11 / 08 / 2022

CADDE 54 ne zaman teslim

CADDE 54 ne zaman teslim

Sakarya CADDE 54 projesinde teslimlerin 2020 yılı içinde gerçekleşmesi planlanıyor. CADDE 54 projesinin tamamlandığında 3 bin kişiye istihdam imkanı sağlayacağı belirtiliyor. 

Gümüş yatırımcıları dikkat! 1 gram gümüş bugün ne kadar?

Yatırımcılar altın fiyatlarından sonra en çok gümüş fiyatlarını araştırıyor. Gümüşün gramı şu dakikalarda satış fiyatı ise 11,88 lira, alış fiyatı ise 11,54 lira seviyesinde işlem görüyor. Peki bugün 1 gram gümüş ne kadar? Gümüş yatırımcıları dikkat...

İdealist Cadde'nin değeri belli oldu!

İdealist GYO, İdealist Cadde'nin 2021 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. Peki İdealist Cadde'nin değeri ne kadar oldu? 

İdealist Cadde'nin değeri belli oldu!

İdealist Cadde projesinin 2021 yılsonu değerleme raporu yayınlandı. Peki projenin değeri ne kadar oldu? 

Dolar/TL güne düşüşle başladı! İşte bugünkü dolar kuru!

Milyonlarca yatırımcı tarafından yakından takip edilen dolar/TL, yeni haftanın ilk işlem gününe düşüşle başladı ve ardından 9,54 seviyelerinde işlem görüyor.

Dolar almak isteyenler dikkat! Dolar/TL bugün ne kadar?

Büyük ve küçük ölçekli yatırımcılar tarafından yakından takip edilen dolar kuru güne yükselişle başladı. Haftanın son işlem gününde dolar/TL 8,54 liradan işlem görüyor.

Altın fiyatları güne nasıl başladı?

Altın almak isteyen vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından yakından takip edilen altın fiyatlarında bugün olumlu gelişmeler yaşanıyor. Gram altın güne 0,54, çeyrek altın ise 0,49 değer kazancıyla başladı.

Vega Cadde Ofis nerede?

Nata Holding imzasıyla Ankara'nın en gözde ilçesi Yenimahalle'de yükselen Vega Cadde Ofis satışa çıktı. Peki Vega Cadde Ofis nerede? Vega Cadde Ofis satılık daire fiyatları ne kadar? İşte projeyle ilgili tüm merak edilenler...

Gayrimenkulde açık cadde trendi geri döndü!

Pandemiyle birlikte sosyal izolasyonun geri dönmesi, konuttan AVM’ye kadar birçok gayrimenkul projesinde açık cadde trendini öne çıkardı. 

Cadde konseptli projelere talep artıyor!

Pandemi nedeniyle açık alanların tercih edilmesi, caddelerin popülerliğini artırdı. KFC'den Orka'ya pek çok şirket, caddelerdeki mağaza sayısını artırmak için harekete geçti. Açık alanlı AVM'ler tercih sebebi olurken, yeni konut projelerinde de cadde konseptli yatırımlar öne çıkmaya başladı.

Evidea Vega İstanbul AVM mağazası 25 Eylül'de açılıyor!

Evidea, perakende ağını genişletmek amacıyla mağaza yatırımlarını sürdürüyor. Evidea’nın Vega İstanbul AVM’deki mağazası 25 Eylül Cuma günü açılacak. Çamsan Park ve Sakarya Cadde 54’teki Evidea mağazaları da yakında kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Kuzey Yakası Cadde Dükkanları 12 soruda tüm detaylarıyla!

Kuzey Yakası Cadde Dükkanları projesi kimin? Kuzey Yakası Cadde Dükkanları ne zaman, nasıl satışa çıkacak? Kuzey Yakası Cadde Dükkanları fiyatları ne kadar? İşte Kuzey Yakası Cadde Dükkanları 12 soruda tüm detaylarıyla...

Mesa Cadde'den Bir Hayalim Var Derneği'ne destek!

MESA, Aslan Yapı ve CABA’ nın ortaklığı ile hayata geçirilen Mesa Cadde projesinin sakinleri çocukların hayallerini gerçekleştirecek. Mesa Cadde'den ev sahibi olmak isteyenler yerine proje yönetim kurulu 'Bir Dileğim Var Derneği’ne bağışta bulunacak.

Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV fırsatıyla indirimli ofisler!

Ulusal ve uluslararası birçok markanın bulunduğu Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV fırsatıyla indirimli ofis satışları devam ediyor. Proje, laza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis ve ticari birimlerden meydana geliyor.

CADDE 54 ne zaman teslim Haberi

CADDE 54 ne zaman teslim

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Serpan Belediyesi’nin vizyon projesi CADDE 54’te incelemelerde bulundu.

SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul’un yanı sıra Türk Mall ve YU Grup yetkililerinin de yer aldığı ziyarette Serpan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar , CADDE 54 hakkında Vali Balkanlıoğlu’na ve misafirlere bilgi verdi. 

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; CADDE 54’ün inşaat aşamasında bin 500, tamamlandığında ise 3 bin kişiye istihdam imkanı sağlayacağı belirtiliyor. 

Başkan Alemdar, yaklaşık 750 milyon TL yatırım bedeli ile 52 Bin metrekarelik alanda inşaatı devam eden projenin 2 yıl içerisinde tamamlanacağını belirtti.

750 milyon TL'lik yatırım

Alemdar, “750 milyon TL’lik bir yatırımla Serpan’a bir merkez kazandırıyoruz. Amacımız vatandaşlarımıza yeni bir yaşam alanı sunmanın yanı sıra Sakarya’ya ekonomik anlamda daha fazla katkı sağlamaktır” dedi. 


Proje Sakarya’ya artı değer katacak

Çalışmaları yerinde inceleyen...