Burdur Şeker Fabrikası satışı

Burdur Şeker Fabrikası satışı

Isparta Belediyesi, hükümetin zarar ettiği gerekçesiyle özelleştirme kararı aldığı Türkiye’deki 14 şeker fabrikasından biri olan ve 18 Nisan’da ihaleye çıkan Burdur Şeker Fabrikası’na talip oldu. 

Susurluk Şeker Fabrikası'ndan Bursa'da kiralık gayrimenkul!

Susurluk Şeker Fabrikası Müdürlüğü, Bursa İli, Yenişehir İlçesi, Kurtuluş Mahallesinde yer alan gayrimenkulü kiraya verecek.

Kars Şeker Fabrikası'ndan Erzurum'da kiralık gayrimenkul!

Kars Şeker Fabrikası Müdürlüğü, Erzurum Pasinler'de yer alan gayrimenkulü kiraya verecek.

Ereğli Şeker Fabrikası'ndan Niğde'de kiralık gayrimenkul!

Ereğli Şeker Fabrikası Müdürlüğü Niğde Bor'da yer alan gayrimenkul için kiralama ihalesi düzenliyor.

Aksaray'da 1 yıllığına kiralık gayrimenkul!

Ereğli Şeker Fabrikası Müdürlüğü, Aksaray Merkez Yeşilova Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü 1 yıllığında kiraya verecek.

Türkiye Şeker Fabrikaları'ndan Kırıkkale'de 1 yıllığına kiralık gayrimenkul!

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Yozgat Şeker Fabrikası Müdürlüğü, Kırıkkale Balışeyh ilçesi, Balışeyh mahallesinde yer alan gayrimenkulü kiraya verecek.

Türkiye Şeker Fabrikaları'ndan Elazığ'da inşaat yapım işi ihalesi!

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Elazığ Şeker Fabrikası Müdürlüğü, Elazığ'da inşaat yapım işi ihalesi gerçekleştirecek.

Halk Varlık Kiralama'nın 1 milyar TL'lik 4.Tertip İhraç Belgesi yayınlandı!

Halk Varlık Kiralama tarafından yurtiçinde halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara satılmak suretiyle  ihraç edilecek, 1 milyar TL ihraç tavanı kapsamında, Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş.'nin fon kullanıcısı/kaynak kuruluş olduğu  kira sertifikası ihracına ilişkin 4.Tertip İhraç Belgesi yayınlan

Halk Varlık Kiralama'nın 1 milyar TL'lik 3 .Tertip İhraç Belgesi!

Halk Varlık Kiralama, 1 milyar TL ihraç tavanı kapsamında, Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş.'nin fon kullanıcısı/kaynak kuruluş olduğu  kira sertifikası (sukuk) ihracına ilişkin Kurulca onaylanan 3 .Tertip İhraç Belgesi'ni yayınladı.

Yozgat Şeker Fabrikası Kırıkkale'deki gayrimenkulleri kiraya verecek!

Yozgat Şeker Fabrikası Müdürlüğü, Kırıkkale Balışeyh'te yer alan gayrimenkulleri kiraya verecek.

Türkiye Şeker Fabrikaları'ndan 1 yıllığına kiralık gayrimenkul!

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Yozgat Şeker Fabrikası Müdürlüğü, Çorum Alaca'da yer alan gayrimenkulü kiraya verecek.

Halk Varlık Kiralama 1 milyar TL kira sertifikası ihraç edecek!

Halk Varlık Kiralama tarafından Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş.'nin kaynak kuruluş/fon kullanıcısı olarak yer alacağı 1 milyar TL ihraç tavanı kapsamındaki kira sertifikaları ihracına ilişkin Kurulca onaylanmış 1.Tertip İhraç Belgesi yayınlandı...

Özelleştirme İdaresi’nden Elbistan Şeker Fabrikası arazisi kararı!

Kahramanmaraş Elbistan Şeker Fabrikası alanında konut, ticaret, ibadet, eğitim ve sağlık alanlarının kullanımına ilişkin olarak hazırlanan nazım ve imar planlarının revizyonuna yönelik itirazlar reddedildi.

Niğde Bor Şeker Fabrikası'nın arazisi satılıyor mu?

Bor Şeker Fabrikasının özelleştirme ihalesine girmeyen bir firmaya devredildiği iddiası ve Fabrika arazisinin, bu firmaya satışa çıkarılacağı iddiası meclis gündemine taşındı. CHP'li Sarıbal, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Burdur Şeker Fabrikası satışı

Burdur Şeker Fabrikası satışı Burdur Şeker Fabrikası satışı

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, “Burdur Şeker Fabrikasının ihalesine katılıp Atatürk’ümüzün kurduğu fabrikaların nasıl ileriye götürüldüğünü göstermek istiyoruz” dedi.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, özelleştirilmesi düşünülen 14 şeker fabrikasından biri olan Burdur Şeker Fabrikasının 18 Nisan’da gerçekleştirilecek ihalesine belediyenin BELMAŞ şirketi aracılığı ile katılacaklarını dile getirdi. 

İhaleyi kazanmaları halinde fabrikanın teknolojisini yenileyerek ihracata yönelik bir sistem kurup pancar üreticisini koruyacaklarını da söyleyen Yusuf Ziya Günaydın, “Birçok şeker fabrikamızın binlerce dönümlük arazileri var. İhaleye sırf bu arazilere emlak yatırımı yapmak için girenler var. Biz emlak için almıyoruz. Hatta fabrikanın boş arazilerine yeni fabrikalar kurmak istiyoruz. Hazırlıklıyız, zindeyiz, genciz ve çalışkanız. Burdur Şeker Fabrikasını almamız halinde bütün Burdur ile çevrenin pancar üreticilerini de koruyarak hizmet...