bitcoin ne kadar oldu

bitcoin ne kadar oldu

Bir süredir düşüş yaşayan kripto paralar toparlanma sürecine girdi. Bitcoin ile başlayan toparlanma diğer kripto paraları da etkiledi. 

Kripto para seçerken nelere dikkat edilmeli?

Hafta sonu büyük kayıp yaşayan kripto para borsası yeni haftaya da kayıpla başladı. Peki kripto para borsasında yatırım yaparken nelere dikkat edilmeli? İşte uzmanların önerileri...

Bitcoin dev yatırımcılarının radarında!

Son zamanlarda tuhaf hareketler yaşayan kripto para borsasının en büyük birimi Bitcoin dev yatırımcıların radarına girdi. 

Kripto para yatırımında rekor kırıldı!

Kripto para varlıklarında 11 ayda rekor seviyesinde sermaye girişi yaşandı. Uzmanlar yatırımlarda dikkatli olması gerektiğini dile getirdi. 

Sam Bankman-Fried'den kripto para uyarısı!

FTX kripto para borsasının kurucusu Sam Bankman-Fried, Solana'nın (SOL) bir sonraki en baskın dijital varlık projesi olabileceği konusunda yatırımcıları uyardı. 

Bitcoin 55 bin doların altına geriledi!

Son zamanlarda yeniden değer kaybı yaşayan Bitcoin 55 bin doların altına geriledi.

Bitcoin'de ralli bekleniyor!

Bitcoin fiyatlarında şükran günüyle beraber ralli yaşanması bekleniyor. Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü, Bitcoin'in 63 bin dolara çıkması bekleniyor.

Bitcoin ve kripto paralarda kayıp yüzde 20'ye ulaştı!

Kripto paralarının en büyük birimi olan Bitcoin'de dev dalgalanmalar devam ediyor. 69 bin dolara kadar çıkan Bitcoin 56 bin dolara kadar geriledi. 

Bitcoin rallisi tehlikede mi?

Bitcoin'de meydana gelen sert düşüşler sonrasında yatırımcıların endişesi artıyor. Peki, yatırımcılar bu esnada nelere dikkat etmeli? İşte detaylar...

Bitcoin neden düşüyor?

Kripto paraların en büyük birimi Bitcoin sert düşüş yaşıyor. Peki Bitcoin neden düşüş yaşıyor? İşte detaylar...

Bitcoin 75 bin doları geçecek mi?

Kripto para biriminin en büyük oyuncusu Bitcoin gerilemeye başladı. Global fon yöneticileri Bitcoin'in 75 bin doları geçeceğini düşünüyor.

Bitcoin ve Ethereum yeniden düşüşte!

Altın fiyatlarının zirve yapması ile beraber Bitcoin ve Ethereum'a ilgi azaldı. Bitcoin 69 bin dolardan 62 bin dolara geriledi. 

Bitcoin rekor tazeledi!

Kripto paraların en büyük birimi olan Bitcoin yükselişine devam ediyor. Bitcoin 67 bin doları geçerek rekor tazeledi.

Kripto para piyasaları 3 trilyon barajını geçti!

Son 24 saatte yüzde 4.2 değer kazanan kripto para piyasalarının toplam değeri ilk kez 3 trilyon doları geçti.

Fed kararı Bitcoin'i nasıl etkiledi? 

ABD Merkez Bankası Fed'in faizi sabit bırakıp tahvil alımlarını 15 milyar dolar düşürmesi, kripto para piyasasında bir hareketlilik yaratmadı.

Nef, bugüne kadar 16 proje hayata geçirdi!

2010 yılından bugüne gelen süreci markalaşma dönemi olarak gördüklerini söyleyen Nef Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Çelik, artık büyüme ve globalleşme dönemine girdiklerini belirtiyor. Nef, bugüne kadar 16 proje hayata geçirdi...

Yeter gelirli tarımsal arazi büyüklüğü ne kadar?

Yeter gelirli tarımsal arazi büyüklükleri ile ilgili esaslar, 15 Mayıs 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan Toprak Koruma Kanununda açıklanıyor. Peki, yeter gelirli tarımsal arazi büyüklüğü ne kadar?

Asgari tarımsal arazi büyüklüğü ne kadar?

Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun'da asgari tarımsal arazi büyüklüğü belirlendi. Peki, asgari tarımsal arazi büyüklüğü nedir? Asgari tarımsal arazi büyüklüğü ne kadar?

Future Park Rezidans fiyatları ne kadar?

Stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerden meydana gelen Future Park Rezidans fiyatları ne kadar sorusuna 125 bin TL'den başlıyor cevabı veriliyor.

Seyr-i Adalar daire fiyatları ne kadar?

İstanbul Anadolu yakası Maltepe bölgesinde yaşama geçirilen Seyr-i Adalar daire fiyatları ne kadar sorusuna cevap olarak 485 bin 336 TL'den başlıyor deniliyor. Proje, Yapı Yatırım imzası taşıyor...

Kartal Yakacık Royal Towers fiyatları ne kadar?

Konutların tamamının 3 oda 1 salon olarak dizayn edildiği Kartal Yakacık Royal Towers fiyatları ne kadar sorusuna 300 bin TL'den başlıyor cevabı veriliyor. Projede toplamda 54 adet daire yer alıyor...

Evora İstanbul dükkan fiyatları ne kadar?

İhalesi Emlak Konut GYO tarafından gerçekleştirilecek olan Evora İstanbul dükkan fiyatları ne kadar sorusuna 123 bin TL'den başlıyor cevabı veriliyor. Projede 77 adet ticari birim açık artırma ile satılıyor...

Ağustos ayında kiralar ne kadar artacak?

Ev sahiplerinin kiracılarına yapılacakları kira zam oranları Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan enflasyon oranları ile belirleniyor. Peki, Ağustos ayında kiralar ne kadar artacak?

Kentsel dönüşüm risk raporu ücreti ne kadar?

Risk raporu alınmamış veya risk raporunda "risklidir" ibaresi yer almayan rapora sahip binaların yıkımı gerçekleşmiyor. Peki risk raporu nereden ve nasıl alınır? Kentsel dönüşüm risk raporu ücreti ne kadar?

Kentsel dönüşümde kira yardımı ne kadar?

Kentsel dönüşümde anlaşma ile tahliye edilen uygulama alanındaki yapılardaki maliklere kira yardımı yapılabiliyor. En fazla 18 ay boyunca yapılabilen kentsel dönüşümde kira yardımı ne kadar? İşte kentsel dönüşüm kira bedeli...

Göl Panorama Evleri Bahçeşehir ne kadar?

İstanbul Avrupa yakası Başakşehir ilçesine bağlı Bahçeşehir bölgesinde hayata geçirilen Göl Panorama Evleri Bahçeşehir ne kadar sorusuna yanıt olarak 215 bin TL'den başlıyor yanıtı veriliyor...

Ev kredilerinde dosya masrafı ne kadar?

Ev kredilerinde dosya masrafı, bankalardan kullandığınız kredilerin, banka tarafından yapılan incelemeler sonucu yaptığı masrafları sizden tahsil etmesi olarak ifade ediliyor. Peki, ev kredilerinde dosya masrafı ne kadar?

Lüleburgaz Atıksu tesisi bugüne kadar 5 milyon metreküp suyu arıttı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı AB Yatırımları Dairesi Başkanlığının bünyesinde faaliyete geçen Aralık 2013 tarihinde faaliyete geçen tesis tarafından bugüne kadar 4 milyon 932 bin 503 m3 atıksu arıtılarak Ergene Nehrine deşarj edildi.

bitcoin ne kadar oldu Haberi

bitcoin ne kadar oldu

Kripto paralardaki düşüş dalgası hafif yükselişe geçmeye başladı. Hürriyet'te yer alan habere göre; 69 bin Dolar seviyelerinden 42 bin dolara kadar gerileyen Bitcoin yüzde 5'e yakın primle 51 bin 100 dolar civarında işlem görüyor. Geçtiğimiz hafta sonu başlayan ve sebebi koronavirüsün Omicron varyantı ile ABD'nin enflasyonu engellemek için faiz artırımına gideceğine yönelik beklentiler Kripto Para piyasalarına hareket verdi. 

Kripto para birimleri sert değer kaybı yaşarken lider kripto para birimi Bitcoin tarihi zirvesinden neredeyse yüzde 40 seviyesinde uzaklaştı. Altcoinlerde büyük kayıplar meydana gelirken Ethereum da 4 bin dolar seviyesinin altına geriledi. Ethereum şu sıralar yüzde 4 primle 4367 dolar seviyesinde işlem görüyor.

42 MİLYON DOLAR ÇIKTI

Dijital varlık yatırım ürünlerine giriş devam etse de önceki Cuma günü 42 milyon dolarlık çıkış meydana...