burdur kentsel dönüşüm

burdur kentsel dönüşüm

Burdur'un Bozkurt Mahallesi'nde başlayan kentsel dönüşüm kapsamında kiraya çıkan hak sahiplerinin ödemeleri başlayacak.

Burdur'da kentsel dönüşüm evlerinde deprem tatbikatı!

Burdur'da lise öğrencilerinin katılımıyla kentsel dönüşüm için yıkılan evlerde deprem tatbikatı yapıldı.

Burdur Depremevleri Konutları'nda yıkım başlıyor!

Burdur'da kentsel dönüşüm altında yıkılacak 46 blokluk Depremevleri Konutları tamamen tahliye edildi. TOKİ tarafından yapılacak kentsel dönüşüm yıkımının Nisan ayında başlaması planlanıyor.

Burdur Depremevleri Konutları boşaltıldı!

1971 yılında meydana gelen depremden sonra Bozkurt Mahallesi'nde devlet tarafından yapılan Depremevleri Konutları kentsel dönüşüm kapsamında boşaltıldı. 

Burdur için yeni kent imar revizyon planı!

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, mahalle ziyaretleri kapsamında Tepe Mahallesi sakinleriyle buluştu. Ercengiz,  mahalle sakinlerinin sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Burdur 100.Yıl Karakolu taşınıyor!

Burdur Bozkurt Mahallesi (Deprem Evleri)’nde kentsel dönüşüm projesi ile TOKİ konutları yapılması kararının ardından, 100.Yıl Karakolu'nun taşınmasına karar verildi.

Burdur'da kentsel dönüşüm devam ediyor!

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Necatibey (Manastır) ve Bozkurt Mahallesindeki Kentsel Dönüşüm ile ilgili açıklamalar yaptı.

Burdur'un kentsel sorunları çözülüyor!

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Burdur’a yön veren kurum ve sivil toplum örgütü başkanlarının ve temsilcilerinin katılımıyla sorun ve çözümlere yönelik istişare toplantısı düzenlendi.

Burdur'da kentsel dönüşüm başlayacak!

AK Parti Burdur Milletvekili Özçelik, Bozkurt Mahallesi’ne TOKİ konutlarının yapılacağını, Necatibey Mahallesi’nde ise kentsel dönüşüm çalışmalarının başlayacağının müjdesini verdi.

Burdur'un yeni imar planına ihtiyacı var!

Karasenir son yıllarda Burdur şehir merkezinde kentsel dönüşüm tartışmalarıyla sıkça gündeme gelen bir bölge. Burdur Yenigün Gazetesi Karasenir Mahallesi'ndeki kentsel dönüşümü ele aldı. işte o yazı...

Burdur Karasenir'de kentsel dönüşüm projesi değiştiriliyor mu?

Burdur'da riskli alan ilan edilen Karasenir Mahallesi'nde uygulanacak kentsel dönüşüm projesinin değiştirilmek istendiğini öne süren mahalle sakinleri eylem yaptı. Belediyenin imar planında 2 kat sınırının 5 kata çıkarılmak istendiğini öne sürüldü.

Burdur'da kentsel iyileştirme çalışmalarına başlandı!

İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü Osman Çetin de köy yerleşim planlarının hazırlanması, kaçak yapılaşmanın takibi ve de ulusal adres veri tabanı gibi konularda muhtarları bilgilendirdi.

Burdur'da kentsel dönüşüm başladı!

Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, Depremevleri'nde yıkımların tamamlanacağını ve kentsel dönüşümün ilk etabının başlamış olacağını kaydetti Burdur'da kentsel dönüşüm projesi kapsamında Depremevleri bölgesinde yıkım çalışmaları başladı...

Sebahattin Akkaya: Kentsel dönüşüm kimseyi mağdur etmeyecek!

Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, kentte yapılacak kentsel dönüşümün kimseyi mağdur etmeyeceğini söyledi. Akkaya, "Bu örnek bir çalışma olacak. Hiç kimsenin endişe etmesine gerek yok" dedi...

Burdur Merkez kentsel dönüşüm alanı ilan edildi!

Burdur Merkez ilçe sınırları içinde yer alan bazı alanlar riskli ilan edildi. 01/11/2013 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren kanun çerçevesinde Burdur Merkez ilçede bazı alanlar yeniden dönüşecek…

Burdur'da kentsel dönüşüm evlerinde deprem tatbikatı!

Burdur'da lise öğrencilerinin katılımıyla kentsel dönüşüm için yıkılan evlerde deprem tatbikatı yapıldı.

Burdur Bozkurt'ta kentsel dönüşüm hızlandı!

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Bozkurt Mahallesi'nde hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi kapsamında mevcut binaların yıkım işlemi devam ediyor.

