bodrum otel projeleri

bodrum otel projeleri

Bodrum'da yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Milyon dolar harcanarak yapılan konut ve otel projeleri bölgeyi ikiye ayırıyor.

Bodrum gayrimenkul yatırımcılarının radarında!

Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, Bodrum'daki otel ve gayrimenkul yatırımlarından bahsetti. Bölgenin gayrimenkul yatırımcılarının radarında olduğunu söyleyen Çağlar, ''Halihazırda Bodrum'da 7 milyar dolarlık yatırım söz konusu'' diye konuştu.

Bodrum'da turizmciler otel projeleri için yarışa girdi!

YATIRIMCILAR Bodrum’un geleceğine güveniyor. İstanbul’un önemli müteahhitleri konut projelerini ardı ardına açıklarken, turizmciler de otel yarışına girdi.

İşte Bodrum'a değer katan projeler!

Bodrum son dönemde 14 şirketin 21 yeni otel projesine ev sahipliği yapıyor. İşte Bodrum'a değer katan projeler!

Çağdaş Holding'den Bodrum'a 100 milyon euroluk yatırım!

Turgutreis'teki ilk Swissotel'i 75 milyon euro yatırımla hizmete açan Çağdaş Holding Bodrum'da 100 milyon euroluk yatırımla ikinci Swissotel'i inşa edecek.

Son yıllarda Bodrum'daki villa ve otel projeleri hız kazandı!

EVA Gayrimenkul Değerleme'nin analizine göre birçok şehirden daha fazla ekonomik değer yaratan Bodrum'un, üçüncü havalimanının hizmete girmesine paralel olarak Ortadoğu ve Uzakdoğu turizmine de açılması bekleniyor.

Bodrum Clup Pinokyo Otel 30 milyon TL'ye icradan satılıyor!

Bodrum 1. İcra Dairesi, Muğla İli, Bodrum İlçesi, Ortakent Mahallesi, 360 Ada, 13 Parselde yer alan Clup Pinokyo Otel'i 30 milyon TL'ye icradan satıyor...

Bodrum'da 6.8 milyon TL'ye mahkemeden satılık metruk otel binası!

Bodrum 1. Asliye Hukuk Mahkemesi, Muğla ili, Bodrum ilçesi, Turgutreis Mahallesi, 370 Ada, 6 Parselde yer alan metruk otel binası ve arsasını 6 milyon 806 bin 70 TL'ye icradan satıyor...

NG Hotels iki yeni otel yapacak!

NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, Sapanca'daki otellerinin yanında 300 odalı yeni bir otelin inşaatına da başladıklarını ve ayrıca Afyon'da planladıkları yeni bir otel projeleri daha olduğunu ifade etti...

Bodrum'a milyon dolarlık konut projeleri yapılıyor!

Bodrum'da yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Milyon dolar harcanarak yapılan konut ve otel projeleri bölgeyi ikiye ayırıyor.

Yerli ve yabancı firmalar Bodrum'da devamlı otel yapıyor!

Yerli ve yabancı yatırımcılar Bodrum’a devamlı otel yatırımı yapıyor. Ancak Bodrum’da yapılan yazlık konut ve özellikle otel sayıları ve yatak sayıları bilinemiyor...

Swiss Otel Residances Bodrum Hill'deki dubleks ev icradan satılıyor!

“Swiss Otel Residances Bodrum Hill” isimli tatil sitesi içerisinde yer alan A Blok Zemin+1 Kat, 1 Nolu Bağımsız Bölüm dubleks tatilevi icradan satılıyor..

Serkoç'tan Bodrum’a Lujo isimli lüks otel!

Anex Tours’un CEO’su Serhat Koçkar’ın şirketi Serkoç, 170 milyon dolar yatırımla Bodrum'da Lujo isimli lüks otel açmaya hazırlanıyor. 

Bodrum Tenda Otel 21 milyon TL'ye icradan satılıyor!

Muğla Bodrum'da Eskiçeşme Mahallesi, Gümbet Mevkii'nde yer alan kargir otel müştemilatı ve arsası TC Bodrum 2. İcra Dairesi tarafından satışa sunuluyor. Tenda Otel'in satış bedeli 21 milyon 59 bin 278 TL olarak belirlendi.

Yatırımcıların tercihi 3 yıldızlı otel projeleri!

Yılın 9 ayında teşvik belgesi alan oteller içinde 3 yıldızlı projeler toplam 60 adetle ilk sırada yer aldı.

Reysaş GYO'dan yeni otel yatırımları!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) yeni otel projeleri için çalışamlarına devam ediyor. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven firmanın Türkiye'nin birçok ilinde çalışmalarının olduğu bilgisini verdi.

Bodrum'da turizmciler otel projeleri için yarışa girdi!

YATIRIMCILAR Bodrum’un geleceğine güveniyor. İstanbul’un önemli müteahhitleri konut projelerini ardı ardına açıklarken, turizmciler de otel yarışına girdi.

Bodrum'da markalı inşaat projeleri arttı!

Habertürk Gazetesi yazarlarından Erdem Aktürk, Bodrum'daki markalı konut projeleri hakkında bir araştırma yaptı. İşte, Erdem Aktürk'ün bugünki yazısı...

Bodrum otel yatırımlarının gözdesi oldu!

Türkiye turizmde zor günler geçirse de otel yatırımları son sürat devam ediyor. Özellikle dünyaca ünlü tatil beldelerinden olan Bodrum çok büyük otel zincirlerini çekmeye başladı.

bodrum otel projeleri Haberi

bodrum otel projeleri

Bodrum inşaatına alına döndü. Yatırımlar hızla sürüyor. İşte Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Onur Baştürk'ün konu ile ilgili yazısı...

Bodrum iki kutba ayrılmış:

Bir yanda çoğunluğu yabancı marka olan otellerin sunduğu lüks dünyayı yaşayanlar...

Aynı şekilde sayısı giderek artan milyon dolarlık konut projelerinde bu yaşam tarzını devam ettirenler. 

Öte yanda ise Bodrum’a yıllardır gidip gelen yazlıkçılar, sezon boyunca sadece site hayatı yaşayanlar yahut Bodrum’a sonradan göç etmiş, artık yaz kış buralı olan bohem şehirliler...

MEĞER KÜÇÜK BİR KASABAYMIŞ

Bu iki farklı dünyadan alanı giderek genişleyeni ilk gruptakiler.

En çarpıcı misal: Beş milyon metrekarelik bir alana yayılan Kaplankaya.

Karadan gidildiğinde Bodrum’a iki saat, Gündoğan’dan tekneyle gidilirse 35 dakika uzaklıkta olan Kaplankaya meğer küçük çapta bir kasaba olup çıkmış bile.

Ben orada sadece otel var sanıyordum, yanılmışım.

Türk-Kazak ortaklığında bir şirket (Capital...