Bizim Evler 6 teslim

Bizim Evler 6 teslim

İnşa ettiği markalı konut projeleriyle yatırımcısına güven veren İhlas Yapı, Bizim Evler 6 projesinde teslime hazır konutları yatırımcılara sunuyor.

Ispartakule Bizim Evler 6'da anahtar teslimleri başladı!

Ispartakule’de Bizim Evler markalı 5.500 konut üreten İhlas Yapı, gözde projesi Bizim Evler 6’da yatırımcıların öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Bizim Evler 6 Gökkuşağı etabından daire alan aileler bugünlerde yeni sitelerine taşınmanın heyecanını ya

Bizim Evler 6'da teslimler 7 ay sonra!

IHLAS Yapı'nın 7 ay sonra teslim edeceği Bizim Evler 6'da avantajlı satın alma modeli başladı. Proje peşinat minimum yüzde 5 olarak belirlenirken, yüzde 75 için 120 aya kadar kredi kullanılabiliyor.

Bizim Evler 6’da teslim öncesi fırsat!

İhlas Yapı, Ispartakule’de hayata geçirdiği ve 7 ay sonra teslim edeceği Bizim Evler 6 projesinde yüzde 5’lik fiyat avantajı sunuyor.

İhlas Bizim Evler 6'da 407 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İhlas Yapı tarafından Ispartakule'de hayata geçirilen Bizim Evler projesi 120 dönüm arsa alanı üzerinde yükseliyor. Proje 1661 konut ve 160 cadde mağazasından meydana geliyor.

Ispartakule Bizim Evler 6'da fiyatlar 407 bin TL'den başlıyor!

Ispartakule'de İhlas Yapı tarafından inşa edilen Bizim Evler projesi 1661 konut ve 160 cadde mağazasından meydana geliyor. Projede daire fiyatları 407 bin TL'den başlıyor.

İhlas Bizim Evler 6'da daireler 407 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İhlas Yapı tarafından Ispartakule’de inşa edilen Bizim Evler 6 projesi, 1661 konut ve 160 cadde mağazasından meydana geliyor. Dairelerin alanları 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor.

Bizim Evler 6'da mağaza fiyatları 500 bin TL'den başlıyor!

Bizim Evler 6 projesi, İhlas Yapı tarafından Ispartakule’de hayata geçiriliyor.Kaba inşaatı tamamlanan Bizim Evler'de özel olarak düzenlenen kampanyada yüzde 1 KDV ve 120 aya kadar taksit imkanı sağlanıyor.

Bizim Evler 6'da yüzde 5 peşinat desteği!

Bizim Evler 6'nın %1 KDV avantajına sahip daireleri, %5 peşinat ve alternatif ödeme planlarıyla satışa sunuldu. Fiyatların 407.000 TL'den başladığı projede geniş ve ferah daire seçenekleri yer alıyor.

İhlas Bizim Evler 6, Haziran 2016'da teslim!

Avcılar Ispartakule'de İhlas Holding tarafından hayata geçirilen Bizim Evler 6 projesinin teslimleri 2016 yılı Haziran ayında yapılması planlanıyor. Projede yer alan birimler için banka kredisi kullanılabiliyor.

İhlas Bizim Evler 6, teslim tarihi Haziran 2016!

Bizim Evler 6 projesi Kuzey Marmara Otoyolu'na, Kanal İstanbul projesine, Proje 3. Havalimanına çok yakın mesafede yer alıyor. Projenin 2016 yılının Haziran ayında teslim edilmesi bekleniyor.

Bizim Evler 6 ne zaman teslim edilecek?

Bizim Evleri 6 projesinde yer alan daireler 1 oda 1 salondan 5 oda 1 salonan kadar farklı alternatiflerden oluşuyor. Peki Bizim Evler 6 ne zaman teslim edilecek?

Bizim Evler 6 satılık!

Bizim Evler 6 satılık daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salondan meydana geliyor

Bizim Evler 6 Ispartakule satışa çıktı!

İhlas Holding tarafından istanbul Avrupa Yakası Ispartakule'de inşa edilen ve 900 konuttan meydana gelen Bizim Evler 6 Ispartakule satışa çıktı. Projede daire teslimleri 24 ay sonra yapılacak...

İhlas Yapı Bizim Evler 6 nerede?

Toplamda 1.200 adet daire ve 60 adet dükkanın yer aldığı Bizim Evler 6 Konutları'nda satışlar devam ediyor. Peki İhlas Yapı Bizim Evler 6 nerede?

Bizim Evler 6 ne zaman teslim edilecek?

Bizim Evleri 6 projesinde yer alan daireler 1 oda 1 salondan 5 oda 1 salonan kadar farklı alternatiflerden oluşuyor. Peki Bizim Evler 6 ne zaman teslim edilecek?

Bizim Evler 6 satış ofisi iletişim!

