bodrum satılık ev fiyatları

bodrum satılık ev fiyatları

Dünyanın ve Türkiye'nin en zengin isimleri Bodrum Yalıkavak'a akın etti. Birçok ünlü isim hem tatil yaptı, hem de Ege'nin kalbinde ev sahibi oldu...

Hangi şehirde kira fiyatları arttı? 

Pandemi ile beraber İstanbul'dan kaçmak isteyen vatandaşların ilk tercihi Bodrum oldu. Bodrum'a olan bu yönelimlerle  ilçede kira fiyatları bir hayli arttı.

Çağdaş Holding erişilebilir fiyatlı konut üretecek!

23 yıldır Bodrum’da faaliyet gösteren Çağdaş Holding’in Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, bugüne kadar ağırlıklı olarak üst gelir grubu için konut inşa ettiklerini belirtti ve bundan sonra erişilebilir fiyatlı konutlar hayata geçireceklerini dile getirdi.

Bodrum'da icradan 1.7 milyon TL'ye satılık ev!

Bodrum 1. İcra Dairesi; Bodrum'da yer alan kargir avlulu evi 17 Aralık 2014 günü satışa çıkarıyor. Toplam bedeli 1 milyon 750 bin TL olarak belirlendi.

Bodrum satılık ev fiyatları 2013!

Denizi, kumu ve tertemiz havası ile tatilcilerin göz bebeği olan Bodrum satılık ev fiyatlarını araştırdık. İşte 345 bin TL'den başlayan fiyatlarla Bodrum satılık ev fiyatları...

O ilçede satılık ev kalmadı!

Ege Bölgesi, nüfus yoğunluğu yüksek bölgelerin başında yer alıyor. Bölgede yer alan Bodrum'da Temmuz-Ağustos aylarında konut kredisi faizlerinin düşmesiyle satılık ev kalmadı...

Seyran Şehir Kayaşehir satılık ev!

Seyran Şehir Kayaşehir satılık ev fiyatları metrekare bazında 3 bin 100 TL'den başlıyor. Toplam 220 adet konuttan oluşan proje 7 blok halinde hayata geçiriliyor.

Beyoğlu Elysium Soul satılık ev!

Beyoğlu Elysium Soul satılık ev büyüklükleri 50 ile 225 metrekare arasında değişiyor. Arsa alanı 6 bin 610 metrekare olarak belirlenen projede 36 ay vade imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Therra Park Tarabya satılık ev!

Therra Park Tarabya satılık ev fiyatları 1,6 milyon dolardan başlıyor. Teslimlerin 2016 yılı içerisinde gerçekleşeceği projede 12 ay vade imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Batı Şehir Bağcılar satılık ev!

Batı Şehir Bağcılar satılık ev tipleri stüdyodan dublekse kadar farklı şekilde dizayn edildi. Toplamda 3 bin 226 adet konuttan oluşan proje Ege Yapı Group tarafından inşa ediliyor.

Trabzon Tonya TOKİ satılık ev fiyatları!

Trabzon Tonya TOKİ satılık ev fiyatları 74 bin 787 TL'den başlıyor. Kura tarihi 4 Ocak 2016 olarak belirlenen projede 2 oda 1 salon daire tiplerine yer veriliyor.

Dekar Asmalı Hayat 2. Etap satılık ev!

Dekar Asmalı Hayat 2. Etap satılık ev fiyatları 796 bin 890 TL'den başlıyor. Beylikdüzü Yakuplu'da inşa edilen projede teslimlerin Haziran 2017 tarihinde yapılması planlanıyor.

Kavaklı Vira İstanbul satılık ev!

Kavaklı Vira İstanbul satılık ev fiyatları metrekare bazında 3 bin 100 TL'den başlıyor. E-5'e 2 dakika uzaklıkta yer alan projede 30 ay vade farksız taksit şeklinde ödeme yapılabiliyor.

Teras Gökyüzü satılık ev!

Teras Gökyüzü satılık ev tipleri 2+1'den dublekse kadar farklı şekilde dizayn edildi. 25 milyon lira yatırım bedeliyle yükselen proje Uzunyayla Group imzası taşıyor.

Başakşehir Adım İstanbul satılık ev!

İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzasıyla yükselen projede daire alanları 60 metrekareden başlıyor. Başakşehir Adım İstanbul satılık ev teslimleri 2018 yılı Ocak ayında yapılması planlanıyor.

Basın Ekspres Sone İstanbul satılık ev!

Teslimlerin 2017 yılının Aralık ayında yapılması öngörülen projede 1.067 adet konut, otel ve dükkan bulunuyor. Basın Ekspres Sone İstanbul satılık ev fiyatları metrekare birim bazında 5 bin 500 TL'den başlıyor.

Beylikdüzü Dekar Asmalı Hayat satılık ev!

Teslimlerini 2016 yılı Kasım ayında yapması planlanan proje İstanbul' un Beylikdüzü ilçesinde inşa ediliyor. Beylikdüzü Dekar Asmalı Hayat satılık ev 750 bin liradan başlıyor.

Yakuplu Dekar Asmalı Hayat satılık ev!

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde yükselen proje toplam 244 adet bahçeli evden meydana geliyor. Yakuplu Dekar Asmalı Hayat satılık ev teslimleri 2016 yılı Kasım ayında yapılması planlanıyor.

bodrum satılık ev fiyatları Haberi

bodrum satılık ev fiyatları

Dünyanın ve Türkiye'nin en zenginleri Bodrum Yalıkavak'a akın etti. Birçok ünlü isim, hem tatil yaparken, hem de Ege'nin kalbinde ev sahibi oldu. Takvim'de yer alan habere göre; son dönemde hayata geçirilen projeler ise bölgenin doğal yapısını bozdu. Bunun üzerine Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, düğmeye bastı.

Projeler askıya alındı

Yalıkavak Mahallesi'nde yapılaşmanın durdurulmasına karar verilirken, milyon dolarlara satılan evlerin projelerinin askıya alındığı kaydedildi. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ise devam eden inşaatların sonlandırılmasını talep etti. 

"Bodrum’u koruyacağız"

Bodrum’u korumak zorunda olduklarını söyleyen Aras, "Yani biz hep şunu söylüyoruz. Bodrum’un korunmaya ihtiyacı var ve imar planları eliyle Bodrum’da büyük bir tahribat yaşanıyor. Burada kaçak inşaat yapılmıyor. Burada şu anda mevcut hak verilen planlar yoluyla yapılaşma hızla ilerliyor. Anayasal hak. İnsanlar imar durumu belgesi...