Bolu Olimpiyat ve Spor Kompleksi ne zaman bitecek

Bolu Olimpiyat ve Spor Kompleksi ne zaman bitecek

Bolu Belediyesi tarafından Büyüksu Deresi’ne yapılan Büyüksu Deresi Su Sporları ve Sahil Projesi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bolu Belediyesi’nin Olimpiyat ve Spor Kompleksi’nin 4. etabı olan çalışma Ocak ayında sona bitecek.

Bolu ve Giresun'da bazı bölgeler kesin korunacak hassas alan ilan edildi!

Bolu ili Seben ilçesi sınırları içerisinde yer alan Seylik Mağaraları Doğal Sit Alanı ve Giresun ili Keşap ilçesinde yer alan Şahinkaya Tepesi Potansiyel Doğal Sit Alanının kesin korunacak hassas alan olarak ilan edilmesi hakkında karar bugünkü 31574 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bolu ve Karabük için acele kamulaştırma kararı!

Bolu ve Karabük illeri sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. Alınan acele kamulaştırma kararı bugünkü 31499 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Kocaeli, Bolu, Karabük ve Sakarya'da AVM'ler kapılarını yeniden açtı!

Koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle geçici süreyle kapatılan Kocaeli, Bolu, Karabük ve Sakarya'da bulunan AVM'ler bugün yeniden hizmete açıldı.

Bolu Milli Emlak Müdürlüğü'nden satılık 44 adet daire!

Bolu Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü 44 adet daireyi satışa çıkardı. Daire fiyatları 75 bin liradan başlıyor...

Bolu Bilim Koleji binası ve arsası 10.8 milyon TL'ye icradan satılıyor!

Bolu 4. İcra Dairesi, Bolu ili, Merkez ilçesi, Karaköy Mahallesi 1764-1765 parselde yer alan okul binası ve arsasını 10 milyon 784 bin 151 TL'ye icradan satıyor... 

Bolu'da 9.3 milyon TL'ye icradan satılık fabrika binası ve tesis!

Gerede İcra Dairesi Müdürlüğü, Bolu ili, Yeniçağa ilçesi, Yukarıkuldan köyü, Hanaltı mevkii, 213, 214, 215 ve 216 parselde yer alan fabrika binası ve komple tesisi 9 milyon 331 bin 641 TL'ye icradan satıyor...

Emlak danışmanlarına mesleki yeterlilik belgesi zorunluluğu!

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından emlak danışmanlığı yapan veya yapacak olanlara mesleki yeterlilik belgesi zorunluluğu getirilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Atatürk Olimpiyat Stadı 92 bin 208 kişi kapasiteli olacak!

Atatürk Olimpiyat ve Türk Telekom Stadı Türkiye Futbol Federasyonu'nun, UEFA'ya verdiği dosyada İstanbul'dan 2 stat yer alıyor. URO 2024 için yeniden inşa edilmesi planlanan Atatürk Olimpiyat Stadı'nın 92 bin 208 kişi kapasiteli olması planlanıyor.

DASK’ta lider şehir Düzce!

DASK’a iller bazında bakıldığında 1999 yılındaki depremden en büyük yarayı alan Düzce, Bolu, Yalova ve Sakarya’nın önde olduğu görülüyor…

Merve Boluğur Etiler'de kiralık ev baktı!

Oyuncu Merve Boluğur ve şarkıcı Murat Dalkılıç boşanacağı iddia edildi. Güzel oyuncu Boluğur'un tek başına yaşamak için Etiler'de kiralık daire aradığı iddia edildi.

TOKİ 4 ilde zemin etüd raporları hazırlatılması ihalesi bugün!

TOKİ Sivas, Bolu, Konya ve Karabük İllerinde Zemin Etüd Raporları Hazırlatılması Hizmet Alımı İşi İle Manisa İllinde İmar Planına Esas Jeoteknik ve Jeofizik Zemin Etüt Raporu Hazırlatılması İşi ihalesi bugün yapılıyor.

Bolu Kardeşler Gayrimenkul Yatırım Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Bolu Kardeşler Gayrimenkul Yatırım Ve Ticaret Anonim Şirketi Çiğdem Çakır Konak tarafından 50 bin TL sermaye ile dün kuruldu.

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur Bodrum'dan 1 milyon dolara ev aldı!

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur Bodrum'a yerleşme kararı aldı. Çift yaz boyunca hem tatil yapacak hemde çalışacak.

Bolu Olimpiyat ve Spor Kompleksi ne zaman bitecek Haberi

Bolu Olimpiyat ve Spor Kompleksi ne zaman bitecek


Bolu Belediyesi tarafından Büyüksu Deresi’ne yapılan Büyüksu Deresi Su Sporları ve Sahil Projesi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Bolu Belediyesi’nin Olimpiyat ve Spor Kompleksi’nin 4. etabı olan çalışma Ocak ayında sona bitecek. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Proje ile Bolu’da yaşayanların deniz özlemini gidermeyi ve Bolu’yu su sporlarının da merkezlerinden biri haline getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Bolu’da Karacasu yolundaki Büyüksu Deresi üzerine planlanan sahil projesinde su sporları, kürek ve kano yarışlarının yapılabilecek. Ağustos ayında başlanan inşaat çalışmalarının Ocak ayında tamamlanacağı açıklandı. Yaklaşık maliyeti 3 milyon TL olan proje kapsamında yaklaşık 140’ın üzerinde gölü olan Bolu’ya, su sporlarının da yapılabileceği bir göletin yanı sıra sayfiye ve rekreasyon merkezi kazandırılacak.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Büyüksu Deresi Su Sporları ve Sahil Projesi kapsamında oluşturulacak...