03 / 07 / 2022

Bursa Orhangazi satılık gayrimenkul

Bursa Orhangazi satılık gayrimenkul

Orhangazi Belediye Başkanlığı, Bursa ili, Orhangazi ilçesi, Yeniköy, Gamiç ve Hürriyet mahallelerinde yer alan 9 gayrimenkulü 32 milyon 179 bin 366 TL'ye satıyor...

Bursa Orhangazi'de 15 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Bursa İli Orhangazi Belediye Başkanlığı, Bursa Orhangazi'de yer alan gayrimenkulü 15 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Bursa Orhangazi'de 95 milyon TL'ye satılık 15 gayrimenkul!

Orhangazi Belediye Başkanlığı, 15 adet gayrimenkulü 35 milyon 17 bin 574 TL bedelle satışa çıkardı.

Bursa'da 51,6 milyon TL'ye satılık 19 gayrimenkul!

Orhangazi Belediye Başkanlığı, Bursa Orhangazi'de yer alan 19 gayrimenkulü satışa çıkardı. 

Bursa Orhangazi'de 59.9 milyon TL'ye satılık 9 gayrimenkul!

Orhangazi Belediye Başkanlığı, 9 gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin satış bedeli 59 milyon 935 bin 800 TL olarak belirlendi.

Bursa Orhangazi'de satılık 11 gayrimenkul 85,9 milyon TL'ye!

Bursa Orhangazi'de yer alan 11 gayrimenkul, Orhangazi Belediye Başkanlığı satışa sunuluyor. Gayrimenkullerin toplam satış bedeli 85 milyon 962 bin 12,64 TL olarak belirtiliyor.

Orhangazi'de 6.8 milyon TL'ye satılık 8 gayrimenkul!

Orhangazi Belediye Başkanlığı, Gedelek, Karsak, Keramet, Bayırköy ve Muradiye'de bulunan 8 gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam bedeli 6 milyon 834 bin 721 TL olarak belirlendi.

Bursa Orhangazi Belediyesi'nden 9.2 milyon TL'ye satılık 13 arsa!

Orhangazi Belediye Başkanlığı, Bursa Orhangazi İlçesi'nde 8 mahalledeki 13 arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkullerin bedeli 9 milyon 270 bin 996 TL olarak belirlendi.

Bursa Orhangazi'de 8.7 milyon TL'ye satılık 14 gayrimenkul!

Orhangazi Belediye Başkanlığı, Bursa Orhangazi'de bulunan 14 gayrimenkulü satışa çıkardı. İhalesi 8 Şubat'ta yapılacak gayrimenkullerin toplam bedeli 8 milyon 786 bin 497 TL olarak belirlendi.

Bursa Orhangazi'de 9 milyon TL'ye satılık 11 gayrimenkul!

Orhangazi Belediye Başkanlığı, Karsak, Ortaköy,Mahmudiye,Üreğil, Muradiye ve Arapzade mahallelerinde bulunan 11 gayrimenkulü satışa çıkardı. İhaleleri 21 Aralık 2016 tarihinde gerçekleşecek gayrimenkullerin toplam bedeli 9 milyon 2 bin 680 TL olarak belirlendi.

Bursa Orhangazi'de 23,7 milyon TL'ye satılık 19 adet gayrimenkul!

Orhangazi Belediye Başkanlığı, Akharem, Çeltikçi, Cihanköy, Çakırlı, Dutluca, Muradiye mahallelerinde yer alan 19 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam satış bedeli 23 milyon 782 bin 478 TL olarak belirlendi.

Bursa Orhangazi'de 4.2 milyon TL'ye satılık 6 gayrimenkul!

Bursa Orhangazi Belediye Başkanlığı mülkiyetinde bulunan 6 adet gayrimenkulü satışa çıkardı.13 Temmuz Çarşamba günü ihalesi yapılacak olan taşınmazların toplam bedeli 4 milyon 241 bin 977 TL olarak belirlendi.

Bursa Orhangazi'de 4.2 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Bursa Orhangazi Belediye Başkanlığı 6 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. İhale edilecek olan taşınmazların satış fiyatı 4 milyon 241 bin 977 TL olarak belirlendi.

Bursa Orhangazi'de 4.6 milyon TL'ye satılık 7 gayrimenkul!

Orhangazi Belediye Başkanlığı, Bursa Orhangazi'de bulunan 7 gayrimenkulü satışa çıkardı. Yenisölöz, Gedelek, Gemiç Gürle ve Hürriyet mahallelerinde yer alan gayrimenkullerin toplam satış bedeli 4 milyon 606 bin 733 TL olarak belirlendi.

Bursa Orhangazi'de 6 milyon TL'ye satılık 14 gayrimenkul!

Orhangazi Belediye Başkanlığı, Bursa'nın Orhangazi ilçesinde bulunan 14 gayrimenkulu satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkullerin toplam satış bedeli 6 milyon 43 bin 113 TL olarak belirlend

Bursa'da kiralık ve satılık ev fiyatları rekora koşuyor!

