blokaj

blokaj

blokaj

29 üniteden oluşan ve önümüzdeki sene sahiplerine teslim edilmesi planlanan Sarıgerme Park Resort Evleri, 24 blok ve 5 villadan oluşuyor

TOKİ müteahhitlere blokajı kaldıracak

TOKİ müteahhitlere blokajı kaldıracak

TOKİ Başkan Yardımcısı Ercan Tıraş, müteahhitlere ödemelerde 3-4 aydır uygulanan blokajı, Şubat ve Mart'ta kaldırmayı düşündüklerini bildirdi.

Devlet kemeri çok sıkarsa inşaat şantiyeleri açılamaz

Devlet kemeri çok sıkarsa inşaat şantiyeleri açılamaz

Devletin önümüzdeki yıl da kemer sıkacak olması alacakları için gün sayan müteahhitleri endişelendirdi. Müteahhitler Birliği Başkanı Eren, "Para olmazsa şantiyeler açılmaz" dedi.

blokaj

blokaj blokaj

Muğla´da inşa edilen Sarıgerme Park Resort Evleri´nde liste fiyatları 200 metrekare tripleks villalar da 442 bin 368 TL, 130 metrekare bahçe dublekslerinde 292 bin 608 TL ve 81 metrekare apart ünitelerde 156 bin 672 TL.

Projede kampanyalı fiyatlar ise tripleks villalarda 376 bin 13 TL, bahçe dublekslerinde 248 bin 717 TL ve apart ünitelerde 133 bin 171 TL olarak belirlendi.

29 üniteden oluşan ve önümüzdeki sene sahiplerine teslim edilmesi planlanan Sarıgerme Park Resort Evleri'nde, 6 bin 500 metrekare üzerinde 24 blok ve 5 villa yer alıyor.

Fitness Center´ı, özel sauna ve oyun salonu, açık ışıklandırmalı havuzu, çocuk parkı ve basket sahası da evinizin dışındaki dünyada rahatlığı yaşamanızı amaçlıyor. Yerel tatlardan dünya mutfağına, hafif yiyeceklerden özel içeceklere kadar damak tadınıza uygun...