Blue Lake iletişim

Blue Lake iletişim

İstanbul Küçükçekmece'de göle 85 metre yakınlıkta inşa edilen Blue Lake Küçükçekmece daire fiyatları 475 bin TL'den başlıyor. Proje 788 konut ve 22 dükkandan oluşuyor.

Blue Lake'te yüzde 25 peşin, 0 faiz ve 60 ay vade!

Küçükçekmece Gölü'nün kıyısında, bir tarafı göl diğer tarafı deniz manzaralı Blue Lake, cazip fırsatları ile dikkat çekiyor.

Blue Lake, yabancı yatırımcılardan yoğun talep görüyor!

METAL Yapı Konut'un Küçükçekmece'de bir tarafı göl diğer tarafı deniz manzaralı projesi Blue Lake, yabancı yatırımcılardan yoğun talep görüyor.

Blue Lake Küçükçekmece satışta! 198 bin dolardan başlıyor!

Metal Yapı Konut, Küçükçekmece Gölü'nün kıyısında bir tarafı göl, diğer tarafı deniz ve yeşil alanlarla çevrili Blue Lake Küçükçekmece projesini lansmana özel fiyatlarla yaşama sunuyor.

Blue Lake Küçükçekmece fiyatlar!

Metal Yapı Konut A.Ş. ve Karmen Yapı ortaklığıyla yükselen projede 788 adet konut yer alıyor. Blue Lake Küçükçekmece fiyatlar kapsamında metrekare bazında 3 bin 100 dolardan başlıyor.

Küçükçekmece Blue Lake daire fiyatları!

Metal Yapı Konut A.Ş. ve Karmen Yapı ortaklığıyla yükselen projede daire tipleri 1+0'dan 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Küçükçekmece Blue Lake daire fiyatları metrekare birim bazında 3 bin 100 dolardan başlıyor.

Karmen Yapı Blue Lake iletişim!

Toplam 788 adet konutun bulunduğu proje toplam 40 bin metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Karmen Yapı Blue Lake iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 598 1 444 olarak belirlendi.

Blue Lake satılık!

Toplam 40 bin metrekarelik arsa alanında yükselen projede 788 adet daire ve 22 adet bağımsız mağaza yer alıyor. Blue Lake satılık daire tipleri 1+0'dan 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Küçükçekmece Blue Lake satış fiyatları!

Toplam 788 adet dairenin yer aldığı projede fiyatlar konut tiplerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Küçükçekmece Blue Lake satış fiyatları metrekare bazında 3 bin 100 dolardan başlıyor.

Blue Lake iletişim bilgileri!

Toplam 40 bin metrekarelik arsa alanında yükselen proje Metal Yapı Konut A.Ş. ve Karmen Yapı ortaklığı imzası taşıyor. Blue Lake iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 598 1 444 olarak belirlendi.

Küçükçekmece Blue Lake satılık daire!

Metal Yapı Konut A.Ş. ve Karmen Yapı ortaklığıyla yükselen proje 40 bin metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Küçükçekmece Blue Lake satılık daire tipleri 1+0'dan 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Blue Lake satış fiyatları!

Toplam 40 bin metrekarelik arsa alanında yükselen projede 788 adet konut yer alıyor. Blue Lake satış fiyatları metrekare bazında 3 bin 100 dolardan başlangıç gösteriyor.

Metal Yapı Konut'tan Evim Türkiye Fuarı'na özel indirim!

Evim Türkiye Fuarı’na Blue Lake ve Kemerlife XXIII projeleriyle katılan Metal Yapı Konut fuara özel olarak yüzde 15 indirim uyguluyor.

Metal Yapı, Küçükçekmece’deki Blue Lake projesi için Daikin dedi!

İstanbul’un eşsiz lokasyonlarından biri olan Florya Küçükçekmece sahil hattında yer alan Blue Lake projesinde yaşam başladı.

Blue Lake fiyatları 2018!