Kiralık ve satılık evlerdeki fahiş fiyatlar sebebiyle Bursa’nın yeni bir gecekondulaşma tehdidiyle karşılaştığına dikkat çeken BEMO Başkanı Erdal Çelebi, “Bu tehlikeyi birlikte görüp, kontrol etmemiz lazım. Vatandaşa yaşanabilir alanların düşük maliyetlerle teslim edilmesi gerekiyor” diye konuştu.

Balıkesir Gönen'de satılık ve kiralık mülk fiyatları 2 katına çıktı!

Güney Marmara bölgesinin parlayan yıldızı olan Balıkesir Gönen'de satılık ve kiralık mülk fiyatları 2 katına çıktı. Bölgede gayrimenkul fiyatları; İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara gibi büyük kentlerin bazı bölgeleriyle yarışır oldu.

Gaziantep'te son 6 ayda satılık konut fiyatları yüzde 5 arttı!

Hürriyet Emlak Nisan 2018 Emlak Endeksi verilerine göre 5 büyük il içerisinde son 6 ayda satılık konutların metrekare fiyatları en çok Antalya, İzmir ve Bursa’da artış gösterdi.

Bursa Orhangazi'de kiralık ev bulmak zor!

Evli çiftlerin emlakçıların yolunu tuttuğu Bursa Orhangazi'de kiralık ev bulmak zor. Bölgedeki yeni yapılar bile satılık ilanı taşıyor.

Prestij Elit Bursa satılık daire!

Bu yıl Haziran'da teslimlerin yapılacağı Prestij Elit Bursa satılık daire fiyatları 379 bin TL'den başlıyor. Proje Bursa Osmangazi'de yükseliyor.

Bursa Nilüfer TOKİ İrfaniye Emekli Evleri satılık!

Bursa Nilüfer TOKİ İrfaniye Emekli Evleri satılık daire alanları 75 metrekare olarak tasarlandı. Projede kura yöntemiyle toplamda 1.200 tane daire satışa sunuluyor.

Umi İnşaat Deniz Kabuğu Evleri satılık!

Bursa İl 'i Mudanya İlçe 'sinde yükselen projenin 7 dönümü yeşil alandan oluşuyor. Umi İnşaat Deniz Kabuğu Evleri satılık toplam 168 adet daireden meydana geliyor.

Mudanya Bademli Patika Evleri satılık!

Bursa İl'i Mudanya İlçe' sinde yükselen projede toplam 24 adet villa bulunuyor. Mudanya Bademli Patika Evleri satılık tipleri 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi.

TOKİ Bursa Keles 2. Etap satılık daire!

TOKİ Bursa Keles 2. Etap satılık daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildi. Başvuruları T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülen proje talep örgütmelesi yöntemiyle geliştiriliyor.

Alt gelir grubu TOKİ Bursa İnegöl 1. Etap satılık!

Alt gelir grubu TOKİ Bursa İnegöl 1. Etap satılık 2+1 daire 84,96 metrekare büyüklükte dizayn edildi. Projede başvurular 14 Eylül ile 30 Ekim 2015 tarihleri arasında kabul edilecek.

Bursa Prestij Elit Evleri satılık!

Bak Yapı tarafından hayata geçirilen Bursa Prestij Elit projesi Bursa İl'i Nilüfer'de yükseliyor.Bursa Prestij Elit Evleri satılık fiyatları haberimizin içinde yer alıyor.

Prestij Elit satılık daire!

Daire tiplerinin 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildiği Prestij Elit projesi Bursa İl'i Nilüfer'de yükseliyor. Prestij Elit satılık daire alanları 165 metrekareden başlangıç gösteriyor.

Bursa Prestij Elit satılık daire!

Bursa Prestij Elit satılık daire fiyatları dairelerin büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.Projede 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneği bulunuyor.

Bursa Orhangazi satılık gayrimenkul Haberi

Bursa Orhangazi satılık gayrimenkul

Orhangazi Belediye Başkanlığı tarafından, Bursa ili, Orhangazi ilçesi, Yeniköy, Gamiç ve Hürriyet mahallelerinde yer alan 9 gayrimenkul 32 milyon 179 bin 366 TL'ye satışa sunuldu. Gayrimenkulün satış ihalesi 3 Şubat tarihinde saat 15:00'te gerçekleştirilecek.

İlan metni:

ORHANGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
 
Mülkiyeti Belediyemize ait, aşağıdaki taşınmazlar 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 36. maddesi uyarınca Kapalı Teklif Usulü İhale suretiyle satılacaktır.

Bu husustaki ihaleler 03.02.2021 tarihinde aşağıda belirtilen saatte encümen toplantı odasında yapılacaktır.

Satışı yapılacak taşınmaz;