Burhan Felek

Burhan Felek

Burhan Felek Spor Kompleksi'ndeki Ekrem Koçak Atletizm Sahası'nın yenilenmesiyle ilgili yeni projenin son rötuşları yapıldı

Burhan Felek Spor Salonu için temel atma töreni yapılacak

Geçtiğimiz ay çalışmalara başlanan Burhan Felek Spor Salonu için temel atma töreni yarın yapılacak

Burhan Felek Spor Salonu'nda inşaat başlıyor

Burhan Felek Spor Salonu için temel atma töreni 6 Mart Cumartesi günü yapılacak

Burhan Felek Spor Salonu'na ilk kazma vuruldu

Üsküdar'daki Burhan Felek Spor Salonu'nda yıkım başladı

Burhan Felek Spor Salonu bugün yıkılacak!

Türk Voleybolu'na 1972 yılından beri hizmet veren Burhan Felek Spor Salonu bugün yapılacak törenin ardından yıkılacak

Burhan Felek Yüzme Havuzu yenileniyor

İstanbul'da uzun yıllardır Türk sporuna hizmet veren Burhan Felek Yüzme Havuzu, sporseverlerin karşısına yepyeni haliyle çıkacak

Burhan Ersoy'dan Nasrullah Cami açıklaması!

514 yıllık tarihe sahip Nasrullah Camii'nde restorasyon yerine badana yapıldığı iddialarını cevaplayan Vakıflar Genel Müdürü Burhan Ersoy, "Tüm hatlar, konumları ne olursa olsun sadece temizlenmiş ve özgün haliyle bırakılmış olup mevcut hiçbir hat yazısı kaldırılmamıştır" diye konuştu.

Burhan Felek Atletizm Stadı açıldı!

Yenilenme çalışmaları tamamlanan Burhan Felek Stadı'ı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla açıldı…

Burhan Felek Stadı bugün açılıyor!

Yenilenme çalışmaları tamamlanan Burhan Felek Stadı'nın bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla açılması planlanıyor.

Burhan Felek Atletizm Stadı kapılarını açıyor!

Yenilenme çalışmaları tamamlanan ve yeniden Türk sporuna kazandırılan Burhan Felek Atletizm Stadı'nın açılışı yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılacak.

Burhan Felek Atletizm Stadı cumartesi günü açılıyor!

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, Burhan Felek Atletizm Stadı’nın 7 gün 24 saat yaşayan bir spor kompleksi olacağını belirterek, cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı törenle hizmete açılacağını açıkladı.

Burhan Sakallı kimdir?

Burhan Sakallı, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti'den Eskişehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki, Burhan Sakallı kimdir? Burhan Sakallı, hangi işlerde görev aldı?

Mimar Aysun Çardak gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi!

Gazeteci Burhan Akdağ, mimar Aysun Çardak ile dünya evine girdi. Çiftin nikah töreni 14 Şubat Sevgililer Günü'nde gerçekleşti.

Burhan Felek Spor Kompleksi neden tamamlanamıyor?

İnşaatı uzun zamandır tamamlanamayan Burhan Felek Spor Kompleksi'nde Spor Bakanı Bak'ın talimatı üzerine çalışmalar hız kazandı. 

Giresun Hacı Seyit Burhan Türkmen Anadolu İHL açıldı!

Ümraniye Belediyesi'nin Giresun Çanakçı'da hayata geçirdiği Çanakçı Kayserili Hacı Seyit Burhan Türkmen Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu açıldı.

Girişimciler Üsküdar Burhan Felek Köşkü’nde çalışıyor!

Üsküdar Burhan Felek Köşkü’nün bütün odaları gençlere tahsis edilirken internet ve teknolojik altyapı hizmetleri de spor, oyun, anket, güvenlik, emlak alanlarında ürün geliştiren girişimcilere tahsis ediliyor.

Üsküdar’daki Burhan Felek Köşkü restore edildi!

Üsküdar’daki 200 yıllık tarihi Burhan Felek Köşkü restore edilerek Fikir Sanat Merkezi olarak hizmete açıldı. Genç girişimcilere ortak çalışma alanı olarak kazandırılan merkezde gençler yaptıkları Mega Printer projesini anlattı.

Ritim İstanbul'daki Murat Dalkılıç ve Burhan Öçal konserleri ertelendi!

Dumankaya Ritim İstanbul’un bugünkü Burhan Öçal ve yarınki olan Murat Dalkılıç konserleri hava muhalefeti nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Yeni tarih ve saat bilgileri henüz açıklanmadı.

Burhan Yapı İnşaat Gıda Turizm Tekstil Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Burhan Yapı İnşaat Gıda Turizm Tekstil Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İzzet Babir tarafından 100 bin TL sermaye ile 13 Mayıs'ta Kartal, Gümüşpınar Mahallesi, Yalı Sokak'ta kuruldu.

Burhan Felek

Burhan Felek Burhan Felek

Yıllardır gündemde olan Burhan Felek Spor Kompleksi'ndeki Ekrem Koçak Atletizm Sahası'nın yenilenmesiyle ilgili yeni projenin son rötuşlarının yapıldığı, onay için 2 ay içinde Anıtlar Kurulu'na sunulabileceği açıklandı.

İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Tamer Taşpınar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, projenin şu anda mimarda olduğunu, son rötuşlarının yapıldığını kaydederek, "Eğer tekrar Anıtlar Kurulu'nda sorun çıkmazsa çok modern bir proje olacak. Biz rekorlara imza attık, çok sayıda tesis yaptık. Burayı yenilersek mükemmel olacak. İki ay içinde projesi bitse, onayı 5 ay olur, sonra ihalesi o kadar sürer. Sene sonuna kadar ihalesini yaparsak, 1,5 sene içinde orayı bitiririz" dedi.

Ekrem Koçak Atletizm Sahası'nın altından İSKİ'nin isale hattı geçtiği için yeniden yapılmasının sorun olduğunu ifade eden Taşpınar, "Göreve geldiğimden beri uğraşıyorum. Sürekli de yenilenmesi gündeme...