Blue Lake fiyatları 2018 haberimizde yer alıyor. 788 daire ve 22 ticari birimden meydana gelen proje 8 blok olarak yükseliyor. 

Blue Lake ödeme kampanyası!

Blue Lake ödeme kampanyası haberimizde yer alıyor. 788 daire ve 22 ticari birime yer verilen projede 1+1'ler 800 bin TL'den başlıyor.

Blue Lake nerede?

Blue Lake projesi Metal Yapı Konut  A.Ş. tarafından Küçükçekmece Gölü'ne 85 metrelik mesafede inşa ediliyor. Peki Blue Lake nerede?

Blue Lake kampanyalı ödeme planı!

Metal Yapı Konut A.Ş. tarafından Küçükçekmece Gölü'ne komşu konumda hayata geçirilen Blue Lake'te 120 aya varan vadelerle ev sahibi olunabiliyor..

Blue Lake, Boğaz esintisini yaşatacak Kanal İstanbul'un yanıbaşında!

Blue Lake İstanbul'da yaşam Mart 2018'de başlayacak. Projede ödeme planı kapsamında 120 ay 0,99 kredi oranı sunuluyor..

Blue Lake İstanbul'da yaşam Mart 2018'de başlayacak!

Küçükçekmece Gölü'nün kıyısında, bir tarafı göl diğer tarafı deniz manzaralı olarak hayata geçirilen Blue Lake İstanbul projesi, Kanal İstanbul güzergahı üzerindeki konumuyla yatırımcılara cazip fırsatlar sunuyor.

Küçükçekmece Blue Lake görselleri!

Küçükçekmece Blue Lake görselleri haberimizde yer alıyor. Küçükçekmece Gölü'ne 85 metrelik mesafede yer alan proje Metal Yapı Konut A.Ş. imzasıyla yükseliyor.

Küçükçekmece Blue Lake satılık daire!

Küçükçekmece Blue Lake satılık daire fiyatlar 522 bin TL'den başlıyor. Proje Metal Yapı Konut A.Ş. tarafından inşa ediliyor...

Blue Lake Küçükçekmece daire fiyatları!

Toplam 788 daire ve 22 ticari birimden meydana gelen Blue Lake, Küçükçekmece Gölü'ne 85 metrelik mesafede yer alıyor. Blue Lake Küçükçekmece daire fiyatları 522 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Küçükçekmece Blue Lake fiyatları 2018!

Küçükçekmece Blue Lake fiyatları 2018 kapsamında projede fiyatlar 522 bin TL'den başlıyor. Proje sekiz blok olarak hayata geçirildi..

Blue Lake 2018 fiyatları!

Blue Lake 2018 fiyatları minimum 522 bin TL'den başlıyor. Proje Metal Yapı Konut tarafından Küçükçekmece'de inşa ediliyor...

Blue Lake iletişim

Blue Lake iletişim Blue Lake iletişim


Blue Lake projesi İstanbul Küçükçekmece'de göle 85 metre yakınlıkta inşa ediliyor. Metal Yapı Konut A.Ş. tarafından hayata geçirilen Blue Lake Evleri 788 konut ve 22 dükkandan oluşuyor.


E-5'e 1 kilometre mesafede yükselen Blue Lake Küçükçekmece projesinde evinize taşındıktan 1 yıl sonra ödemelere başlama fırsatı sunuluyor. 


Blue Lake Küçükçekmece daire fiyatları!


1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerine yer verilen Blue Lake Küçükçekmece daire fiyatları 475 bin TL'den başlıyor. Projede dairelerin büyüklükleri 60 metrekare ile 400 metrekare aralığında değişiyor.


İçerisinde sauna, yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanı, kapalı otopark gibi sosyal olanaklara yer verilen Blue Lake Küçükçekmece projesinde teslimler bu yıl Ekim ayında yapılacak. 


Adres: 27 Mayıs Caddesi, 23 Küçükçekmece - İstanbul


Tel: 444 8 128

Web: http://www.bluelake.com.tr/

Pınar...