01 / 10 / 2023

Bursa İznik TOKİ sözleşme

Bursa İznik TOKİ sözleşme

Bursa İznik TOKİ projesinde sözleşme dönemi bugün itibariyle başlıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri yer alıyor.

Milli Emlak, yüzde 20 indirim ve 8 taksitle 6 adet arsa ve araziyi satıyor! 160 bin TL'den başlayan fiyatlarla...

İznik Milli Emlak, Bursa ili, İznik ilçesinde yer alan 3 adet arsa ile 3 adet araziyi yüzde 20 indirim ve 8 taksitle satıyor. Peki Bursa İznik'te yer alan arsa ve arazilerin fiyatları ne kadar? 

İznik Belediyesi 12 taksitle iki arsa satacak! Yatırımcılar dikkat!

Bursa İli İznik Belediye Başkanlığı, Bursa İznik Elbeyli'de yer alan iki adet arsayı 12 taksitle satışa çıkardı. Söz konusu satış ihalesi 8 Şubat 2023 tarihinde gerçekleştirilecek.

İznik Belediyesi'nden büyük fırsat: 7 adet arsa satacak!

Bursa İli İznik Belediye Başkanlığı, Bursa İznik'te yer alan yedi adet arsa için satış ihalesi düzenliyor. Satışa çıkarılan arsalar Elbeyli Mahallesi'nde yer alıyor...

İznik Belediyesi 7 arsa satacak! Arsa almak isteyenler dikkat!

Bursa İli İznik Belediye Başkanlığı, Bursa İznik'te yer alan 7 adet arsa için satış ihalesi düzenliyor. 

Bursa İznik'te 10 arsa satılıyor! Arsa alacaklar dikkat!

Bursa İznik Belediyesi, Bursa ili, İznik ilçesi, Ebeyli Mahallesi'nde yer alan 10 arsayı 1 milyon 41 bin TL'den başlayan fiyatlarla satıyor...

İznik Belediyesi 8 adet arsa satıyor! Yatırımcılar dikkat!

Bursa İli İznik Belediye Başkanlığı, Bursa İznik Elbeyli'de yer alan 8 adet arsa için satış ihalesi düzenliyor. İşte bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan o ilan...

Bursa Orhaneli TOKİ kura çekilişi ne zaman?

Bursa Orhaneli TOKİ kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Bursa Orhaneli TOKİ kura çekilişi ne zaman sorusunun yanıtı ve proje detayları..

Burcu Kara, Bursa'daki köy evini yeniledi!

Başarılı oyuncu Burcu Kara, Bursa İznik'teki köy evini baştan aşağı yeniledi...

TOKİ Bursa Kestel 2+1 ve 3+1 kura tarihleri 2020!

TOKİ Bursa Kestel 2+1 ve 3+1 kura tarihleri 2020. Peki TOKİ Bursa Kestel kura çekilişi ne zaman yapılacak? İşte Bursa Kestel TOKİ kura tarihleri 2020...

Bursa'daki çivisiz cami yıllara meydan okuyor! 

Bursa İznik'te çivi kullanılmadan çentik yöntemiyle yapılan ahşap cami, yıllara meydan okuyan ihtişamıyla görenleri hayran bırakıyor.

Bursa'da 597 yıllık caminin restorasyonu durduruldu! 

Bursa İznik'te bulunan 597 yıllık tarihi Mahmut Çelebi Camii'nin restorasyonu ödenek yetersizliği nedeniyle durduruldu. Tarihi cami çürümeye terk edildi. 

Orhangazi TOKİ 2019 detayları!

Orhangazi TOKİ 2019 detayları haberimizde yer alıyor. Bursa Orhangazi TOKİ projesinin ihalesi 26 Haziran'da gerçekleştirilecek.

Bursa İznik TOKİ başvuruları başlıyor!

TOKİ Bursa İznik projesinde yer alan 8 adet konut için başvuru dönemi bugün itibariyle başlıyor.

Bursa İznik TOKİ sözleşme Haberi

Bursa İznik TOKİ sözleşme


165 adet konuttan meydana gelen Bursa İznik TOKİ projesinde sözleşme dönemi bugün itibariyle başlıyor.


Yüzde 10, yüzde 15 ve yüzde 25 peşinat imkanı sağlanan TOKİ İznik projesinde konut fiyatları 145 bin 262 TL ile 248 bin 297 TL arasında değişiyor.


Projedeki konutların hak sahipliği ve konut belirleme kurası, başvuru sayısı satışa sunulan konut sayısından az olduğu için yapılmadı.


İznik TOKİ'deki konutların sözleşme imzalama işlemleri 27 Eylül 2017 tarihinden itibaren başvuru önceliğine göre bankada konut seçimi yapılarak...