bursa devlet hastanesi

bursa devlet hastanesi

Türkiye'nin 10. şehir hastanesi olan ve yapımı tamamlanan Bursa Şehir Hastanesi 16 Temmuz'da vatandaşların hizmetine açılıyor. 

Bursa'daki devlet hastaneleri kapatılacak mı?

Bursa Şehir Hastanesinin hizmete girmesiyle diğer devlet hastanelerinin kapatılıp kapatılmayacağı ve Şehir Hastanesine ulaşımın nasıl sağlanacağı TBMM gündemine taşındı. CHP'li Sarıbal, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Osmangazi Belediye Başkanı: Bursa Devlet Hastanesi taşınsın!

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa Devlet Hastanesi’nin Acemler’deki Merkez Komutanlığı arazisine yapılacak olan sağlık kompleksine taşınması gerektiğini, çünkü Muradiye’yi Bursa turizmine kazandırmak istediklerini söyledi.

Bursa'da 5 hastane inşaatı devam ediyor!

Devlete ait sağlık tesislerindeki yetersizliği uzun yıllardır aşmaya çalışan Bursa, bu şansı Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun Bursa’dan milletvekili seçildiği yeni dönemde elde etti.

Münir Karaloğlu İznik Devlet Hastanesi'nin inşaatını inceledi!

BURSA Valisi Münir Karaloğlu, haber vermeden gittiği İznik ilçesinde, yapımı devam eden devlet hastanesi inşaatını denetledi. Yapılan işçiliği beğenmeyen Vali Karaloğlu, firmanın Şantiye Şefi Sinan Kızıltaş’a "Burası bir hastahane önem vereceksin." dedi.

İsmet Karaca: Bursa Şehir Hastanesi açılsın diye mi 3 hastane kapatıldı?

CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca, Bursa Devlet Hastanesi, Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve Zübeyde Hanım Doğumevi’nin kapatılarak Bursa Şehir Hastanesi’ne taşındığını belirtti ve Bursa Şehir Hastanesi açılsın diye mi 3 hastane kapatıldı dedi...

Bursa Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi ne zaman tamamlanacak?

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı İsmet Karaca, 2019 yılında açılması planlanan fakat inşaatı yarım kalan Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi inşaat alanındaydı. Karaca, inşaat alanında yaptığı açıklamada yetkililere, "Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi ne zaman tamamlanacak?" diye sordu...

Büyükorhan Devlet Hastanesi'nin inşaatı ne zaman bitecek?

Bursa Büyükorhan Devlet Hastanesi inşaatının ne zaman bitirileceği meclis gündemine taşındı. CHP'li Aydın, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Bursa Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi'nin inşaatı TBMM'de!

Bursa'da yapımına başlanan Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi meclis gündemine taşındı. CHP'li Özkan, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi 2018'de açılacak!

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Yenişehir ilçesinde inşa edilen Devlet Hastanesi'nde sona gelindi. 2018 yılı içerisinde hastanenin açılması planlanıyor.

Yenişehir Devlet Hastanesi'nin inşaatı hızla devam ediyor!

Bursa'nın Yenişehir ilçesinde 3 Nisan'da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından temeli atılan Devlet Hastanesi'nin inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.

Bursa Muradiye Devlet Hastanesi taşınacak!

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Muradiye Devlet Hastanesi'ni başka bir yere taşıyacak. Hastanenin, Eski Tütün Depoları arazisi konut yapımı yerine taşınması planlanıyor.

Bursa Orhangazi Devlet Hastanesi'nin eski binasına ne olacak?

Bursa Orhangazi Devlet Hastanesi yeni binasına taşındı. Eski binaya ne olacağı merak konusu oldu. Binanın okula dönüşeceği iddialarına rağmen çalışmalara başlanmadı.

Bursa Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi'nin temeli yarın atılıyor!

Bursa Osmangazi'deki Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi'nin temeli yarın atılıyor. Hastane büyesinde 250 yataklı genel hastane, 250 yataklı onkoloji hastanesi ve 250 yataklı kadın doğum ve çocuk hastanesi yapılacak.

Bursa Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi 11 Mart'ta açılacak!

Bursa'da inşa edilen 750 yataklı Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi 11 Mart Cumartesi günü açılacak. Devlet büyükleri hastane açılışına katılacak.

Gemlik Devlet Hastanesi hızla yükseliyor!

Bursa Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Rüstem Aşkın ve hizmet başkanları, inşaatı devam eden Gemlik Devlet Hastanesi'ni gezdi.

Bursa Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi 2019'da açılacak!

AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, Bursa Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi’nde inşaatın başladığını, 750 yataklı modern hastanenin 2019 yılında hizmete açılacağını söyledi.

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi'nin temeli atıldı!

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi için ilk kazma vuruldu. 75 yataklı hastane binası önemli bir ihtiyaca cevap verecek şekilde inşa edilecek.

bursa devlet hastanesi

bursa devlet hastanesi bursa devlet hastanesi

Türkiye'nin 10. şehir hastanesi olan ve yapım süreci tamamlanan bin 355 yatak kapasiteli Bursa Şehir Hastanesi 16 Temmuz'da hasta kabülüne başlıyor. 

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Bursa Valisi Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz ile diğer yetkililer, Bursa Şehir Hastanesinde devam eden çalışmaları inceledi.

Vali Canbolat, merkez Nilüfer ilçesi Doğanköy mevkisindeki hastanenin konferans salonunda gerçekleşen değerlendirme toplantısında, Bursa'da 5 yıldızlı otel konforunda bir hastane açılacağını söyledi.

Şehir Hastanesinin ülkeye ve Bursa'ya hayırlı olması için iyi dileklerde bulunan Canbolat, "Devletimiz, hükümetimiz gerçekten 5 yıldızlı otel konforunda bir hastaneyi vatandaşımızın hizmetine sunuyor. Ben de Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere bu hastanenin...