bitcoin son durum

bitcoin son durum

Kripto para piyasası, SEC'in kripto varlığı olan fonlarla ilgili uyarı metnini olumlu yanıtladı. SEC'in uyarısı onay bekleyen yaklaşık 40 kripto para ETF'si için pozitif algılandı.

Kripto paralar ile ilgili efsaneler!

Kripto paralarla ilgili çok sayıda efsane bulunuyor. Peki bunların hangileri gerçek? İşte kripto para efsaneleri...

Kripto paralar yeniden yükselişte!

Ekim ayına hareketli bir şekilde giriş yapan kripto paralar yeniden yükselişte. İşte kripto paralardaki son durum...

Bitcoin neden düşüşte?

Önde gelen kripto para borsası Binance, Yuan'ı listeden çıkartmasının ardından Bitcoin sert düşüş yaşadı. 

Bitcoin altının yerini alacak mı?

Merkez bankaları da enflasyonun beklenenden daha kalıcı olacağını düşünürken büyümenin de yavaşladığı ve stagflasyon dönemine girildiği bir evrede yatırımcıların altından ziyade Bitcoin ve diğer büyük kriptoları hedge olarak gördüğüne dikkat çekiliyor.

Bitcoin'de 100 bin dolar beklentisi!

Söz konusu olan bir trend analizi ise altcoinler için vakitin henüz erken olduğu belirtiliyor. Altcoin'lerdeki ralli sinyali için Bitcoin’in yüksek bir fiyattan yataya düşmesi beklenmekte. Ancak Bitcoin'de beklentiler artıyor. Bitcoin'in rallinin başında olduğu belirtiliyor.

Bitcoin neden yükselişe geçti? 

Kripto para borsasının en büyük para birimi olan Bitcoin yeniden yükselişe geçti. ABD'li dev yatırım bankası JP Morgan Bitcoin'e yönelik rapor hazırladı. 

Bitcoin, 55 bin doları aştı!

Bitcoin, en son 12 Mayıs'ta 55 bin doların üzerine çıkmıştı. Dün ise zirvedeki kripto para 55 bin doları geçti.

Bitcoin, kritik 50 bin dolar seviyesini geçti!

Kripto para piyasasında pozitif hava sürüyor. Bitcoin kritik seviye olan 50 bin doları geçerken, Ethereum da 3 bin 400 doların üzerine ulaştı.

Kripto paralar değerleniyor!

Uzun zamandır kripto para borsasını manipüle eden Elon Musk, yeni tavsiyeler verdi. Kripto para piyasalarında sınırlı bir düzeltme görüldü. Peki Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’ler ne oldu? BTC, ETH ve XRP kaç dolar/TL oldu?

Elon Musk'tan yeni kripto para değerlendirmesi!

Kripto para borsasına yönelik gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak Elon Musk'ın yaptığı değerlendirmeler sonrasında piyasada olumlu gelişmeler yaşanıyor. 

Kripto para borsasında denge sağlanamıyor!

Son zamanlarda meydana gelen spekülasyonlar ve ülke hükümetleri tarafından alınan kararlar nedeniyle kripto para borsasında dengeler alt üst oldu.

Bitcoin madencileri nükleer enerjiyi tercih ediyor!

Aşırı elektrik tüketimi nedeniyle tartışmalara neden olan Bitcoin için madenciler nükleer enerjiye yönelmeye başladı.

Bitcoin yeniden değerlendi!

Geçtiğimiz hafta Çin'den darbe yiyen Bitcoin, bugün yeniden 44 bin doların üzerine yükseldi. Diğer bir kripto para olan Ethereum da günlük yüzde 9'dan fazla değerlendi. 

Çin'den Bitcoin yasağı!

Çin Merkez Bankası, kripto paralarla ilgili tüm işlemlerin yasakladığını açıkladı. Açıklamanın ardından Bitcoin yüzde 5 değer kaybetti.

Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne oldu?

Son zamanların gündem konuları arasında yer alan Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne oldu?

2015 seçim sonrasında konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Seçim ayı olan Haziran’a düşüşle giren konut kredi faiz oranları, 7 Haziran seçimlerinden sonra ilk tepkiyi verdi İşte 2015 seçim sonrasında konut kredisi faiz oranlarında son durum....

İstanbul su kesintisi 9 Haziran 2015 son durum!

İstanbul'da 9 Haziran 2015 Salı günü su kesintisi yapılacak. Hangi ilçelerde kesinti yapılacağı ve yapılacak çalışmanın ne zaman bitirileceği haberimizin içinde yer alıyor. İşte İstanbul su kesintisi 9 Haziran 2015 son durum...

Tuzla Ermeni Çocuk Kampı'nda son durum!

Kampın bulunduğu arazinin sahibi Ulusoy: "Bağışla ilgili işlemlerin başlaması için dilekçemi verdim. Önümüzdeki haftalarda da işlemi yapacağız" dedi. Peki Tuzla Ermeni Çocuk Kampı'nda son durum ne?

İstanbul su kesintisi 4 Haziran 2015 son durum!

İstanbul'da 4 Haziran 2015 Perşembe günü su kesintisi yapılacak. Hangi ilçelerde kesinti yapılacağı ve yapılacak çalışmanın ne zaman bitirileceği haberimizin içinde yer alıyor. İşte İstanbul su kesintisi 4 Haziran 2015 son durum...

Baraj doluluk oranları 27 Mayıs 2015 son durum!

İSKİ verilerinden derlenen bilgiye göre barajlardaki mevcut su hacmi 27 Mayıs 2015 tarihi itibariyle yüzde 92.44 oranına ulaştı. İşte İstanbul baraj doluluk oranı 27 Mayıs 2015 son durum...

İstanbul su kesintisi 27 Mayıs 2015 son durum!

İstanbul'da 27 Mayıs 2015 Çarşamba günü su kesintisi yapılacak. Hangi ilçelerde kesinti yapılacağı ve yapılacak çalışmanın ne zaman bitirileceği haberimizin içinde yer alıyor. İşte İstanbul su kesintisi 27 Mayıs 2015 son durum...

İstanbul baraj doluluk oranları 20 Mayıs 2015 son durum!

İSKİ verilerinden derlenen bilgiye göre barajlardaki mevcut su hacmi 20 Mayıs 2015 tarihi itibariyle yüzde 93.69 oranına ulaştı. İşte İstanbul baraj doluluk oranı 20 Mayıs 2015 son durum...

Tozkoparan kentsel dönüşüm projesinde son durum!

Tozkoparan Mahallesi kentsel dönüşüm projesi kapsamında toplam 60 hektar alan yeniden dönüşecek. Gecekondulardan arındırılacak olan Tozkoparan'da çalışmalar devam ediyor. İşte Tozkoparan kentsel dönüşüm projesinde son durum...

İmar yönetmeliği son durum 2015!

İmar yönetmeliklerinde yapılan düzenlemelere göre Yeni İmar Yönetmeliği esasları 1 ocak 2016 tarihinde yürürlüğe girecek. Peki, bu tarihte neler değişecek? İşte imar yönetmeliği son durum 2015..

İstanbul baraj doluluk oranı 12 Mayıs 2015 son durum!

İSKİ verilerinden derlenen bilgiye göre barajlardaki mevcut su hacmi 12 Mayıs 2015 tarihi itibariyle yüzde 94.75 oranına ulaştı. İşte İstanbul baraj doluluk oranı 12 Mayıs 2015 son durum...

Dubai Port Limanı'nda son durum!

Körfez Yarımca’da inşa edilen Dubai Port Limanı projesi, Danıştay’ın iptal kararına rağmen neredeyse tamamlandı. Dubai Port Properties Liman İşletmeleri tarafından hayata geçirilen liman projesinde son durum ne?

Bayrampaşa Pancar Motor Fabrikası arazisinde son durum ne?

1956'da Necmettin Erbakan'ın temelini attığı Bayrampaşa'daki 44 dönümlük Pancar Motor Fabrikası arazisi için teklifler toplandı. Kayseri Şeker tarafından yürütülen ihale sürecinde son durum ne?

bitcoin son durum Haberi

bitcoin son durum

Kripto para piyasalarının amiral gemisi Bitcoin, 6 ayın ardından tekrar kritik 60 bin dolar sınırında. Dünya Gazetesi'nde yer alan habere göre; 14 Nisan tarihinde 64 bin doları geçen ve sonrasında değer kaybeden Bitcoin, en son 18 Nisan tarihinde 60 bin doların üzerinde işlem görmüştü.

Kripto paraların amiral gamisi Bitcoin, bugün 59 bin 924 dolara kadar ulaştı. Bitcoin saat 14.27'de 59 bin 453 dolardan alıcı buldu.

Piyasa hakimiyeti de yükseliyor

Bitcoin'in kripto para piyasasındaki hakimiyeti de artışını sürdürüyor. Bitcoin'in piyasa hakimiyeti 12 Ekim tarihinde yüzde 46'ya ulaşmış ve sonrasında düşüş göstermişti. 3 günlük düşüşten sonra ise yeniden yükselen piyasa hakimiyeti tekrar yüzde 46 sınırında kaydedildi. 

Bitcoin'in piyasa hakimiyeti en son Ağustos'ta yüzde 46'nın üzerinde gerçekleşmişti. 

Bitcoin ETF beklentisi piyasayı fiyatladı

ABD'li finansal piyasa regülatörü SEC'in...