Bin ladin

Bin ladin

ABD, Pakistan'da dünyanın en yüksek güvenliğe sahip elçilik binalarından birini yapmak için düğmeye bastı

Sultan Çelik, Şile'ye muhafazakar otel yapacak!

Misstanbul'un ağaçlarına 4 milyon TL veren konutun Oxfordlu patronu, tam çevreci çıktı

Yaşar Aşçıoğlu Ali Sami Yen'in satış kârına netlik getirdi!

Aşçıoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu, Ali Sami Yen'in satış karına netlik getirdi

Bin Ladin'in mühendisi Hafele'yle 'Kanat'landı

Güzel ve zengin bir kızla evlenebilmek için inşaat okudu... Çok para kazanabilmek için Suudi Arabistan'da Bin Ladin'in inşaat şirketinde çalıştı... Sonunda Mekke'de tanıştığı Alman Hafele'nin Türkiye temsilciliğini aldı.

Bin Ladin Ailesi, Boğaz'ın incisi Cemil Molla Köşkü'ne talip

Mesa'nın İstanbul ofisi olarak kullandığı Kuzguncuk'taki Cemil Molla Köşkü'ne S. Arabistan'ın en önemli inşaatçısı Bin Ladin Grubu'nun talip olduğu öğrenildi

Bin Ladin, Akfen'le iş yapmak istiyor

Akfen Holding Başkanı Hamdi Akın, 11 yap-işlet- devret projesinin devam ettiğini belirterek, S. Arabistan'da Bin Ladin Ailesi'nden bile iş teklifi geldiğini söyledi

Usame Bin Ladin'in torununa Four Seasons'ta düğün!

Usame bin Ladin'in torunu Mariana bin Ladin İstanbul'da dünya evine girdi.

Ladin Turistik Tesisler ve Yatırımları Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ladin Turistik Tesisler ve Yatırımları Ticaret Anonim Şirketi  Beyoğlu'nda 140 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Çoban, İbrahim Sinan Kolat ve Yıldırım Sedefoğlu tarafından kuruldu.

Mekke Abraj Kudai Oteli'nde inşaat yeniden başlıyor!

Dünyanın en büyük otelini inşa etmeye hazırlanan Suudi Arabistanlı Bin Ladin grup projeye yeniden başlıyor. 10 bin odalı Abraj Kudai'nin 45 katlı olması planlanıyor. Otel projenin 3.5 milyar dolara mal olacak.

Ladin İnşaat Firması ekonomik krizde!

Suudi Arabistan'ın en büyük inşaat firması Bin Ladin, 69 bin çalışanını işten çıkardı. Yapılan yazılı açıklamada, daha önce ülkeden gönderilen 55 bin işçiye 14 bin işçinin daha eklendiği belirtildi.

Bin Ladin İnşaat 69 bin çalışanını işten çıkarttı!

Bin Ladin şirketinden yapılan yazılı açıklamada, daha önce ülkeden gönderilen 55 bin işçiye 14 bin işçinin daha eklenmesiyle işten çıkarılanların sayısının 69 bine ulaştığı belirtildi.

Bin Ladin şirketinin maaş sorunu çözülecek!

Suudi Arabistan Çalışma Bakanı el-Hakbani, 6 aydır maaş alamayan Bin Ladin şirketi çalışanlarının maaş sorununu yakında çözeceklerini belirtti. Şirket, Mekke'deki vinç kazası sonrası yaşadığı ekonomik krizlerden dolayı çalışanlarına maaş ödeyemiyor.

Kabe’yi genişletme çalışmaları sırasında vinç düştü!

Kabe'de 107 kişinin hayatını kaybettiği kazada flaş detay. Kabe'yi genişletme projesini Bin Ladin ailesinin üstlendiği ortaya çıktı. Mekke’de bulunan 107 kişi hayatını kaybetti.

2000 yılında ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu İstinye'ye taşınacakmış!

2000 yılında ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu, Usame Bin Ladin'in bombalı saldırı olasılığına karşı, İstinye'de 1997 yılında 450 milyar liraya satın aldığı 64 dönüm arazi üzerine inşa edeceği yeni konsolosluk binasına taşınacakmış.

Usame Bin Ladin'in öldürüldüğü yere 30 milyon dolarlık park!

Pakistan'ın El Kaide lideri Usame Bin Ladin'in öldürüldüğü Abbottabad kasabasına 30 milyon dolarlık bir eğlence parkı yapacak.

Suudi CEO, Şile ve Sancaktepe'de arazi avında!

Medyanın yoğun ilgisinden rahatsız olduğu belirtilen Bin Ladin, panelde konuşmaktan son anda vazgeçip Şile ve Sancaktepe’de arazi bakmayı tercih etti.

Usame Bin Ladin'in torununa Four Seasons'ta düğün!

Usame bin Ladin'in torunu Mariana bin Ladin İstanbul'da dünya evine girdi.

Mekke'ye yeni yolları ve tünelleri Bin Ladin grubu yapacak!

Mekke'de ulaşımın daha sağlıklı hale getirilmesi amacıyla yeni tünel ve yollar için 500 milyon dolarlık anlaşma imzalandı

Suudi şirket Bin Ladin Group, Armutlu'daki yatırımını 1 milyar dolara çıkardı!

Suudi şirket Bin Ladin, Armutlu'ya yapacağı 500 milyon dolarlık projede, yatırımı 1 milyar dolara çıkardı

Usame Bin Ladin'in Pakistan'daki villası otopark olacak!

Usame Bin Ladin'in öldürüldüğü Pakistan'ın Abbuttabad kentindeki 3 katlı ev önceki gece yıkıldı. Yetkililer, “istismar edilmemesi için” evin yerine park yapılacağını söyledi Usame Bin Ladin'in öldürüldüğü Pakistan'ın Abbuttabad kentindeki 3 katlı ev ön

Bin ladin

Bin ladin Bin ladin

Pakistan'da yaşanan bombalı saldırılar nedeniyle sık sık kapanan büyükelçilik binası 1 milyar dolara yenilenecek ve adeta kale gibi olacak. ABD Hükümeti böylece neredeyse Beyaz Saray ya da Pentagon merkezi kadar güvenliğe sahip bir bina oluşturacak. Deniz piyadelerini de koruyacak elçilik binasında 153 ayrı oda daha yapılacak. Böylece elçilikte konuşlandırılan askerlerin sayısı da 350'den 1000'e çıkabilecek. ABD'nin İslamabad Büyükçelçiliği, Bin Ladin'e bağlı teröristler tarafından sürekli taciz ateşine tutuluyor. Elçilik binası Mayıs ayından bu yana da kapalı durumda. ABD, 11 Eylül saldırılarından sonra kritik bulduğu ülkelerdeki büyükelçilik binalarını adeta kale gibi inşa etmeye başlamıştı. İstanbul İstinye'deki ABD elçilik binası da bu konsepte uygun olarak inşa...