Beyoğlunda tapu sorunu

Beyoğlunda tapu sorunu

And-Ar'ın Yerel Yönetimler Performans Araştırması'nın İstanbul ayağına Avrupa ve Asya yakasının en başarılı belediye başkanları belirlendi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan İstanbul'un en tanınan Başkanı unvanına sahip oldu.

Beylikdüzü Gülseren Yapı Kooperatifi'nde tapu sorunu: 13 dava açıldı!

Büyükçekmece Belediyesi tarafından verilen sözlerin Beylikdüzü Belediyesi döneminde bozulduğunu belirten aileler 13 ayrı dava açtı. Aileler 250 bin-450 bin TL arası yüksek ipotek ücretiyle karşı karşıya kaldıklarını dile getirdi.

Sancaktepe’de 59 ailenin tapu sorunu çözüme kavuştu!

Sancaktepe Belediyesi ilçe genelinde tapu sorunlarını çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Bu çalışmalar dahilinde 59 ailenin daha tapu sorunu çözüme kavuştu. 

Tunceli'nin 40 yıllık tapu sorunu çözüldü! 

Tunceli'de Alibaba Mahallesi sakinlerinin 40 yıllık tapu sorunu Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu,10 kişinin tapusunu teslim etti.

Seyhan Gölbaşı Mahallesi'nin tapu sorunu TBMM'de!

Adana'nın Seyhan ilçesinde bulunan Gölbaşı Mahallesi'nin tapu sorununa ve Adana iline yapılan yatırımlar meclis gündemine taşındı. CHP'li Barut, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Sultangazi'de 40 yıllık tapu sorunu yüksek rayiç bedele takıldı!

Sultangazi'de 40 yıldır tapularını almak için bekleyen gecekondu sahipleri, belediye tarafından belirlenen rayiç bedelin yüksekliği sebebiyle mağdur durumda.

Kocaeli 42 Evler'deki tapu sorunu çözülüyor! 

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Tahir Büyükakın, yaptığı açıklamada İzmit İlçesi 42 Evler Mahallesinde yaşayan kat maliklerinin yaşadığı tapu sorunun çözümünde çok önemli bir adımın atıldığının müjdesini verdi.  

Eyüp Nişanca’daki 40 yıllık tapu sorunu çözülüyor!

Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Nişanca Mahallesi’ndeki 40 yıllık tapu sorunu çözülecek.

Sultanbeyli'de tapu sorunu çözüldü!

Sultanbeyli’de nitelikli yapıların sayısı hızla artmaya devam ediyor. Tapusuna kavuşan vatandaşların birçoğu konutlarını dönüştürüyor.

Tuzla'da 250 aile tapularına kavuştu!

Tuzla’nın Mimar Sinan Mahallesi’nde 15 yıldır süren tapu sorunu çözen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, düzenlenen törenle 250 aileye daha tapularını teslim etti. 

Tuzla'da 250 aile tapularına kavuşacak!

Tuzla'nın Mimar Sinan Mahallesi’nde bulunan bir sitedeki 250 aile bugün tapularına kavuşuyor. Bölgede 15 yıl boyunca devam eden tapu sorunu çözülecek.

Şanlıurfa Eyyübiye'nin 40 yıllık tapu sorunu çözüldü!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Eyyübiye İlçesi Eyüpnebi mahallesinde yaşayan vatandaşların 40 yıllık tapu sorununu çözüme kavuşturdu.

Pendik Sülüntepe'deki tapu sorunu çözüldü!

Sülüntepe Mahallesi ‘806 parsel’deki 75 adet gecekondunun tapu sorunu çözüöe kavuştu. Belediye Başkanı Ahmet Cin’in girişimleriyle Milli Emlak Müdürlüğünden devralınan parselin hak sahiplerine satışı başladı. 

Sarıyer'in 60 yıllık tapu sorunu çözülüyor!

İBB tarafından gerçekleştirilen ‘Sarıyer Islah İmar Planları’ Çalıştayı’nda, ilçedeki tapu ve imar sorunları konuşuldu. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, bu çalıştaydan çıkacak sonuçların sadece Sarıyer’i değil, kentin tapu sorunu olan tüm bölgelerini ilgilendireceğine dikkat çekti...

Beyoğlunda tapu sorunu Haberi

Beyoğlunda tapu sorunu

İstanbul'un en tanınan Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu'da öne çıkan hizmetlerin imar, barınma ve mesleki eğitimin başta geldiğini belirtti. Demircan "Fiziki ve sosyal projeler aslında bir bütün ama sosyal projeler gülü. Mesela Okmeydanı'nda tapu veriyor olmak, oradaki insanların elli yıllık tapu sorununu çözmek onları çok mutlu etti. Çünkü malını güvene aldı, o kıymetli. Orada yeni bir gelecek vaadi, bu kıymetli Öte yandan Emek Sineması'nı yapmak orada hatıraları olanlar için kıymetli. Hayatın her alanına dokunmak lazım. Belediyeden insanlar liderlik bekliyor. Barınma, sosyal politikalar, eğitim, mesleki eğitim, iş bulma, aş bulma, iş geliştirme, cazibe alanı gibi her alanda şehir liderliği bekliyorlar" dedi.
''PROJELERİN SAĞLIKLI OLMASI İÇİN TARTIŞILMASI GEREKLİ''


''Okmeydanı’nın dönüşümünde on yıllık bir öngörü koyduk. 2014 seçimlerine girerken, önümüzdeki beş yıl uzlaşma ve...