çankırı adliye inşaatı ihalesi

çankırı adliye inşaatı ihalesi

Adalet Bakanlığı Teknik İşler Dairesi Başkanlığı, Çankırı ve Sivas'a adalet sarayı inşaatlarını yaptırmak üzere ihale açtı

Yüreğir'deki adliye binasının inşaatı TBMM gündeminde!

Adana Yüreğir'de 2014 yılında yapımına başlanan adliye binasının ne zaman hizmete açılacağı meclis gündemine taşındı. CHP'li Bulut, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Bursa Hürriyet Mahallesi Adliye Binası yıl sonunda tamamlanacak!

Bursa Hürriyet Mahallesi Taşkıranlar Mevkiinde inşaatı süren yeni Adliye Binasının inşaatının yıl sonunda tamamlanması planlanıyor.

Bursa Bölge Adliye Mahkeme binasının inşaatı bitmeden açıldığı iddiası! 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Bursa Bölge Adliye Mahkeme binasının inşaatı bitmeden açıldığını iddia etti. 

Çankırı'da itfaiye tesisleri inşaatı ihale edilecek!

T.C. Çankırı Belediye Başkanlığı Çankırı'da İtfaiye tesisleri inşaatını kapalı teklif usulü ile ihaleye çıkardı. İnşaatın başlayacağın arsanın bedeli ise 3 milyon 260 bin 940 TL. Haber Resmi Gazete'de yayınlandı.

Kırklareli yeni adliye binasının inşaatı ne durumda?

Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, yeni adliye binası inşaat çalışmalarının sürdüğünü bildirdi. Yavuz, Kırklareli'ne yakışır, modern bir bina kazandırmak için çalıştıklarını söyledi.

Torbalı Gazi İlkokulu'nun inşaatı Mart 2017'de tamam!

Adliye arkasında hızla yükselen Gazi İlkokulu'nun binası Mart 2017'de teslim edilecek. Torbalı Mahallesi Muhtarı Hüseyin Kuran yapımı devam eden inşaatı gezerek binanın Gazi'ye teslim edileceği günü iple çektiklerini söyledi

Çankırı Çerkeş OSB'de altyapı inşaatı yaptırılacak!

Çankırı Çerkeş Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığı, Çankırı Çerkeş Organize Sanayi Bölgesi (II. Kısım) alanına ait yol, atıksu, yağmursuyu, içmesuyu ve Telekom inşaatlarını yaptıracak. İhalenin keşif bedeli 7 milyon 539 bin 810 TL olarak belirlendi.

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli'nin inşaatı başladı!

Çankırı Çerkeş İlçesinin geleceği açısından büyük önem taşıyan ve özlemle beklenen Kızılcahamam-Çerkeş arasına yapılacak olan tünel inşaatı çalışmaları başladı.

Gebze Adliye Sarayı'nda sona gelindi!

Kocaeli'nin Gebze ilçesine bağlı Mevlana Mahallesi Cephanelik bölgesinde 70 bin metrekare alan üzerine inşaatı devam eden yeni Adliye Sarayı'nın yapımında sona gelindi. Adliye sarayının önümüzdeki aylarda açılması planlanıyor.

Kocaeli Gebze'de adliye binasının inşaatı çöktü!

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde, yeni adliye binası inşaatının iskelesinin çökmesi sonucu 2 işçi yaralandı. Edinilen bilgiye göre olay, Gebze Mevlana Mahallesi Soma Maden Şehitleri Caddesi'nde yapımı devam eden adliye binasının inşaatında meydana geldi.

TOKİ Çankırı Kızılırmak 102 konut ihalesi bugün gerçekleşecek!

TOKİ Çankırı İli Kızılırmak İlçesi 102 adet konut inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi bugün saat 15:00'te yapılacak.

TOKİ Çankırı Kızılırmak 102 konut ihalesi 21 Ocak'ta!

TOKİ Çankırı İli Kızılırmak İlçesi 102 adet konut inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi 21 Ocak 2016 tarihinde saat 15:00'te yapılacak.

Çorum Osmancık yeni Adliye Sarayı çevresindeki kaldırımlar yenileniyor!

Osmancık’ta inşaatı tamamlanmak üzere olan Adliye Sarayı çevresindeki kaldırımlar Osmancık Belediyesi tarafından yenileniyor.

çankırı adliye inşaatı ihalesi

çankırı adliye inşaatı ihalesi çankırı adliye inşaatı ihalesi

İhaleler, "açık ihale usulü" ile gerçekleştirilecek.

Sivas Adalet Sarayı inşaatının ihalesi, 23 Mart, Çankırı Adalet Sarayı inşaatının ihalesi ise 24 Mart 2010 tarihinde saat 10.00'da gerçekleştirilecek.

Sivas Adalet Sarayının inşaat ihalesinde işin süresi, 600 gün, Çankırı Adalet Sarayının inşaat ihalesinde işin süresi 500 gün olarak belirlendi.

Ekonomik açıdan en avantajlı teklif, sadece fiyat esasına göre belirlenecek olan ihalelere sadece yerli firmalar katılabilecek.

İhaleye ait şartname, her ihale için ayrı bedel ödenerek Adalet Bakanlığından satın alınabilecek.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, ihale günü ihale saatine kadar anahtar teslimi götürü bedel üzerinden komisyona verilecek.

Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak.

İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede katılımcılar teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda...