bim hipermarket zinciri

bim hipermarket zinciri

Yeni bir şeyler söylemek üzere pazardaki stratejisini kırmızı çizgide tutan BİM, “ File ” isimli market zinciriyle Migros ve CarrefourSA gibi büyük marketlerle rekabete hazırlanıyor.

Esenler Belediyesi Akıllı Ruhsat kayıt zinciri oluşturuyor!

Esenler Belediyesi, "e-Arz (Esenler Akıllı Ruhsat Kayıt Zinciri)" projesinden kazandığı ödülle Esenler'de Blockchain projesini hayata geçiriyor.

Nusret Gökçe yeni zinciri SaltBae'yi dünyanın dört bir tarafında açacak!

Adını dünya markası yapan girişimci Nusret Gökçe, yeni zinciri SaltBae'yi önce Londra, Pekin ve Honh Kong'a sonrada dünyanın dört bir tarafına açacağını söylüyor.

Flo’dan yeni mağaza zinciri!

Ziylan Grubu’nda yenilikler bitmiyor. Türkiye’de 120 mağazaya ulaşmış durumda. Grup şu sıralar yepyeni bir konsept ile yepyeni yeni bir mağaza zinciri kurmak için çalışıyor...

Almanların ünlü otel zinciri Steinberger’i Çinli Huazhu satın alıyor!

Dünya çapında 118 otele sahip Almanların ünlü ve tarihi otel zinciri Steinberger’i Çinli Huazhu Grubu 700 milyon Euro'ya satın alacak. Huazhu, 2025'e kadar grubun otel sayısını 250’ye cirosunu ise bir milyar Euro'nun üzerine çıkarmayı hedefliyor…

Milli emlak zinciri firması kurulacak!

Türkiye’de gayrimenkul sektöründe uzun süredir Franchise firmaların elde ettikleri cirolar üzerine hükümete yakın çevreler harekete geçti. Yerli emlak zinciri kurulması için çalışmalara başlanıyor…

Berk Suyabatmaz restoran zinciri kuruyor!

Burcu Esmersoy’un eşi Berk Suyabatmaz ve Gökhan Yüzbaşıoğlu Smart Kitchen adlı restoran zinciri kuracaklar. Ortaklar bir yıl içinde Miami’nin farklı bölgelerinde de beş şube daha açmayı planlıyor.

Mahmut Kara: BİM'in bizi almaya parası almaya yetmez!

BİM, İstanbul'un güçlü marketlerinden Çağrı Marketler Zinciri'ni almak için hazırlanıyormuş. Ancak Çağrı'nın patronlarından Mahmut Kara, "BİM'in parası bizi almaya yetmez" demiş...

İnşaat sektöründe BİM teknolojisi!

Dünyanın önde gelen üniversitelerinden akademisyenler, Amerika, Kanada, Avrupa ve Türkiye’den uzman konuşmacılar, “BIM ve Ötesi: İnşaat Sektöründe Dijital Dönüşüm” Sempozyumunda bir araya geldi.

İş GYO Esenyurt'taki hipermarket binasını sattı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Esenyurt'taki hipermarket binasını Gimsa İnşaat'a 140 milyon TL bedelle sattı.

Mustafa Latif Topbaş BİM'deki hisselerini sattı!

Mustafa Latif Topbaş BİM'deki hisselerini 2 milyar 737 milyon 496 bin 512 liraya sattı. KAP'a yapılan açıklamada Bim'in yönetiminde ve kontrolünde bir değişiklik olmadığı kaydedildi.

TGM Trend Gayrimenkul ile yeni bir emlak zinciri geliyor!

Aydın Holding, TGM Trend Gayrimenkul adıyla yeni bir emlak zinciri kuruyor. Yeni emlak zincirinin tanıtılacağı toplantı 16 Mayıs 2017 Salı günü yapılacak.

Orange County zinciri büyüyecek!

32 yıllık bir turizmci Ömer Turgay Torosluoğlu, Orange County zinciri ile Türkiye’ye 4 milyon turist getirip, 4 milyar dolar ciro yaptı. Ömer Turgay Torosluoğlu şimdilerde Orange County zincirine üçüncü hatta dördüncü oteli eklemek için görüşmeler yapıyor.

Esenyurt Real Hipermarket'in değerleme raporu yayınlandı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Esenyurt Yakuplu'da yer alan Real Hipermarket'in değerleme raporunu yayınladı.

bim hipermarket zinciri Haberi

bim hipermarket zinciri


BİM 'File' isimli yeni market zinciriyle büyük marketlerle rekabete hazırlanıyor. File zincirinde yer alacak mağazalar 1.000 metrekarenin üzerinde bir alana sahip olacak. Yeni bir şeyler söylemek üzere pazardaki stratejisini kırmızı çizgide tutan BİM, “File” isimli market zinciriyle Migros ve CarrefourSA gibi büyük marketlerle rekabete hazırlanıyor. "Hard-discount" pazarının lideri olan BİM, şu anda genellikle 300-350 metrekarelik dükkanlarda süpermarketlere oranla daha dar bir ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. BİM mağazalarında genellikle müşterilerin kullanımına yönelik otoparklar bulunmuyor. Pastane ve fırın mamülleri, et ve şarküteri ürünleri BİM raflarında yer...