29 / 11 / 2022

Bilkent Şehir Hastanesi açılışı

Bilkent Şehir Hastanesi açılışı

Avrupa'nın en büyük, dünyanın ise tek seferde inşa edilen en büyük hastanesi olma özelliğini taşıyan Bilkent Şehir Hastanesi açılış için gün sayıyor. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi 14 Mart'ta açılacak. 

Bilkent Şehir Hastanesi için geri sayım!

Hizmete girmek için gün sayan Bilkent Ankara Şehir Hastanesi, 13 bin çalışanı ile günde 100 bin hastaya hizmet verecek. Bilkent Şehir Hastanesi'nin açılışı için geri sayım başladı. 

Bilkent Şehir Hastanesi Aralık ayında açılacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gülhane Külliyesi Spor Salonu'nda Sağlık Bilimleri Üniversitesinin akademik yıl açılışına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan burada yaptığı konuşmada Bilkent Şehir Hastanesi'nin Aralık ayında açılacağını söyledi. 

Bilkent Şehir Hastanesi'nde sona doğru!

1.2 milyar euroluk bir yatırımla projelendirilen Bilkent Şehir Hastanesi'nde sona doğru geliniyor. Bilkent Şehir Hastanesi gelecek ay açılacak.

Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü'nde sona yaklaşıldı!

Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü’nün yaptırdığı 3.704 yatak kapasiteli Ankara Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü'nde sona doğru gelindi. 

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi'nde sona gelindi!

Türkiye'nin en büyük sağlık kampüsü olarak hayata geçirilecek olan Bilkent Şehir Hastanesi'nde sona gelindi. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi 3 bin 804 yatak kapasiteli olacak.

Bilkent Şehir Hastanesi için yol çalışmaları başladı!

Ankara Büyükşehir Belediyesince, Bilkent Şehir Hastanesi bağlantı yollarının yapımına ODTÜ Teknokent Kavşağı'ndan başlandı.

Bilkent Şehir Hastanesi'nin yapım maliyeti yanlış mı hesaplandı?

Bilkent Şehir Hastanesi’nin KÖİ modeliyle yapım maliyetinin yarı yarıya düşük hesaplandığı ileri sürüldü. TEPAV raporu, hastanenin KÖİ modeliyle yapım maliyetinin 6 milyar 776 milyon TL, devletin kendi imkanlarıyla yapım maliyetinin ise sadece 3.9 milyar TL olduğunu gözler önüne serdi. 

Bilkent Şehir Hastanesi'nin açılış tarihinin zararı TBMM'de!

Bilkent Şehir Hastanesi'nin taahhüt edilen zamanda tamamlanamaması nedeniyle oluşan zarar meclis gündemine taşındı. CHP'li Ünsal, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Bilkent Şehir Hastanesi ne zaman açılacak?

Bilkent Şehir Hastanesi projesinin açılışının ertelenmesi meclis gündemine taşındı. CHP'li Gök, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Murat Çeçen: Yer altına da şehir hastanesi yapacağız!

Avrupa’nın en büyük hastanesi olan Bilkent Şehir Hastanesi’nin yapımını tamamlayan CCN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çeçen, grubun stratejilerini ve gelecek yatırımları anlattı.

Ankara Şehir Hastanesi'nin teknoloji altyapısında Türk Telekom imzası!

Türkiye’nin sağlık alanındaki en büyük kamu-özel iş birliği projelerinden olan Bilkent’teki Ankara Şehir Hastanesi’nin tüm bilgi teknolojileri altyapısı, Türk Telekom Grubu tarafından yapıldı. 

Bilkent Şehir Hastanesi arazisinin akıbeti TBMM gündeminde!

Bilkent Şehir Hastanesi'nin eksikliklerine ve kapatılan hastanelerin arazilerinin akıbeti TBMM gündemine taşındı. CHP'li Tekin, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...  

Bilkent Şehir Hastanesi 14 Mart'ta açılacak!

Avrupa'nın en büyük, dünyanın ise tek seferde inşa edilen en büyük hastanesi olma özelliğini taşıyan Bilkent Şehir Hastanesi açılış için gün sayıyor. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi 14 Mart'ta açılacak. 

Bilkent Şehir Hastanesi hasta kabulüne başladı!

Avrupa'nın en büyük, dünyanın tek seferde yapılan 3'üncü büyük hastanesi Ankara Bilkent Şehir Hastanesinde, hasta kabulüne başlandı..

Üç şehir hastanesi daha kapılarını açmaya hazırlanıyor!

Sağlık Bakanı Koca, 'Bu yıl içinde Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi ve Bursa Şehir Hastanesi olmak üzere toplam 8 bin 636 yatak kapasiteli hastaneler hizmete girecek' diye konuştu.

Üç şehir hastanesi daha kapılarını açıyor!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada, "Bu yıl içinde Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi ve Bursa Şehir Hastanesi olmak üzere toplam 8 bin 636 yatak kapasiteli hastaneler hizmete girecek." dedi.

Bu yıl 3 yeni şehir hastanesi hizmete açılacak!

Dünyaya örnek olan şehir hastaneleri rekora koşuyor. Bu yıl Ankara Bilkent ve Etlik şehir hastanelerinin yanında Bursa Şehir Hastanesi'de halkın hzmetine sunulacak.

Bilkent Şehir Hastanesi çok yakında açılacak!

Aday ve Aday Adayları Buluşma Programı'nda partililere hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, yatırım bedeli 3 katrilyon lirayı aşan 3 bin 704 yataklı Bilkent Şehir Hastanesi'ni çok yakında açacaklarını, 3 bin 577 yataklı Etlik Şehir Hastanesi'nin inşaatının da sürdüğünü söyledi...

Bilkent Şehir Hastanesi açılış için hazır!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Şehir hastaneleri hayalim olan projeler dizisiydi' dediği o hastanelerden biri olan Bilkent Şehir Hastanesi açılış için gün sayıyor. Hastanenin 15 Şubat-15 Mart tarihlerinde hizmete başlaması planlanıyor.

Bilkent Şehir Hastanesi açılışı Haberi

Bilkent Şehir Hastanesi açılışı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Şehir hastaneleri hayalim olan projeler dizisiydi' dediği hastanelerden biri olan Bilkent Şehir Hastanesi açılış için gün sayıyor.  Toplam 3 bin 704 yatak kapasitesiyle dünyanın en büyük üçüncü sağlık kompleksi olan Bilkent Şehir Hastanesi Mersin, Yozgat, Isparta, Adana, Kayseri ve Elazığ'dan sonra hizmete giren 7'nci şehir hastanesi olarak açılacak. 

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi'nde günlük 40 bin hasta tedavi görecek ve 6 bini tıbbi personel olmak üzere toplamda 11 bin çalışan hizmet verecek. Bilkent Şehir Hastanesi'nde 131 ameliyathane, 706 yataklı yoğun bakım ünitesi, 38 yataklı diyaliz merkezi de bulunacak. 

Türkiye'nin en büyük laboratuvarını barındıracak olan Bilkent Şehir Hastanesi'nde tüm hizmetler dijital ortamda gerçekleştirilecek. Kampüste ambulans helikopterler için de 2 ayrı heliport bulunacak.

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip...