bitlis ihale ilanları

bitlis ihale ilanları

Bitlis İl Özel İdaresi, Bitlis’in Adilcevaz İlçesi’nde yer alan 7 jeotermal kaynak arama ruhsat sahasını ihale yoluyla aramaya açacak. İhale 9 Eylül 2014 tarihinde gerçekleştirilecek.

Bitlis 'te satılık arsa: 7 milyon 582 bin liraya!

Bitlis Belediye Başkanlığı, Bitlis TOKİ mevkiinde yer alan 54 bin 162 metrekare alana sahip arsayı satışa çıkardı. İhale 4 Aralık 2013 tarihinde saat 09:30 'da gerçekleştirilecek...

Bitlis'te 6 milyon TL'lik okul inşaatı ihalesi!

Bitlis Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü tarafından arsa karşılığı okul inşaatı işi ihale ediliyor. İhale 27 Temmuz'da gerçekleşecek...

Bitlis Defterdarlığı'ndan 5.4 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Bitlis Beşminare Mahallesi'nde yer alan 2 arsa ihale usulü ile satışa sunuluyor. Arsaların ihalesi 23 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Bitlis ASM ve ASHİ binalarının inşaatı Mayıs'ta başlayacak!

Bitlis Tatvan Cumhuriyet Mahallesi'nde inşa edilecek olan ASM ve ASHİ binaları için ihale gerçekleşti. İhaleyi alan firmaya yer teslimi yapılacak. Proje 280 günde tamamlanacak.

THK'dan İstanbul ve Konya'da satılık 5 gayrimenkul!

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı, İstanbul Üsküdar'da bulunan 4 adet ve Konya Akşehir'de bulunan 1 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin ihale ilanları bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Uşak'ta 12 jeotermal alan ihale edilecek!

Uşak İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı, Uşak'ta bulunan 12 jeotermal alanı ihale edecek. İhale ilanları bugünkü Resmi Gazete'de yayınlandı.

Bitlis'te Vakıf Eserleri restore ediliyor!

Bitlis Vakıflar Bölge Müdür Vekili Said Sancar, şu ana kadar 18 eseri onardıklarını ve 14 eserin de ihale ve inceleme aşamasında olduğunu söyledi.

Bitlis'teki 350 afet konutu yıkılmayı bekliyor!

Bitlis Rahvayerleşkesine, 2000yılında yaklaşık 11 milyon lira maliyetle yaptırılan 350 afet konutu kaderine terk edildi. 2010 yılında ihale edilen konutlar, bölge gerçekleri dikkate alınarak yapılmadığı için şimdiye kadar oturan olmamış.

Bitlis'teki Selçuklu Otel 4 milyon TL'ye ihaleye çıkıyor!

Bitlis İli İl Encümen Başkanlığı tarafından yüzde 50'si İl Özel İdaresine yüzde 50'si Ahlat Belediyesine ait Ahlat İlçesi'ndeki Selçuklu Otel 10 Mart 2015 Salı günü 4 milyon TL'ye Açık Teklif Usulü ile ihale edilecek.

Bitlis'te jeotermal saha ihalesi yapılacak!

Bitlis İl Özel İdaresi, Bitlis’in Adilcevaz İlçesi’nde yer alan 7 jeotermal kaynak arama ruhsat sahasını ihale yoluyla aramaya açacak. İhale 9 Eylül 2014 tarihinde gerçekleştirilecek.

Arnavutköy Belediyesi resmi Android uygulaması yayında!

Arnavutköy Belediyesi, en güncel haberleri, duyuruları, etkinlikleri, ihale ilanları, imar durumu sorgulama, borç sorgulama ve ödeme gibi E-Belediyecilik hizmetlerini, cep telefonlarına sığdırdı. İşte Arnavutköy Belediyesi resmi Android uygulaması...

Hazine arazisi satış ihaleleri nasıl yapılır?

Hazine arazisi satış ihale ilanları gazete, internet ve defterdarlık binalarının ilan tahtaları olmak üzere 3 yolla duyuruluyor. Peki, hazine arazisi satış ihaleleri nasıl yapılır?

TOKİ Ağrı, Bitlis, Hakkari, Kars, Van ihaleleri 25 Nisan'da!

TOKİ Ağrı, Bitlis, Hakkari, Kars, Şırnak ve Van İllerindeki 112 Adet Lojman, Hastane, Aile Sağlık Merkezi, Sosyal Tesis, Lise, Yurt İnşaatları ile Adaiçi Altyapı, Genel Altyapı ile Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi 25 Nisan'da ihale ediliyor...

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 9 ilde ihale açıyor!

TOKİ tarafından 9 ilde açılacak olan ihale bugün saat 11.00'de başlayacak... İhale konusu olan iller ise; Giresun, Kars, Muş, Şırnak, Ağrı, Ardahan, Bitlis, Erzurum ve Van...

bitlis ihale ilanları Haberi

bitlis ihale ilanları


Bitlis İl Özel İdaresi, Bitlis’in Adilcevaz İlçesi’nde yer alan 7 jeotermal kaynak arama ruhsat sahasını ihale yoluyla aramaya açacak. İhale 9 Eylül 2014 tarihinde gerçekleştirilecek. 


Bitlis İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’nin jeotermal kaynak arama ihale ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, Bitlis İl Özel İdaresi, Bitlis’in Adilcevaz İlçesi’nde yer alan 7 jeotermal kaynak arama ruhsat sahasını ihale yoluyla aramaya açacak. Bitlis’in Adilcevaz İlçesi’nde yer alan jeotermal kaynak araması için gerekli taban ihale bedeli 25 bin TL olacak. Geçici teminat bedeli ise 750 TL olarak belirlendi. 


İhale 9 Eylül'de


İhale Bitlis İl Özel İdaresi, İl Encümeni toplantı salonunda 9 Eylül 2014 tarihinde yapılacak. İdare ihaleyi yapıp yapmamakta veya uygun bedel tespitinde serbest olacak. 9 Eylül’den sonra verilen teklifler, telgraf veya faks ile yapılacak...