Bill Gates evi

Bill Gates evi

Bill Gates ve Melinda Gates'in boşanma kararının ardından evin nasıl paylaştırılacağı merak edilmeye başladı. 131 milyon dolarlık malikane meraklıları için araştırıldı...

Bill Gates'in Kastamonu'dan arsa aldığı iddia edildi!

Microsoft şirketinin kurucularındandır ve şu anda şirketin teknik danışmanlığını yapan Bill Gates'in Kastamonu'dan arsa aldığı iddiası sosyal medyayı yıktı geçti.

Bill Gates'in 43 milyon dolarlık karantina malikanesi! 

Microsoft'un kurucusu Bill Gates, 43 milyon dolara ABD’nin Kaliforniya eyaletinde, okyanus kıyısında lüks malikane almıştı. Gates'in malikanesi ilk kez görüntülendi...

Bill Gates’in 63.2 milyon dolarlık evi!

Washington’un küçük, sessiz sakin Medina kasabasında inşa edilen 6070 metrekarelik devasa Xanadu 2.0; doğa dostu yapısı ve tabii ki sahibi Bill Gates’in karakteri doğrultusunda aşırı teknolojik özellikleri ile görenleri büyülüyor. 

İşte Bill Gates'in 123 milyon dolarlık evi!

Microsoft'un kurucu ortağı ve yaşayan en zengin kişi olan Bill Gates'in nasıl bir evde yaşadığını hiç merak ettiniz mi? 78.9 milyar dolarlık servete sahip olan Bill Gates işte böyle bir evde yaşıyor..

Bill Gates'in emlak, demiryolu ve turizm sektöründe de ortaklıkları var!

Bill Gates’in arkasındaki Michael Larson son 20 yıl içinde Gates’in parasını oldukça akıllı alanlara yatırdı. Gates şu an Kanada Ulusal Demiryolu şirketinin ortağı. Ayrıca emlak ve turizm sektöründe de yatırımları bulunuyor...

Bill Gates satın aldığı arazileri ne yapacak?

Microsoft kurucusu Bill Gates ABD'nin dört bir yanından arazi satın almaya devam ediyor. Gates'in arazileri ne yapacağı ise merak konusu oldu?

Bill Gates 12.5 milyon dolarlık malikanesinde yaşamaya başladı!

27 yıllık eşinden boşanma kararı alan Microsoft'un patronu Bill Gates 12.5 milyon dolarlık  malikanesinde inzivaya çekildi. Söz konusu kulübün  yıllık aidatı 250 bin dolar.  

Bill Gates'in 131 milyon dolarlık gizemli malikanesi!

Bill Gates ve Melinda Gates'in boşanma kararının ardından evin nasıl paylaştırılacağı merak edilmeye başladı. 131 milyon dolarlık malikane meraklıları için araştırıldı...

Bill Gates Trakya'da arazi almadı mı?

Geçtiğimiz günlerde "Microsoft’un sahibi, dünyanın sayılı zenginlerinden Bill Gates ile ilgili dikkat çeken iddialar ortaya atıldı. Bill Gates'in Kırklareli’de geniş araziler satın aldığı ileri sürüldü. Peki Bill Gates Trakya'da arazi almadı mı? İşte yeni gelişmeler...

Bill Gates'in 131 milyon dolarlık malikanesi ne olacak?

Dünyanın sayılı zenginlerinden biri olan Microsoft'un kurucusu Bill Gates eşi Melinda Gates ile boşanma aşamasında. Boşanma kararının ardından Gates çiftinin 131 milyon dolarlık malikanesinin ne olacağı merak konusu oldu. 

Bill Gates'in Washington Gölü kıyısındaki malikanesinde neler var?

Dünyanın en zengin insanlarından Bill Gates ile eşi Melinda Gates'in boşanma kararlarını açıklamalarının ardından bir hafta geçti fakat konu henüz gündemde. Şimdi de, çiftin Washington Gölü kıyısında bulunan malikanesinin akıbeti konuşuluyor.

Melinda Gates, Karayipler'den geceliği 132 bin dolara ada kiraladı!

Microsoft’un kurucusu Bill Gates ve Melinda Gates çiftinin ayrılığı gündemde bomba etkisi yarattı. Şimdi de ortaya başka bir iddia atıldı. Melinda Gates ise, medyadan uzak olmak için ada kiraladı.

Boşanma aşamasında olan Bill Gates'in mal varlığı ne olacak? 

Bill-Melinda Gates çifti, 27 yıllık evliliklerini bitirmeye hazırlanıyor. Çiftin boşanması en pahalı ikinci ayrılık olarak gündemde yer alacak. Peki, Bill Gates'in mal varlığı nasıl bölünecek? 

Bill Gates Trakya'dan arazi almış. Biz de alalım mı?

Microsoft'un patronu Bill Gates'in Trakya'dan bir rivayete göre 30 bin dönüm bir rivayete göre 70 bin dönüm arazi aldığı iddia ediliyor. Varsayalım almış. Biz de alalım mı?

'Bill Gates’e komşu olacaksınız' yalanıyla kandırıyorlar!

Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in Trakya'da 22 bin dönüm arazi aldığı iddia edilmişti. Fırsatçıların özellikle gurbetçilere 8 bin euroya parsel sattığı öğrenildi...

Trakya'da 10 yıldır toplanan araziler Bill Gates'e aktarılabilir!

Türkiye Ziraatçiler Derneği Başkanı Hüseyin Demirtaş, Trakya'da bazı vatandaşların  8-10 yıldır arazi topladığını ve topladığı arazilerini Bill Gates'e aktarabileceğini dile getirdi. 

Bill Gates'in Trakya'dan arazi topladığı iddialarına Bakanlık'tan yanıt!

Bill Gates'in Edirne ve Kırklareli'nde 22 bin dönüm tarım arazisi satın aldığı haberleri gündemde bomba etkisi yarattı. Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, konuyu Meclis gündeminde konuştu. Tarım ve Orman Bakanlığı, Okan Gaytancıoğlu'nun konuya ilişkin sorularını yanıtladı.

Bill Gates kripto para değil, Trakya'da arazi alıyor!

Türkiye'de Kanal İstanbul güzergahındaki arazi satışları gündemdeyken, Bill Gates'in Edirne ve Kırklareli'nde 22 bin dönüm tarım arazisi satın aldığı belirtildi. Böylece, Bill Gates, Türkiye'de 56 bin dönüm arazinin sahibi oldu.

Bill Gates evi Haberi

Bill Gates evi

Dünyanın en zenginlerinden olan Bill Gates ile eşi Melinda Gates'in boşanma kararı almasının ardından bir hafta gibi bir zaman geçti ancak konu hala gündemden düşmüyor. Boşanma sonrasında çiftin hayır işlerine, finans dünyasına, teknolojiye ve küresel sağlık projelerine nasıl etki edeceğiyle ilgili bir çok yorum yapılıyor.

Hürriyet'te yer alan habere göre; Gates çiftinin Seattle'da bulunan komşuları evlerinin akıbetinin ne olacağını merak ediyor. Fiyatının 131 milyon doları geçtiği öğrenilen bu evin içini bu zamankadar kimse görmedi. Ancak yerel basında boşanma sonrasında malikanenin el değiştirebileceği ve bununla beraber Gates'ler ve yakın çevrelerinde bulunan kişiler dışında insanların da evin içini görebileceği yorumlarında bulunuluyor.

Washington Medina'daki malikanesi 90'lı yılların ardından Amerikalılar tarafından araştırılıyor. Yaklaşık 6132 metrekarelik bir alandan oluşan malikanenin içerisinde her şey bulunuyor.

Malikanenin bütün...