bimden yeni market zinciri

bimden yeni market zinciri

BİM tarafından yapılan açıklamada "FİLE markası altında yeni bir perakende modelinin tasarlanması, denenmesi ve gerektiğinde uygulamaya geçirilmesi için tüm çalışmaları yapmak üzere şirketin İcra Kurulu'nun yetkilendirilmesine karar verildi"...

BİM, "File" isimli market zinciriyle büyük marketlerle rekabete hazırlanıyor!

BİM, "File" isimli market zinciriyle Migros ve CarrefourSA gibi büyük marketlerle rekabete hazırlanıyor. File zincirinde yer alacak mağazalar 1.000 metrekarenin üzerinde bir alana sahip olacak...

CarrefourSA 100 yeni market açacak!

2019’da yüzde 23 büyüyerek 6,4 milyar TL ciroya ulaşan CarrefourSA, 100 yeni market açacak!

CarrefourSA 2020’de 100 yeni market açıyor!

CarrefourSA, geçtiğimiz yıl marketleri ve e-ticaret faaliyetleriyle günde ortalama 500 bin müşteriye ulaştı.

CarrefourSA 2020'de 100 market yeni açacak!

Teknosa Yönetim Kurulu Başkanı ve CarrefourSA Yönetim Kurulu Üyesi Barış Oran, perakendede 2020 yılından umutlu olduklarını söyledi. Oran, "Gelecek sene büyüyen bir CarrefourSA hedefiyle 100 yeni market yatırımına imza atacağız'' dedi.

13 binin üzerinde market açılacak, 60 zincir kapanacak!

Türkiye'de market zincirleriyle ilgili hazırlanan rapora göre 2026'ya kadar 13 binin üzerinde yeni market açılacak. 60 market zincirinin de önümüzdeki 7 sene içinde kapanması bekleniyor.

Bursa’nın inşaat firmaları NGYO Konut Market'te satış yapacak!

İnşaat sektörünün son dönemde parlayan yıldızları arasında yer alan  Bursa'da uzun yıllardır hizmet veren  Güler İnşaat, Ngt İnşaat ve Ngsem İnşaat şirketlerinin yapmış olduğu projelerdeki gayrimenkuller, yeni kurulan NGYO Konut Market bünyesinde satışa sunulacak.

15 bin yeni market geliyor!

Türkiye’de toplam market sayısının 7 yıl içinde 44 bin sayısına ulaşması bekleniyor. Bu tam 15 bin 456 yeni marketin açılacağı demek oluyor.

Metro Market 2017'de 2 yeni mağaza açacak!

Metro Toptancı Market Genel Müdürü Kubilay Özerkan, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen 2016'yı başarılı geçirdiklerini 2017'de de 2 yeni mağaza açacaklarını söyledi.

Şok Market günde 3 mağaza açacak!

TÜRKİYE'nin en hızlı büyüyen organize perakende kanalı Şok Market, 4.000’inci mağazasını dün Ümraniye’de açtı. 2016 yılında bin mağaza açarak 4 bin kişiye yeni istihdam sağlayan şirket, 2017 yılında da her gün 3 mağaza açarak 4 bin kişiye daha iş imkânı yaratacak.

Onur Market, Lüleburgaz TOKİ şubesini açtı!

'Alışverişte Onur Sözü' ilkesi ile her geçen gün büyüyen ve gelişen Onur Market, zincirlerine yeni halkalarını eklemeye tüm hızıyla devam ediyor. Özen Grup çatısı altındaki Onur Market, Lüleburgaz Toki şubesini hizmete açtı.

Flavour Market, Milas Bodrum Havalimanı'nda açıldı!

TAV Havalimanları'nın iştiraki BTA, en yeni mekanı Flavour Market'i Milas Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde hizmete açtı.

Erenler Yapı Market, Silivri Yeni Sanayi Sitesi'nde hizmete girdi!

Silivri Yeni Sanayi Sitesi'nde hizmete giren Erenler Yapı Market, müşterilerine A’dan Z’ye evlerini diledikleri gibi tasarlama imkanı sunuyor.

Hanif Pehlivanoğlu Marketçilik Burhaniye'ye yeni zincirini ekledi!

Hanif Pehlivanoğlu Marketçilik, marketler zincirine bir yenisini de Burhaniye’de ekledi. Hanif Pehlivanoğlu, “Bizim diğer kardeşlerimizin mağazalarından en önemli farkımız, et ürünlerimizde. Çünkü Pehlivanoğlu et üretim çiftliği bizde” dedi.

Tekzen Ankara ve Van'da yeni mağazalar açacak!

Türkiye'nin en yaygın ulusal yapı market zinciri Tekzen, yeni yatırımlarıyla hız kesmeden büyümeye devam ediyor. TEKZEN, Ankara ve Van mağazaları ile mağaza sayısını 106'ya çıkarıyor.

bimden yeni market zinciri Haberi

bimden yeni market zinciri

Perakende devi BİM, File markası altında yeni bir market zincirinin kurulacağını açıkladı.


BİM'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada; File markası altında yeni bir perakende modeli çalışması yapılacağı açıklandı.


Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:


"15.07.2014 tarihinde yayımladığımız Özel Durum Açıklamasında, Şirketimizce potansiyel yatırım imkanlarının tespit edilmesi ve bu fırsatların değerlendirilmesine ilişkin zaman zaman bazı araştırma çalışmalarının yapıldığına ilişkin bilgi paylaşmıştık. 


Şirket'imiz Yönetim Kurulu 10 Eylül 2014 tarihinde, perakende sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin mevcut modelinin yanı sıra farklı bir modelin uygulanabilirliği hususunda yapılan araştırma çalışmasını değerlendirmiş, nihayetinde "FİLE" markası altında yeni bir perakende modelinin tasarlanması, denenmesi ve gerektiğinde uygulamaya geçirilmesi için tüm çalışmaları yapmak üzere Şirket İcra Kurulu'nun yetkilendirilmesine karar...