çıkarıldı.

Beyoğlu Örnektepe nazım ve uygulama imar planı askıda!

Beyoğlu İlçesi, Örnektepe Mahallesi, 1915 ada,1 parsel ve bir kısım tescil dışı alana ilişkin itiraz 1/5000 ve 1/1000 ölçekli nazım ve uygulama imar planı 11 Mart'ta askıya çıkarıldı...

Beyoğlu'nun imar sorunu çözülecek!

CHP'nin Beyoğlu Belediye Başkan adayı Alper Taş, gecekonduda yaşayan vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Taş, ''Önceliğimiz imar sorunlarının çözümü'' diye konuştu.

İstanbul'daki 12 tarihi eser için imar planı kararı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Beyoğlu, Fatih ve Üsküdar ilçelerinde bulunan 12 tarihi eseri ihya edilmeleri için imar planlarına işleme kararı aldı. Karar Meclis'ten geçti.

Arda Turan'ın Beyoğlu'ndaki inşaatının imar planına ulaşılamıyor!

Arda Turan'ın Beyoğlu'nda bulunan öğrenci yurdu inşaatının bulunduğu parsel ticaret alanı olarak görülüyor. Turan’ın inşaatının bulunduğu imar planı, uygulama kapsamında bulunamıyor.

Sütlüce'de çöken binanın sahipleri İmar Barışı’na başvurmuş!

İstanbul Beyoğlu'nda zemininde toprak kayması oluşan 4 katlı binanın sahipleri imar barışına başvurmuş.

Beyoğlu Örnektepe Nazım ve Uygulama İmar Planı askıda!

Beyoğlu İlçesi, Örnektepe Mahallesi, 1915 ada, 1 parsel ve bir kısım tescil dışı alana ilişkin Nazım ve Uygulama İmar Planı tadilatı askıya çıkarıldı...

Beyoğlu Pirimehmetpaşa imar planı tadilatı askıda!

Beyoğlu İlçesi, Pirimehmetpaşa Mahallesi'ndeki bazı alanlara ilişkin  Nazım İmar Planı değişikliği aksıya çıkarıldı...

Beyoğlunda imar hizmeti Haberi

Beyoğlunda imar hizmeti

İstanbul'un en tanınan Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu'da öne çıkan hizmetlerin imar, barınma ve mesleki eğitimin başta geldiğini belirtti. Demircan "Fiziki ve sosyal projeler aslında bir bütün ama sosyal projeler gülü. Mesela Okmeydanı'nda tapu veriyor olmak, oradaki insanların elli yıllık tapu sorununu çözmek onları çok mutlu etti. Çünkü malını güvene aldı, o kıymetli. Orada yeni bir gelecek vaadi, bu kıymetli Öte yandan Emek Sineması'nı yapmak orada hatıraları olanlar için kıymetli. Hayatın her alanına dokunmak lazım. Belediyeden insanlar liderlik bekliyor. Barınma, sosyal politikalar, eğitim, mesleki eğitim, iş bulma, aş bulma, iş geliştirme, cazibe alanı gibi her alanda şehir liderliği bekliyorlar" dedi.
''PROJELERİN SAĞLIKLI OLMASI İÇİN TARTIŞILMASI GEREKLİ''


''Okmeydanı’nın dönüşümünde on yıllık bir öngörü koyduk. 2014 seçimlerine girerken, önümüzdeki beş yıl uzlaşma ve...