06 / 07 / 2022

Bursa Yenişehir projeleri

Bursa Yenişehir projeleri

Bursa Belediyesi tarafından Bursa’nın Yenişehir ilçesine yeni hükumet konağı yapılması için çalışmalara başlandı.

Hüseyin Şahin'den Bursa Yenişehir'e yatırım müjdeleri!

Hürriyet Gazetesi köşe yazarı olan Nihat Bıçak bugünkü yazısında Bursa Milletvekili aynı zamanda TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanvekilliği görevinde bulunan Hüseyin Şahin ile TBMM'deki ziyaretini anlattı. İşte o yazı...

Bursa Yenişehir'deki altyapı sorunu yılbaşında bitecek!

Bursa Yenişehir'de 1 yıl önce başlanan atık su hattı çalışmalarının geçen ay tamamlandığını bildiren Belediye Başkam Süleyman Çelik, sıra da yağmur suyu hatları olduğunu söyledi.

Bursa Yenişehir'e 32 milyon TL'lik arıtma tesisi yapılacak!

Bursa'nın Yenişehir ilçesine bağlı Söylemiş köyüne 32 milyon lira harcanarak kanalizasyon atıklarının arıtılarak doğaya temiz şekilde bırakılmasını sağlayacak tesis kuruldu.

Recep Altepe: Yenişehir hak ettiği değere kavuşacak!

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Yenişehir’de düzenlediği sokak iftarına katılan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, her köşesi şantiye alanına dönen ilçenin en kısa zamanda hak ettiği değere kavuşacağını söyledi.

Hüseyin Şahin: Geleceğin kenti Yenişehir olacak!

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Yenişehir'de yapım çalışmalan süren arıtma tesisi, meslek lisesi, kültür merkezi ve düğün salonu inşaatlarını inceledi. Şahin "Geleceğin kenti Yenişehir olacak" dedi

AK Parti Milletvekili Hüseyin Şahin Bursa Yenişehir'i inceledi!

AK Parti Milletvekili Hüseyin Şahin, Bursa'nın Yenişehir ilçesinde incelemelerde bulundu. Yenişehir'de Başbakan yardımcısı Bülent Arınç'm hizmete açacağı yatırımları inceleyen Milletvekili Hüseyin Şahin, yetkililerden bilgi aldı.

Bursa Yenişehir'e 62 milyon TL'lik yatırım yapıldı!

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik ve AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Adnan Kamil, ilçede tamamlanan ve yapımı devam eden inşaat çalışmalarında inceleme yaptı.

Bandırma-Bursa-Yenişehir-Osmaneli Demiryolu hattı için acele kamulaştırma kararı! 

Bandırma-Bursa-Yenişehir-Osmaneli Yüksek Standartlı Demiryolu Projesi için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından Bursa ve Bilecik için acele kamulaştırılma kararı verildi. 

Deniz Yavuzyılmaz'dan Bandırma-Bursa-Osmaneli-Yenişehir Demiryolu ihalesi iddiası!

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Bandırma-Bursa-Osmaneli-Yenişehir Yüksek Standartlı Demiryolu Projesi ihalesine yönelik çok konuşulacak bir iddiada bulundu.

Bandırma-Bursa-Yenişehir-Osmaneli Demiryolu Hattı 2023'te açılacak!

Bandırma-Bursa-Yenişehir-Osmaneli Yüksek Standartlı Demiryolu Hattı’nın Bursa’dan Osmaneli’ne kadar olan kısmının 2023’e kadar tamamlanması hedefleniyor. Ardından Bandırma’ya uzatılacak olan hat, yolcunun yanı sıra liman bağlantılarıyla yük taşımacılığında da kullanılacak.

Bursa Yenişehir Belediyesi'nce alınan taşınmaz mal satışı kararı mecliste!

Bursa Yenişehir Belediyesi'nce alınan bir taşınmaz mal satışı kararı meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Erozan, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Susurluk Şeker Fabrikası'ndan Bursa Yenişehir'de kiralık gayrimenkul!

Susurluk Şeker Fabrikası Müdürlüğü, Bursa Yenişehir Kurtuluş Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü kiraya veriyor.

Bursa Yenişehir'de mahalle konağı inşa ediliyor!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen mahalle konağı yapımında çalışmalar hızlandı. Konağın kısa zamanda hizmete girmesi bekleniyor. 

Bursa Yenişehir ve Kocaeli havalimanlarının uzun zamandır kapalı olması TBMM'de!

Bursa Yenişehir ve Kocaeli havalimanlarının uzun zamandır kapalı olması meclis gündemine taşındı. CHP'li Aydın, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Bursa Yenişehir 210 konut ihalesi yarın!

Bursa İli Yenişehir İlçesi Subaşı Mahallesi 210 Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi yarın saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ Bursa Yenişehir 210 konut ihalesi 4 Şubat'ta!

Bursa İli Yenişehir İlçesi Subaşı Mahallesi 210 Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 4 Şubat 2021 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ'den Bursa Yenişehir'e 210 yeni konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bursa'nın Yenişehir ilçesinde 210 yeni konut inşa edecek.

Bursa Yenişehir Belediyesi'nden kiracılara yüzde 60 indirim!

Bursa Yenişehir Belediyesi, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında  faaliyetlerinde azalma olan iş yerleri ve taşınmaz kiralarında yüzde 60 indirim yaptı.

Bursa Yenişehir modern yaşam alanına kavuşuyor!

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nce yaptırılacak olan ve bünyesinde 154 araçlık otopark, düğün salonu, bebek bakım odası, fuaye alanı ve bir de dükkan yer alan Yenişehir Pazar Yeri, Otopark ve Sosyal Yaşam Alanı projesinin inşaatına başlandı.

Bandırma-Bursa-Yenişehir-Osmaneli hızlı tren ihalesi TBMM'de!

Bandırma-Bursa-Yenişehir-Osmaneli hızlı tren ihalesi ile İyidere Lojistik Limanı ihalesine yabancı firmaların katılıp katılmadığı ve kazanan firmalara sağlanan vergi istisnası meclis gündemine taşındı. CHP'li Başarır, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Bursa Yenişehir projeleri Haberi

Bursa Yenişehir projeleri

Ankara’da Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti ilçe Başkanı Adnan Kamıl ile görüşmeler gerçekleştiren AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin,Yenişehir’e yeni hükümet konağı yapılması için çalışmalara başladıklarını açıkladı.


Gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Şahin, “Mevcut hastanemizin olduğu yaklaşık 12 dönümlük olan alanın 7,5 dönümlük yerine hükumet konağı yapılması için gerekli planlamayı belediyemiz yapmıştı. Buradaki alanın tahsis izni için Sağlık Yatırımları Genel müdürlüğünün izni gerekiyordu. Bunun içinde Sağlık Yatırımları Genel Müdürümüz işleri hızlandırdı. Çünkü buraya yapacağımız hükumet konağı da İçişleri bakanlığımızın yatırım programında dolayısıyla tahsis gerekiyordu. İnşallah bayramdan sonra tahsis işlemini gerçekleştireceğiz. Bununla birlikte Yenişehir’e yeni hükumet konağı kazandırmak için proje çalışmalarına başlayacağız”...