Burdur’da kentsel dönüşüm anlatıldı!

Burdur'da Bozkurt Mahallesi'nde yer alan ve Depremevleri olarak bilinen bölgede yapılacak kentsel dönüşüm projesi hakkında hak sahiplerine bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. 

Burdur'da kentsel dönüşüm devam ediyor!

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Necatibey (Manastır) ve Bozkurt Mahallesindeki Kentsel Dönüşüm ile ilgili açıklamalar yaptı.

Burdur Bucak'ta kentsel dönüşüm çalışmaları hızlandı!

Burdur'un Bucak ilçesinde Belediye Başkanı Süleyman Mutlu döneminde başlatılan kentsel dönüşüm çalışmaları hızlandı.

TOKİ'nin Burdur Bozkurt kentsel dönüşüm ihalesi bugün!

Burdur İli Bozkurt Mahallesi Riskli Alana Ait Kentsel Dönüşüm Projesi ve Teknik Danışmanlık Hizmet Alımı İşi ihalesi bugün saat 11:30'da gerçekleşecek.

Burdur'da kentsel dönüşüm başlayacak!

AK Parti Burdur Milletvekili Özçelik, Bozkurt Mahallesi’ne TOKİ konutlarının yapılacağını, Necatibey Mahallesi’nde ise kentsel dönüşüm çalışmalarının başlayacağının müjdesini verdi.

Burdur Bucak'ta kentsel dönüşüm 2,5 yılda tamamlanacak!

Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, Bucak'ta yapılacak olan Kentsel dönüşüm projesi hakkında vatandaşlara bilgi verdi. Mutlu, Bucak'ta kentsel dönüşümün 2,5 yıl içerisinde tamamlanacağını belirtti.

Burdur'da kentsel dönüşüm atağı başlıyor!

Burdur Belediye Başkanı Ercengiz, kent girişindeki iki mahallede kentsel dönüşüm yapmayı planladıklarını söyledi.

Caner Ataseven kentsel dönüşüm için kitap yazdı!

Risk Kentsel Dönüşüm Merkezi Yönetim Kurul Başkanı Caner Ataseven. Kentsel Dönüşüm Yasası'nın uygulanmasına ilişkin ilk bilimsel çalışmayı tamamladı. Yüksek Mimar Caner Ataseven Isparta ve Burdur'da yapılan uygulamaları ortaya koydu.

Burdur Bucak'ta kentsel dönüşüm başlıyor!

Bucak İlçesinde yapılması planlanan kentsel dönüşüm projesi ile ilgili çalışmalar başladı. Konu ile ilgili bilgi veren Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, "Bucakta Kentsel Dönüşüme başlıyoruz. " dedi..

Burdur Bucak'ta kentsel dönüşüm çalışmaları başladı!

Bucak İlçesinde yapılması planlanan kentsel dönüşüm projesi ile ilgili çalışmalar başladı. Süleyman Mutlu, "Bucak’ı, sosyal donatıları,parkları, camisi, okulu ve alışveriş merkezleri ile modern bir yerleşim alanına dönüştürmeyi hedefliyoruz. " dedi.

Burdur Bucak'ta kentsel dönüşüm başlayacak!

Bucak Belediye Meclisinin Nisan Ayı Toplantısı dün Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu Başkanlığında yapıldı. Süleyman Mutlu meclisten Kentsel Dönüşüm Projesi için yetki istedi. Kararda oy çokluğuyla Başkan Mutlu'ya yetki verildi.

burdur kentsel dönüşüm

burdur kentsel dönüşüm burdur kentsel dönüşüm

AK Parti Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur yaptıkları ortak yazılı açıklama ile  Bozkurt Mahallesi kentsel dönüşümde kapsamında  kiraya çıkan hak sahiplerinin ödemelerinin yapılacağını açıkladı.

Burdur Gazetesi'nde yer alan habere göre; Bozkurt Mahallesi'nde düzenlenen kentsel dönüşümde hak sahiplerinin mağdur edilmeyeceğini söyleyen Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “Burdur Merkez Bozkurt Mahallemizde başlayan Kentsel Dönüşüm ile kiraya çıkan 298 Kişinin şimdiye kadar olan geçmişteki aylardaki kira bedelleri ve ayrıca Mayıs ayı ile beraber Haziran ve Temmuz aylarının kira bedelleri topluca ödenecektir. Vatandaşlarımız kiraların geciktiğine dair konuyu  bize geçen haftalarda ulaştırmıştı. Hem TOKİ Başkanımız hemde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Alt Yapı Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğümüzle görüşerek süreci hızlandırdık ve son olarak Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum’un onaylamış olup, ödemeler...