çankaya ihale

çankaya ihale

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının ilgili kuruluşu İller Bankasının (İlbank) Çankaya Yıldızevler Mahallesi'nde arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı usulüyle ihaleye çıkardığı 2 arsa için başvurular başladı...

Çankaya'da 18 konut satılıyor!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığından bugünkü Resmi Gazete'de yapılan yazılı ilana göre Ankara Çankaya Beytepe Mevkii' nde bulunan 18 konut satılıyor. Satış 28 Kasım' da gerçekleştirilecek...

Çankaya'da 1 milyon 700 bin liraya 3 katlı bina ve arsası satılıyor!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ankara Çankaya'da 3 katlı bina ve arsasını ihale usulü satışa çıkarıyor...

Çankaya ve Altındağ'da 7 gayrimenkul ihale ile satışa çıkıyor!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Çankaya ve Altındağ'da 7 gayrimenkul ihale ile satışa çıkarıyor...

Çankaya'da 7.8 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Ankara İli,Çankaya İlçesi, Dikmen Mahallesi'nde yer alan gayrimenkul 7 milyon 877 bin 200 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkul için ilk ihale günü 25 Mart 2019 olarak belirlendi. 

Çankaya Belediyesi'nden 16.3 milyon TL'ye satılık 35 gayrimenkul!

Çankaya Belediye Başkanlığı tarafından Umut Metin Oktay Mahallesi'nde yer alan 35 gayrimenkulü ihale ile satıyor. İhale 29 Ocak'ta gerçekleşecek...

Çankaya Belediyesi'nden 81.2 milyon TL'ye satılık 17 arsa!

Çankaya Belediye Başkanlığı tarafından 17 arsa ihale ile satışa sunuluyor. Satış ihalesi 20 Kasım'da yapılacak..

Çankaya İlkadım'da 11.7 milyon TL'ye satılık 35 dükkan!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Çankaya İlçesi İlkadım Mahallesi'nde yer alan 35 dükkanı ihale ile satıyor. İhale 11 Ekim'de gerçekleşecek..

Çankaya İlkbahar'da 40.8 milyon TL'ye satılık 106 daire!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Çankaya İlçesi'ne bağlı İlkbahar Mahallesi'ndeki 106 meskeni ihale ile satıyor. İhale 28 Haziran'da gerçekleşecek...

Ankara Çankaya'da 12.7 milyon TL'ye satılık 5 dükkan!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Çankaya'daki 5 dükkanı ihale ile satıyor. İhale 28 Haziran'da gerçekleşecek...

Çankaya'da 3 milyon TL'ye satılık arsa!

Ankara Defterdarlığı Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Anıt Emlak Müdürlüğü, Çankaya'daki arsasını ihale usulü ile satışa sunuyor. İhale 20 Eylül'de gerçekleşecek..

Çankaya Dikmen'de 93.4 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Çankaya Dikmen'deki konut imarlı 2 arsasını satışa çıkarıyor. Arsalar için ihale 21 Eylül'de yapılacak..

Ankara Büyükşehir'den Çankaya'da 93.4 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Çankaya Dikmen'deki 2 arsa ihale usulü ile satılıyor. Arsalar için ihale 25 Mayıs'ta yapılacak.

Çankaya'da 89.2 milyon TL'ye satılık 21 gayrimenkul!

Çankaya Belediyesi, 12 mahallesindeki 21 gayrimenkulünü satışa sunuyor. Gayrimenkuller için ihale 30 Mayıs Salı günü yapılacak..

Vakıf GYO'nun Çankaya'da arsa ihalesini kazanamadı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından, kapalı zarf ihale usulü ile satışa sunulan, Çankaya'nın Dikmen Mahallesi'nde yer alan arsaya, Vakıf GYO ve Obaköy Adi Ortaklığı'nca verilen teklif olumlu sonuçlanmadı.

Çankaya Maltepe Park AVM 91 milyon TL'ye yeniden satışta!

Çankaya Belediye Başkanlığı, Maltepe Park AVM'yi satışa çıkardı. 29 Mart 2016 tarihinde ihale edilip satılamayan AVM 91 milyon TL'ye tekrar satışta.

Emlak Konut Ankara Çankaya Mühye arsasının sözleşmesi feshedildi!

Emlak Konut, Ankara Çankaya Mühye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nde yapılan imar uygulaması sonucunda emsale esas inşaat alanının azalması nedeniyle Makro ve Akyapı İnşaat ile yapılan sözleşmesini feshetti. İhale yeniden gerçekleşecek.

çankaya ihale

çankaya ihale çankaya ihale

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Ankara'nın gözde semtlerinden Çankaya'da bulunan arsalar, toplamı 11 bin 633 metrekare büyüklüğündeki 28156 ada 2 parsel ve 28375 ada 3 parselden oluşuyor.İhale, arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı usulüyle 25 Aralık'ta yapılacak. İhale, İller Bankası Kiralama, Kat Karşılığı ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale Yönetmeliği'ne uygun olarak açık ve iki oturum halinde gerçekleştirilecek. Şartnameye göre ihale, yerli ve yabancı inşaat firmalarına ve bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimlere de açık olacak.Tamamı konut alanı olarak değerlendirilecek arsalarla ilgili teknik şartname, plan notları ve diğer ihale dokümanları bankanın "Çamlıca Mahallesi 148. Sokak İller Bankası Lojmanları A-2 Blok 5. kat 21 nolu daire Yenimahalle-Ankara" adresindeki Kaynak Geliştirme Dairesinden alınabilecek. Yerel yönetimlere sağladığı destekte farklı...