bursa modern sinpaş

bursa modern sinpaş

Bursa Modern projesi, Sinpaş GYO tarafından Bursa'da hayata geçiriliyor.Bursa Modern projesindeki 3+1 dairelerin fiyatları 324 bin TL'den , 4+1 dairelerin fiyatları ise 506 bin 920 TL'den başlıyor.

Sinpaş, 2009'un ilk 6 ayını değerlendirecek

Sinpaş GYO, 2009 yılı ilk altı aylık döneminde gerçekleştirdiği faaliyetler ve önümüzdeki döneme yönelik beklentiler hakkında bilgi vermek üzere bir toplantı düzenliyor

Bursa Modern'de 120 bin 920 TL'ye! 756 TL taksitle! Peşinat yok!

Sinpaş GYO'nun Bursa Modern projesinde fiyatlar 120 bin 920 TL'den başlıyor

Bursa Modern'de 1.260 TL peşinatla! 720 TL taksitle!

Bursa Modern projesinde yüzde 1 peşinatla vade kampanyası başlatıldı

Anapara garantisi Sinpaş'a haftada 60 ev sattırdı

Anapara garantisi haftada 60 konut sattırdı, sektör Aralık rekoru kırdı

Bursa Modern'de 131 bin 972 TL'ye!

Bursa Modern projesinde fiyatlar 131 bin 972 TL ile 2 milyon 203 bin 103 TL arasında değişiyor

Sinpaş GYO 2010 yılında 2 bin adet ev teslimi yapacak

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 2010 yılında 120 milyon lira kar yapmayı bekliyor

Sinpaş 2010'da iki bin evi teslim edecek

Sinpaş GYO, 2010 yılında Bosphorus City, Bursa Modern ve Lagün projesindeki ev teslimleriyle birlikte satış gelirlerinin bilançoya yansımasıyla 120 milyon lira kâr bekliyor

Bursa Modern'de 130 bin 728 TL'ye!

Doğa ile suyun modern yorumu Bursa Modern'de fiyatlar 130 bin 728 TL'den başlıyor

Bursa Modern'de 129 bin 434 TL'ye!

Bursa'ya değer katan Bursa Modern projesine ilgi gün geçtikçe artıyor...

Bursa Modern'de satışlar yüzde 85 arttı!

Bursa Modern'de geçen yılın ilk 4 ayına kıyasla satışlar yüzde 85 arttı

Bursa Modern Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ’ı ağırladı!

Geliştirdiği temalı konut projeleri ile sektöre yön veren Sinpaş GYO Bursa Modern, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği organizasyon ile Kişisel Gelişim Uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ’ı ağırladı...

Sinpaş GYO Bursa Modern'de her cumartesi Köylü Pazarı kuruluyor!

Bursa Modern, bir yandan hızla genişleyen yerleşik oturma düzeni ile yeni komşularını karşılamanın mutluluğunu ve gururunu yaşarken bir yandan da cumartesi günü kurulan “Köylü Pazarı” ile Bursalıları doğal alışverişin keyfini çıkarmaları için bekliyor...

Sinpaş GYO Bursa Modern 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş GYO Bursa ili, Osmangazi İlçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde yer alan Bursa Modern Projesi ve arazilere ilişkin 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Sinpaş'tan öğretmenlere 30 bin TL'ye varan indirim!

Sinpaş, 24-30 Kasım tarihleri arasında öğretmenler ve 1. derece yakınlarına özel Finans Şehir, Altınoran, Marina Ankara, Queen Bomonti, Bursa Modern ve Ege Vadisi projelerinde 30 bin TL’ye varan indirimler sunuyor.

Bursa Modern revize değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Bursa'da yer alan taşınmazlara ve Bursa Modern'in revize değerleme raporunu yayınladı..

Sinpaş İş Modern Ambarlı fiyatları 1,9 milyon TL'den başlıyor!

Sinpaş Yapı, ticari gayrimenkulde de dikkat çeken projeler geliştirmeye devam ediyor. Aralık 2019 yılında teslimlerin gerçekleşeceği Sinpaş İş Modern Ambarlı fiyatları 1,9 milyon TL'den başlıyor

Sinpaş İş Modern Ambarlı'da 14.2 milyon TL'lik satış!

Servet GYO, Sinpaş İş Modern Ambarlı projesinde payına düşen bağımsız bölümlerden 7 tanesinin satışını gerçekleştirdi. 7 adet bağımsız birimin satış bedeli KDV hariç toplam 14 milyon 175 bin 500 TL.

Sinpaş İş Modern Ambarlı'nın detayları belli oldu!

Sinpaş Yapı ticari markası İş Modern'i Ambarlı'ya taşıdı. İlkini İkitelli'de inşa ettiği ticari gayrimenkul markası İş Modern'in ikincisini Ambarlı'da hayata geçiriyor.

Sinpaş'ın Bursa'daki arsasını Bak Yapı satın aldı!

Bak Yapı Sinpaş GYO'a ait Bursa Osmangazi'deki 41 bin 124 metrekarelik araziyi geçtiğimiz günlerde 85 milyon 609 bin liraya satın aldı.

Bursa Teferrüç'e 344 modern konut!

Bursa Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Teferrüç Mahallesi'nde hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesinden bahsetti. Proje kapsamında 344 modern konutun yer alacak.

Bursa İnegöl'e modern mobilya fuar alanı!

Bursa'nın İnegöl ilçesine modern mobilya fuar alanı yapılacak. 80 bin metrekare alanda kurulması planlanan fuar alanı 93 bin metrekare inşaat alanına sahip olacak.

Sinpaş Bursa'daki arsasını 85.6 milyon TL'ye sattı!

Sinpaş GYO portföyünde yer alan Bursa Osmangazi Demirtaş Cumhuriyet Köyü'nde yer alan arsayı 72 milyon 550 bin TL+KDV (85 milyon 609 bin TL) bedelle sattı.

Sinpaş Bursa'daki arsasını satıyor!

Sinpaş GYO Bursa Osmangazi'de yer alan 41 bin metrekarelik arsasının satışı için görüşmelere başladığını açıkladı.

Bursa Karacabey'e modern vergi dairesi kazandırılacak!

Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri Karakaş, Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Karakaş, Karacabey'e modern bir vergi dairesi kazandırılacağını açıkladı.

Sinpaş GYO'dan 2017 Babalar Günü kampanyası!

Sinpaş GYO, Babalar Günü’ne özel bir indirim kampanyası hazırladı.15.000 TL indirim avantajı sunan bu kampanya, Queen Central Park Bomonti,Aydos Country, Ege Vadisi, İncek Life ve Bursa Modern projelerinde 17-18 Haziran tarihlerinde geçerli olacak.

bursa modern sinpaş

bursa modern sinpaş bursa modern sinpaş

Bursa Modern projesi,  Bursa'nın Osmangazi ilçesinde inşa ediliyor.


Bursa Modern Evleri 'nde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon,3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 4,5 oda 1 salon gibi daire tipleri bulunuyor. Bursa Modern Evleri 440 konuttan meydana geliyor.


Bursa Modern projesindeki 3+1 dairelerin fiyatları 324 bin TL'den , 4+1 dairelerin fiyatları ise 506 bin 920 TL'den başlıyor.


Ortak yaşam alanları içerisinde  açık yüzme havuzu, kidsclub, score fitness spa, sauna, aletli pilates salonu, fitness center, buhar banyosu, hamam, eczane, kuru temizleme, cafe-restoran, market, terzi ve anaokulu gibi ortak yaşam alanları bulunan  Sinpaş GYO  Bursa Modern projesi Sinpaş GYO tarafından hayata geçiriliyor.


Bursa Modern Evleri 'nde göl ve ada manzaralı Yalı Köşkleri, Asmalı Yalıları, Saraybahçe Konakları, Kristal Kulesi, Kemer, Marin...