Cannes MIPIM 2016 Fuarı bugün başlıyor

Cannes MIPIM 2016 Fuarı bugün başlıyor

İstanbul görkemli maketi ile 4 gün MIPIM Fuarı'nda. İTO çadırında 21 bin gayrimenkul profesyonelini ağırlayacak.Cannes MIPIM 2016 Fuarı bugün başlıyor..

MIPIM 2019 12 Mart'ta kapılarını açacak!

Gayrimenkul fuarı MIPIM, Fransa’nın Cannes kentinde ‘Geleceği Etkilemek’ temasıyla 12 Mart Salı günü kapılarını açacak. İTO, bu yıl da Cannes’ın popüler kumsalında İstanbul Çadırı kurdu.

Göbeklitepe'nin maketi MIPIM 2019'da görücüye çıkacak!

UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Göbeklitepe'nin maketi, 12-15 Mart tarihleri arasında Cannes'de düzenlenecek dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM'de sergilenecek...

MIPIM 2019'da İstanbul filmi gösterime giriyor!

Dünyaca ünlü gayrimenkul fuarı MIPIM 2019 için geri sayım yapılıyor. 12-15 Mart’ta Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleştirilecek olan fuarda bu yıl ilk defa İstanbul’un tanıtım filmi yabancı yatırımcılara gösterilecek.

Akkuş Gayrimenkul’ün projeleri MIPIM'de boy gösterecek!

Akkuş Gayrimenkul, Lübnan ortaklı BOSS4 şirketiyle Fransa’nın Cannes kentinde gerçekleştirilecek olan MIPIM’e katılıyor. Akkuş Gayrimenkul fuar kapsamında 2019 yılında hayata geçireceği dört yeni projesini tanıtacak...

Hasanoğlu MIPIM’de 4 projesini tanıtacak!

Hasanoğlu Şirketler Grubu, Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenecek MIPIM’e katılıyor. Fuarda, Hasanoğlu Şirketler Grubu 2019 yılında hayata geçireceği dört yeni projesinin tanıtımını yapacak.

MIPIM kapılarını 30. kez açıyor!

12-15 Mart 2019 tarihlerinde gayrimenkul alanındaki tüm paydaşları Fransa’nın Cannes kentinde buluşturacak olan MIPIM 2019 öncesi bir basın toplantısı gerçekleştirildi.

MIPIM gelecek 30 yılı konuşmak için 30'uncu kez kapılarını açıyor!

12-15 Mart 2019 tarihlerinde gayrimenkul alanındaki tüm paydaşları Fransa’nın Cannes şehrinde buluşturacak olan MIPIM 2019 öncesinde düzenlenen basın toplantısı Taksim Intercontinental İstanbul’da yapıldı. 

MIPIM 2019 basın toplantısı 14 Şubat'ta!

12-15  Mart tarihlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenecek olan Uluslararası Gayrimenkul Fuarı MIPIM 2019 öncesinde bir basın toplantısı gerçekleştirilecek. MIPIM 2019 basın toplantısı 14 Şubat'ta yapılacak. 

MIPIM 12 Mart’ta kapılarını açıyor!

Dünyanın önde gelen gayrimenkul profesyonelleri fuarı olan MIPIM,30 yaşını kutluyor. Her yıl Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen MIPIM, bu yıl 12 Mart tarihinde kapılarını açacak.

MIPIM'e mega projelerle damga vurduk!

Dünyanım en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olarak kabul edilen MIPIM, 13-16 Mart 2018 tarihlerinde Fransa'nın Cannes şehrinde gerçekleştirildi. 

MIPIM'de mega projelerle İstanbul rüzgarı esti!

Dünyanın en büyük gayrimenkul ve inşaat fuarlarından biri olan MIPIM, Fransa'nın Cannes şehrinde 13-16 Mart tarihlerinde kapılarını açtı.

Boytorun Architects MIPIM 2018'de boy gösteriyor!

Boytorun Architects, 13-16 Mart tarihleri arasında Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleşen MIPIM 2018 fuarında ziyaretçilerini bekliyor..

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi MIPIM'de tanıtıldı!

Fransa'nın Cannes kentinde gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olan MIPIM bu yıl, gayrimenkul ve mimarlık şirketlerinin yanı sıra Türkiye’den şehir ve ilçeler düzeyinde katılımlar dikkat çekti. 

Cannes MIPIM 2016 Fuarı bugün başlıyor

Cannes MIPIM 2016 Fuarı bugün başlıyor Cannes MIPIM 2016 Fuarı bugün başlıyor

İstanbul Ticaret Odası (İTO), 89 ülkeden gayrimenkul sektörü temsilcilerine yaptığı İstanbul tanıtımını Cannes'da, Avrupa başkentleri ölçeğine taşıyacak. İstanbul, Fransa'nın güneyindeki Cannes sahilinde her yıl dünyanın en önemli 21 bin gayrimenkul profesyonelini bir araya getiren en prestijli fuarlardan MIPIM'de bu yıl, rekor katılımla temsil edilmeye hazırlanıyor. Gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen firmaları, en yeni projeleri, enerjisi ve potansiyeli ile MIPIM'de Türkiye rüzgârı estirecek. 


PARİS VE LONDRA'NIN ORTASINDA 

Geçen yıl 300 metrekarelik bir alanda İstanbul'u temsil eden İTO, İstanbul Gayrimenkul Tanıtım Çadırı'nın büyüklüğünü de 685 metrekareye yükseltti. Oda ayrıca İstanbul Gayrimenkul Tanıtım Çadırı'nı fuarın en prestijli noktası olarak kabul edilen konuma yerleştirdi. Yeni konumuyla İstanbul Gayrimenkul Tanıtım Çadırı bu yıl, dünyanın en önemli başkentleri arasında kabul edilen ve fuarın sahil şeridinde bulunan...