Camialtı ve Taşkızak tersaneleri

Camialtı ve Taşkızak tersaneleri

Haliç'te yapılacak liman projesi için Camialtı ve Taşkızak tersaneleri 2 Temmuz'da ihaleye çıkacak...

Depreme karşı doğru müteahhitlik ve sıkı denetim hayati önem taşıyor!

Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkanı Erdal Eren Bingöl depremi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Depreme karşı doğru müteahhitlik ve sıkı denetim hayati önem taşıyor" dedi.

Al Ameen Emlak Otomotiv Ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Ameen Emlak Otomotiv Ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 250 bin TL sermaye bedeli ile Al-Ameen Adnan Al-Kawak tarafından kuruldu.

New Alp Turizm Ve Taşımacılık Limited Şirketi kuruldu!

New Alp Turizm Ve Taşımacılık Limited Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Süleyman Kurba tarafından kuruldu.

Turaç Geri Dönüşüm Ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turaç Geri Dönüşüm Ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 250 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Dinler tarafından kuruldu.

Turaç Geri Dönüşüm Ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turaç Geri Dönüşüm Ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 250 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Dinler tarafından kuruldu.

Sancaklar Kimya İnşaat Metal Elektrik Oto Yedek Parçaları Ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sancaklar Kimya İnşaat Metal Elektrik Oto Yedek Parçaları Ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Yusuf Sungun tarafından kuruldu.

Taşkıran Emlak Danışmanlığı Hizmetleri İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taşkıran Emlak Danışmanlığı Hizmetleri İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Tamer Taşkıran tarafından kuruldu.

Selim Köşger'den, deprem mağdurlarına kira ve taşınma için başvuru çağrısı!

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, hasar tespit komisyonları tarafından tespit edilen orta ve ağır hasarlı ev sahiplerinin kira ve taşınma başvurularını kaymakamlıklardaki ve mahallelerdeki irtibat ofislerine yapabileceğini belirtti.

Vogue Seyahat Turizm Ve Taşımacılık Limited Şirketi kuruldu!

Vogue Seyahat Turizm Ve Taşımacılık Limited Şirketi Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Erman tarafından kuruldu.

Tpn İnşaat Kimya Otomotiv Ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tpn İnşaat Kimya Otomotiv Ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Metehan Toker taarfından kuruldu.

Nt Taşkıran İnşaat Ve Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nt Taşkıran İnşaat Ve Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Nazmi Taşkıran tarafından kuruldu.

Haliç Dayanışması üyelerinden 'Tersane İstanbul' projesine ilişkin çağrı!

Haliç Dayanışması üyeleri eski adıyla “Haliçport”, yeni adıyla “Tersane İstanbul” projesindeki çalışmalar sırasında Camialtı ve Taşkızak tersanelerinin olduğu bölgedeki tarihi yapıların tahrip edildiği sebebiyle eylem yaptı.

Wena Çelik Konstrüksiyon İnşaat Ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Wena Çelik Konstrüksiyon İnşaat Ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Nafiz Toprak tarafından kuruldu.

Camialtı ve Taşkızak tersaneleri Haberi

Camialtı ve Taşkızak tersaneleriHaliç'te yer alan Camialtı ve Taşkızak tersanelerinin geçmişi Fatih Sultan Mehmet dönemine dayanıyor. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı projeyi 4 yılı yapım süresi olmak üzere 49 yıllığına 2 Temmuz günü ihaleye çıkaracak. 250 dönüm büyüklüğündeki araziye 2 yat limanı, 400 odalı 2 adet 5 yıldızlı lüks otel ve 1000 kişilik camii, AVM ve park inşa edilecek. Tersahene 500 yıllık tarihi yapılar yer alıyor. Tarihi yapıların korunarak müze olarak değerlendirilmesi...