02 / 07 / 2022

big chefs one tower avm avmde açıldı mı

big chefs one tower avm avmde açıldı mı

Ankara'da doğan ve farklı tarzı, sıcak atmosferi ve özel lezzetleriyle ünü ülke dışına yayılan Big Chefs'in 36'ncı şubesi, One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde kapılarını açtı.

Beykoz Big Chefs Restoran için kaçak iddiası!

Beykoz Anadolu Hisarı'ndaki Big Chefs Restoran'ın kaçak olduğu iddia edildi. AKP eski Meclis üyesi Lale Çulban Enç'in sahibi olduğu restoran 6 ay önce mafya hesaplaşmasına sahne olmuştu.

Big Chefs’in yüzde 40’ı Taxim Capital’in oldu!

2007 yılında Gamze Cizreli tarafından kurulan Big Chefs’in yüzde 40’ı özel sermaye fonu Taxim Capital’e geçti. 200 milyon liraya yaklaşan cirosuyla dikkat çeken Big Chefs, bu yatırımla yurtdışında büyümeyi hedefliyor.

Big Chefs 36'ncı şubesini One Tower AVM'de açtı!

Ankara'da doğan ve farklı tarzı, sıcak atmosferi ve özel lezzetleriyle ünü ülke dışına yayılan Big Chefs'in 36'ncı şubesi, One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde kapılarını açtı.

Big Chefs Ortadoğu’da 8 restoran açacak!

2009’da açılan Big Chefs’lerin sayısı, dışarıda yeme içme kültürünün gelişimiyle 26’yı buldu. Markanın ortakları Gamze Cizreli ve Saruhan Tan, Suudi Arabistan’dan başlayıp Ortadoğu’da 8 restoran planladıklarını açıkladı.

Big Chefs Diyarbakır kapandı!

Geçtiğimiz yıl bu dönemde 1.5 milyon dolar yatırımla Diyarbakır Fıskaya’da 4 bin metrekarelik restoran açan ‘Big Chefs’, yeri belediyeden kiralayınca bölge halkı ayaklandı. Big Chefs, Türkiye’deki en büyük restoranını 1 yılda kapatmak zorunda kaldı.

Big Chefs Etiler’de Pazar günleri brunch düzenleniyor!

Samimi atmosferi, iştah açan sunumları, lezzetlere kattığı benzersiz dokunuşları ile yeme – içme dünyasına yön veren Big Chefs güzel bir kahvaltı ile güne iyi bir başlangıç yapmak isteyenlerin favorisi…

Big Chefs Dubai'de şube açtı!

Ankara'da kurulan Big Chefs, Dubai Şeyhi El Maktum'un şirketlerinden Meraas'la ortak şube açtı. Dubai'de restoran sayısını 5'e çıkarmayı hedefleyen Big Chefs, 2015'te yurtdışı yatırımları için gaza basacak. Hedefi Asya ülkeleri

Ünlü markaların gözü Kordon'da!

Kordon, İstanbul'daki lüks restorancıların da ilgi odağı haline geldi. Nusr-et Steakhouse ve Big Chefs başta olmak üzere birçok ünlü marka, İzmir'in Birinci Kordonu'nda yatırım yapmak amacıyla araştırmalara başladı.

Big Chefs 23. şubesini Diyarbakır'a açıyor!

Big Chefs ile yeme – içme sektöründe önemli bir başarı elde eden Gamze Cizreli, memleketi Diyarbakır'da Filiz Bedirhanoğlu'nun ortaklığı ve 4 milyon liralık yatırımla 500 kişi kapasiteli en büyük şubesini açtı.

One Tower sosyal alanları ile dikkat çekiyor!

Oran'da inşa edilen ve tamamlandığında Başkentin en yüksek kulesi olacak 185 metrelik One Tower Kule Konut ve AVM projesinde depremlere karşı temele büyük yatırım yapıldı.

Özkan Özçelik: One Tower’ın sağlamlığı temelinde gizli!

Türkiye’ de yüksek ölçekli depremler sonrası yaşanan acılar inşaat sektörünü çok değiştirdi. Artık inşaatçılar, projeye olduğu kadar temele de özel önem gösteriyor. Özkan Özçelik 'One Tower’ın sağlamlığı temelinde gizli' dedi...

Big Watan Turizm İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Big Watan Turizm İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Ahmad Baylouni, Khaled Yousry Abdelhamid Zaki tarafından 200 bin TL'lik sermaye ile 26 Şubat'ta kuruldu.

Ankara One Tower sanatseverlerden tam not aldı!

"Anadolu Desenleri" sergisiyle Sanat Günleri etkinliklerine başlayan One Tower, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği ile ortaklaşa düzenlediği "30 Yılın Basın Fotoğrafları" sergisiyle de sanatseverlerden tam not aldı.

big chefs one tower avm avmde açıldı mı Haberi

big chefs one tower avm avmde açıldı mı

Ankara'da doğan ve farklı tarzı, sıcak atmosferi ve özel lezzetleriyle ünü ülke dışına yayılan Big Chefs'in 36'ncı şubesi, One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde kapılarını açtı. Açılışa, Big Chefs markasının kurucusu Gamze Cizreli, İTO Yatırım ortaklarından Ahmet Pelit, One Tower AVM Big Chefs İşletmecisi Pınar Pelit ve çok sayıda davetli katıldı. Ankara'dan başladıkları Big Chefs yolculuğunda bugüne kadar önemli başarılara imza attıklarını kaydeden markanın kurucusu Gamze Cizreli, 'en güzel' şubelerinin açılışını One Tower AVM'de yaptıklarını ifade etti. Tavan yüksekliğinden, ferah camlara; konumundan, cephe genişliğine kadar mekanın tüm detaylarını çok beğendiğinin altını çizen Cizreli, "Samimi ortamımızın yanı sıra Big Chefs'i Big Chefs yapan en önemli özelliklerimizden biri Türk mutfağına sahip çıkıyor olmamız. Yerel lezzetlerimizi batı dokunuşlarıyla harmanlıyoruz. Yeni şubemiz ise...