bursa metruk bina yıkımı

bursa metruk bina yıkımı

Bursa’daki metruk binaların yıkım çalışmaları başladı. Bu kapsamda Bursa Osmaniye Mahallesi’ndeki metruk bina ekipler tarafından yıkıldı.

Bursa Osmangazi’de metruk bina temizliği!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Osmangazi Belediyesi, madde bağımlılarının mesken tuttuğu 2 katlı metruk binayı yıktı.

Bursa Osmangazi’deki metruk bina yıkıldı!

Bursa Büyükşehir Belediyesi,şehirdeki kullanılmayan ve terk edilmiş binaları yıkıyor, böylelikle bu binaların yerine daha yeni yapılar inşa edilebilecek.

Bursa Ebu İshak’ta metruk binalar yerle bir!

Bursa’da madde bağımlılarının mekanı haline gelen, can ve mal güvenliğini tehdit eden metruk 12 bina, Bursa Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin gerçekleştirdiği çalışmayla yıkıldı.

Zonguldak'taki 2 katlı metruk bina yıkıldı!

Zonguldak'ın Merkez ilçesi Uzun Mehmet Caddesi PTT Sokak’taki iki katlı eski binanın kentsel dönüşüm kapsamında yıkımı gerçekleşti. 

Erzurum Oteli'nin yanındaki metruk bina meclis gündeminde!

Ankara'da tarihi Erzurum Oteli'nin yanında bulunan metruk mimari yapıya dair bilgiler meclis gündemine taşındı. CHP'li Gürer, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Kartal'da 2 katlı metruk bina yıkıldı!

Kartal Belediyesi ekipleri Yunus Mahallesi'nde daha önce yangında hasar gören 2 katlı metruk binanın yıkımı gerçekleştirdi...

Bursa’daki tehlikeli metruk binalar yıkılıyor!

Bursa’daki metruk binaların yıkım çalışmaları başladı. Bu kapsamda Bursa Osmaniye Mahallesi’ndeki metruk bina ekipler tarafından yıkıldı.

İnegöl'deki 10 metruk bina yıkıldı!

Bursa’da İnegöl Belediyesi tarafından tehlikeli binaların yıkım çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda 10 metruk binanın yıkımı tamamlandı.

İzmit'te tehlike oluşturan yapı yıkıldı!

İzmit Veliahmet Mahallesi’nde yer alan ve mahalleli için tehlike arz eden metruk bina, İzmit Belediyesi ekipleri tarafından kontrollü olarak yıkıldı

İzmit'teki tehlikeli binalar yıkılıyor!

İzmit'in Veliahmet Mahallesi’ndeki riskli metruk bina, İzmit Belediyesi ekiplerince kontrollü bir şekilde yıkıldı.

Manisa’daki depremde metruk bina çöktü, cami ve okul hasar gördü!

Manisa Akhisar’da meydana gelen 4,8 büyüklüğündeki depremde metruk bir evin çöktüğü, bir minare ve okulun hasar gördüğü tespit edildi.

İzmit'teki metruk bina yıkıldı!

İzmit Belediyesi ekipleri şehir genelinde kötü görüntülere neden olan metruk binaların yıkımlarını hız kesmeden sürdürüyor.

Kartal Hürriyet Mahallesi'ndeki metruk bina yıkıldı!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kartal Belediyesi Hürriyet Mahallesi'nde yer alan metruk binayı yıktı.

Van Erişte’deki 223 metruk bina yıkılıyor!

Van Erciş’teki metruk binalar için yıkım kararı alındı. Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkanı Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu, bu kararın amacının modern bir şehir oluşturmak olduğunu açıkladı.

Çorum Kaleiçi’ndeki 39 metruk bina yıkılacak!

Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, 2019 Aralık ayında başlanan metruk binaların yıkım çalışmalarının devam edeceğini açıkladı.

Manisa'da ki depremde 5 bina hasar aldı!

Bu sabah Ankara'da yaşanan depremin ardından Manisa'da da artçı depremler meydana geldi. Manisa'da depremin ardından 5 metruk bina yıkıldı, 4 kişinin ise yaralandığı bilgisi geldi...

bursa metruk bina yıkımı

bursa metruk bina yıkımı bursa metruk bina yıkımı

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan  metruk bina yıkım çalışmaları sürüyor. Ekipler bir metruk binanın yıkımını daha gerçekleştirdi.

Bursa Hakimiyet Gazetesi’nde yer alan habere göre; tehlike arz eden ve uzun süredir kimsenin yaşamadığı binalarda yıkım çalışmaları sürüyor. Bursa Osmaniye Mahallesi Nusretiye Sokak’ta bulunan metruk binayı yıkan ekipler, yıkımların devam edeceğini söyledi. Metruk bina yıkımıyla ilgili bilgi aktaran Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri; "İlçemiz genelinde metrûk bina yıkımına ara vermeden devam ediyoruz. Özellikle bazı binalar vatandaşın sadece mal güvenliği değil, can güvenliğini de tehlike altına sokuyor. Kötü niyetli bazı grupların da uğrak noktası olan bu binaları tespit edip mülkiyet sahipleriyle görüşmemizin ardından yıkım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz" açıklamalarında bulundu.

Bursa’da 1970 ile 2005 yılları arasında yapılan binalar risk taşıyor!

İnegöl'deki 10...