05 / 07 / 2022

bim temizlik

bim temizlik

Her hafta getirdiği uygun fiyatlı ürünlerler vatandaşın en çok tercih ettiği marketler arasında yer alan BİM’in yeni hafta getireceği ürünler de belli oldu. BİM’in 10 Mayıs 2022 kataloğunda hangi temizlik ürünleri öne çıkıyor? Bu hafta BİM’de hangi ürünlerde indirim var?

BİM’den en ucuz temizlik ürünleri! İşte BİM Temizlik ürünleri fiyat listesi…

BİM Market 31 Mayıs aktüel ürünlerini yayınladı. Bim’in yayınladığı katalogda özellikle temizlik ve gıda ürünleri göze çarpıyor. Sizler için hazırladığımız bu yazıda öne çıkan temizlik ürünlerini paylaşacağız. Kataloğa göz attığımızda deterjandan temizlik bezine kadar temizliğe dair birçok ürünün sa

BİM’e hangi temizlik ürünleri geliyor? İşte BİM 10 Mayıs fiyat listesi!

Her hafta getirdiği uygun fiyatlı ürünlerler vatandaşın en çok tercih ettiği marketler arasında yer alan BİM’in yeni hafta getireceği ürünler de belli oldu. BİM’in 10 Mayıs 2022 kataloğunda hangi temizlik ürünleri öne çıkıyor? Bu hafta BİM’de hangi ürünlerde indirim var?

Çevre temizlik vergisi ödemeleri için son 3 gün!

Belediyelerin sunduğu temizlik hizmeti karşılığında; bu hizmetten faydalanan konut, işyeri ve diğer şekillerde kullanılan yapılar için ödenen çevre temizlik vergisi ödemeleri için son 3 gün bulunuyor...

Çevre temizlik vergisi ödeme! Son gün 2 Haziran!

Çevre temizlik vergisi, belediyenin temizlik hizmetleri karşılığı olarak, konut, işyeri ve diğer şekillerde kullanılan yapılardan yapılar için ödeniyor. Çevre temizlik vergisi ödemesi için son gün 2 Haziran!

Çevre temizlik vergisi mükellefiyeti ne zaman başlar?

Belediye sınırları ve mücavir alanlar içinde bulunan ve çevre temizlik hizmetlerinden yararlanan konut, iş yeri ve diğer şekillerde kullanılan binalar çevre temizlik vergisine tabi tutuluyor. Peki çevre temizlik vergisi mükellefiyeti ne zaman başlar?

Çevre temizlik vergisi tahakkuku!

Konutlara ait çevre temizlik vergisi, konutları kullananların su tüketim miktarı esas alınmak suretiyle su tüketim bedeli ile birlikte tarh ve tahakkuk ettiriliyor. İşte çevre temizlik vergisi tahakkuku..

Çevre temizlik vergisi mükellefi kimdir?

Çevre temizlik vergisi, belediyenin sunduğu temizlik hizmetlerinin karşılığında alınıyor. Belediye gelirleri kanunu gereğince Çevre temizlik vergisi, konut, işyeri ve diğer yapılardan alınıyor. Peki, çevre temizlik vergisi mükellefi kimdir?

Çevre temizlik vergisinden muaf kurumlar!

2014 yılına ilişkin çevre temizlik vergisinin ilk taksit ödemeleri 2 Haziran'da sona erecek. Peki kimler çevre temizlik vergisi ödeyecek? Kimler çevre temizlik vergisi ödemeyecek? İşte çevre temizlik vergisi muafiyeti..

Çevre temizlik vergisinde zamanaşımı!

6183 sayılı Kanuna göre çevre temizlik vergisi zamanaşımının ne zaman başlayacağı, zamanaşımına uğramış borçlar için düzeltme istenip istenemeyeceği Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan açıklanıyor. İşte çevre temizlik vergisinde zamanaşımı..

Boş işyeri çevre temizlik vergisi!

Çevre temizlik vergisinin mükellefi, yapıyı kullanan kişi oluyor. Örneğin dükkanda kiracı olması halinde çevre temizlik vergisinden kiracı sorumlu oluyor. Peki, boş işyerine çevre temizlik vergisi ödenir mi?

Boş binalar çevre temizlik vergisine tabi midir?

Boş binaların çevre temizlik vergisine tabi olup olmadığı 3 Ağustos 2006 tarihinde Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan özelgede açıklanıyor. Buna göre, boş binalar çevre temizlik vergisine tabi midir?

Çevre temizlik vergisini kiracı mı ev sahibi mi öder?

2014 yılına ait çevre temizlik vergisinin ilk taksiti en son 2 Haziran'da ödeniyor. İkinci taksitlerin ise Kasım ayı içerisinde ödeneceği çevre temizlik vergisini kiracı mı ev sahibi mi öder?

Çevre temizlik vergisi tarifesi 2014!

2464 sayılı Belediye Gelirleri Kanununa göre, konut, işyeri ve diğer şekillerde kullanılan binalar çevre temizlik vergisine tabi tutuluyor. İşte Çevre temizlik vergisi tarifesi 2014 yılı oranları..

bim temizlik Haberi

bim temizlik

BİM Market 10 Mayıs 2022 aktüel ürünler kataloğu yayınladı. 10 Mayıs Salı günü BİM’e birçok indirimli temizlik ürünleri geliyor. 

BİM 10 Mayıs Salı günü yumuşatıcıdan bulaşık makinesi tabletine kadar ev için ihtiyaç birçok temizlik ürünleri gelecek.