28 / 06 / 2022

Burdur Fatih Gençlik Parkı açıldı mı

Burdur Fatih Gençlik Parkı açıldı mı

BURDUR'un Bucak İlçesi'nde yapımı tamamlanan Fatih Gençlik Parkı törenle açıldı. Vali Hasan Kürklü, "İnsanı yaşat ki devletimiz yaşasın diye bir kültür anlayışımız var. İnsana yapılan yatırım en güzel yatırımlardan birisidir." dedi.

Fatih’e gençlik merkezi sözü!

AK Parti Fatih belediye başkan adayı Ergün Turan, kültür sanat etkinlikleri adı altında FETÖ'nün çok sayıda gizli toplantısına ev sahipliği yapan Çemberlitaş’taki Fırat Kültür Merkezi’nin gençlik merkezi olacağını açıkladı.

Nevzat Doğan'dan İzmit'e gençlik merkezi müjdesi!

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Alikahya Fatih Mahallesi’ne gerçekleştirdiği inceleme gezisinde yeni bir gençlik merkezi müjdesi verdi.

Burdur Fatih Gençlik Parkı açıldı!

BURDUR'un Bucak İlçesi'nde yapımı tamamlanan Fatih Gençlik Parkı törenle açıldı. Vali Hasan Kürklü, "İnsanı yaşat ki devletimiz yaşasın diye bir kültür anlayışımız var. İnsana yapılan yatırım en güzel yatırımlardan birisidir." dedi.

Derince Gençlik Merkezi 2016'da açılacak!

Fatih Mahallesi’nde başlanan ve 4 milyon 200 bin TL’ye mal olacak olan Derince Gençlik Merkezi’nin 2016 yılının sonunda hizmete girmesi hedefleniyor.

Kocaeli Gültepe gençlik merkezi için ihale yapıldı!

Başkan Dr. Nevzat Doğan’ın talimatıyla Gültepe Mahallesi’ne yapılacak gençlik merkezi için ihale yapıldı. Gültepe Mahallesi 445 metrekarelik bir alanda yapılacak gençlik merkezi için Etüt Proje Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen ihaleye 10 firma katıldı.

İzmit Gütepe Gençlik Merkezi inşaatı ne zaman bitecek?

İzmit Belediyesi tarafından Gültepe mahallesine yapılacak gençlik merkezi için ihale yapıldı. Gültepe Gençlik Merkezi’nde çok amaçlı salon, etüt odaları, kondisyon salonu, kütüphane ve kafeterya bulunacak.

Kocaeli Gültepe'ye gençlik merkezi yapılacak!

Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın talimatıyla Gültepe Mahallesi’ne yapılacak gençlik merkezi için ihale yapıldı.Koçal Sokak’ta yapılacak gençlik merkezi için Etüt Proje Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen ihaleye 10 firma katıldı.

Turgutlu Gençlik ve Kültür Merkezi tamamlandı!

Turgutlu Belediyesi tarafından inşa ettirilen gençlik ve kültür merkezi tamamlandı.Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, inşaatı tamamlanan gençlik ve kültür merkezinde incelemelerde bulundu.

Turgutlu’da Gençlik Ve Kültür Merkezi Tamamlandı!

Manisa Turgutlu Belediyesi tarafından inşa ettirilen gençlik ve kültür merkezi tamamlandı. Bodrum, zemin kat ve üzerinde 5 kattan oluşan bina, toplam 3044 metrekare alandan oluşuyor.

Zonguldak Alaplı Gençlik Merkezi yapım ihalesi Ağustos'ta!

Alaplı ilçe Başkanı Mustafa Yavuz, Alaplı’da gençlere hizmet edecek olan Gençlik Merkezi’nin Ağustos ayında ihaleye çıkacağını söyledi.Yavuz, Alaplı Gençlik Merkezi’nin 2015 yatırım programına alındığını belirtti.

Zonguldak Gençlik Merkezi yapım ihalesi Ağustos'ta gerçekleşecek!

AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Alaplı Gençlik Merkezi yapımı için ihaleye çıkacağını bildirdi. Yavuz, gazetecilere yaptığı açıklamada, Alaplı Gençlik Merkezi yapımının 2015 yatırım programına alındığını söyledi.

Alaplı’da Gençlik Merkezi ihaleye çıkıyor!

AK Parti Alaplı ilçe Başkanı Mustafa Yavuz, Alaplı’da gençlere hizmet edecek olan Gençlik Merkezi’nin 2015 yatırım programına alındığını, Ağustos ayında ihaleye çıkacağını söyledi. İşte ayrıntılar...

Antalya'daki Gençlik Mahallesi'ne müteahhitler neden akın ediyor?

Antalya'nın en gözde caddelerinden olan Işıklar, son dönemde müteahhitlerin istilasına uğradı. Gençlik Mahallesi Muhtarı Ömer Kaya, mahallelerindeki eski binaların müteahhitlere verilerek kentsel dönüşüm olamayacağını vurguladı.

Burdur Fatih Gençlik Parkı açıldı mı Haberi

Burdur Fatih Gençlik Parkı açıldı mı

 BURDUR'un Bucak İlçesi'nde yapımı tamamlanan Fatih Gençlik Parkı törenle açıldı. 


Bucak Belediyesi tarafından yaptırılan Fatih Gençlik Parkı'nın açılışına Vali Hasan Kürklü, Bucak Kaymakamı İsmail Bayata, Bucak Cumhuriyet Savcısı İbrahim Temir, Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, Bucak Emniyet Müdürü Gökhan Körük, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileriyle davetliler katıldı.


Törende konuşan Vali Hasan Kürklü, "İnsanı yaşat ki devletimiz yaşasın diye bir kültür anlayışımız var. İnsana yapılan yatırım en güzel yatırımlardan birisidir. Özellikle çocuklarımızın geleceği açısından bu tür yatırımların büyük önemi var" dedi.


Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu da hedeflerinin 20 mahallede 20 büyük park yapmak olduğunu, bunlardan 3'ünü gerçekleştirdiklerini kaydetti. Ramazan ayı içerisinde Sanayi Mahallesi'nde yapılan parkın açılışını da yapacaklarını aktaran Başkan Mutlu, "Fatih Gençlik Parkı çocuklarımızın büyük beğenisini toplamıştır. Misyonda Fatih Gençlik Parkı...