Ispartakule'de yükselen Bizim Evler 6 Konutları 'nda daire teslimlerinin 2016 yılı Haziran ayı içerisinde gerçekleşmesi öngörülüyor. Bizim Evler 6 satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Bizim Evler 6'da minimum 325 bin liraya!

Bizim Evler 6 projesinde satışlara devam ediyor. 116 metrekarelik daireleri 323 bin liradan başlayan fiyatlarla satılan proje, çalışmaları devam eden Mecidiyeköy-Bahçeşehir Metro hattının çıkış noktasında yer alıyor

Ispartakule Bizim Evler 6'da 5 bin konut inşa ediliyor!

İhlas Yapı, Ispartakule bölgesindeki yeni projesi Bizim Evler 6 ile bölgedeki konut portföyünü 5 binin üzerine taşıyacak. Proje Mecidiyeköy-Bahçeşehir Metro hattının çıkış noktasında yer alıyor.

Bizim Evler 6'da fiyatlar 450 bin liradan başlıyor!

Ispartakule bölgesinde şimdiye kadar 3500 daire teslim eden İhlas Yapı bölgedeki yeni projesi Bizim Evler 6 projesinde satışlara devam ediyor. Bizim Evler 6'da fiyatlar 450 bin liradan başlıyor.

Metro'nun yeni durağı yepyeni bir şehir Ispartakule: Bizim Evler 6!

Toplam 1.200 konut ve 60 dükkandan oluşan Bizim Evler 6 projesi 2019 yılında tamamlanması planlanan Beşiktaş - Mecidiyeköy- Gaziosmanpaşa - Bahçeşehir metro hattının Ispartakule durağına yürüme mesafesinde konumlanacak...

İhlas Yapı Bizim Evler 6'da fiyatlar 316 bin TL'den başlıyor!

Ispartakule'de 3 bin 500 daire teslim eden İhlas Yapı, Bizim Evler 6 ile bölgede konut sayısını 5 bine çıkaracak. Projeye yerli ve yabancı yatırımcılardan büyük ilgi var

Ispartakule Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları!

Ispartakule Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları İstanbul Avrupa Yakası Ispartakule'de hayata geçiriliyor. İhlas Yapı imzası taşıyan Bizim Evler 6 projesinin yüzde 80'ini yeşil alanlar oluşturuyor.

Ispartakule Bizim Evler 6'da yüzde 5 indirim imkanı!

Ispartakule Bizim Evler 6'da yüzde 5 indirim imkanı sunuluyor. İhlas Holding İnşaat Grubu tarafından hayata geçirilen projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon şeklinde daireler mevcut.

Ispartakule Bizim Evler 6 'da 15 ay vade avantajı!

İhlas Holding İnşaat Grubu tarafından satışa sunulan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 olarak daire tipleri tasarlandı. İstanbul Avrupa Yakası'nda Ispartakule'de hayata geçiriliyor. Ispartakule Bizim Evler 6 'da 15 ay vade avantajı sunuyor.

Ispartakule Bizim Evler 6'da yüzde 5 peşinatla ödeme kolaylığı!

Ispartakule Bizim Evler 6 projesi İstanbul Avrupa yakası Ispartakule'de hayata geçiriliyor. 2016 yılının Haziran ayında tamamlanması planlanan Ispartakule Bizim Evler 6'da yüzde 5 peşinatla ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Ispartakule Bizim Evler 6'da peşin ödemelerde yüzde 5 indirim!

İhlas Yapı imzalı Bizim Evler 6 projesi Ispartakule' de 1.661 konut ve 160 mağaza kazandıracak. Ispartakule Bizim Evler 6, peşin ödemelerde yüzde 5 indirimle ev sahibi yapıyor.

Bizim Evler 6 teslim Haberi

Bizim Evler 6 teslim

İnşa ettiği markalı konut projeleriyle yatırımcısına güven veren İhlas Yapı, Bizim Evler 6 projesinde teslime hazır konutları yatırımcılara sunuyor. Devlet yatırımlarıyla mega projelerin kesiştiği bir noktada yer alan  Ispartakule’nin lüks projesi, konut alıcılarının tercih ettiği projeler arasında ilk sırada yer alırken firma, “Bugün al,bugün taşın” kampanyasını 0.40 oran 60 ay vade ile avantaja dönüştürüyor. 

Panoramik Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’ne hakim bir noktada konumlanan Bizim Evler 6, gökkuşağı rengindeki dış cephesi ve teraslı daireleriyle yüksek yatırım potansiyeli taşıyor.


Aile öncelikli yaşam vadeden ve her zevke hitap eden lüks konut seçeneklerinin sunulduğu projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tipleri bulunuyor. 1.661 konut ve 160 cadde mağazasından oluşan dev projede Gökkuşağı ve Metro etapları yer alıyor.

Gökkuşağı renklerinin kullanıldığı Bizim Evler 6’da...