cannes mipim fuarı ne zaman başlayacak

cannes mipim fuarı ne zaman başlayacak

İSTANBUL, 10-13 Mart’ta Cannes’da düzenlenecek ‘gayrimenkul fuarı MIPIM’de şov yapacak. İTO, 300 metrekarelik İstanbul Çadırı kuruyor. Çadırın içinde 96 metrekarelik dijital İstanbul maketi ve İstanbul projeleri sergilenecek. Kentin yaşamı canlı yansıtıla

Murat Kurum MIPIM 2019'da yabancı yatırımcılarla bir araya geldi!

ALKAŞ’ ın Türkiye temsilciliğini yürüttüğü MIPIM Fuarı 12-15 Mart tarihleri arasında 26.000’den fazla profesyoneli bir araya getirdi. Bu sene 30’uncu kez kapılarını açan fuar, toplam 21 bin 500 metrekarelik bir alanda gerçekleşti.

Göbeklitepe’nin maketine Cannes’da büyük ilgi!

Hazırladığı mimari maketlerle dünya çapında ses getiren çalışmalara imza atan RJ Models, yapımı 1.600 saat süren Göbeklitepe’nin maketini Cannes’da gerçekleşen MIPIM Fuarı’nda ilk kez sergiledi. 

Dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarı MIPIM kapılarını açtı!

Dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarı olarak bilinen MIPIM, Fransa'nın Cannes kentinde "Geleceği Etkilemek" temasıyla başladı. MIPIM Fuarı, 15 Mart Cuma gününe kadar açık olacak.

RJ Models, Göbeklitepe’nin maketini MIPIM’de sergileyecek!

Hazırladığı mimari maketlerle dünya çapında ses getiren çalışmalara imza atan RJ Models, MIPIM Fuarı’nda Göbeklitepe’nin maketiyle yer alacak.

MIPIM, 2019’da İstanbul’da!

Gayrimenkulün Büyük Buluşması RE360 öncesi gerçekleştirilen toplantıda bazı açıklamalar yapan Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş, MIPIM Fuarı'nın 2019’da İstanbul’da yapılacağını söyledi.

MIPIM Fuarı Türkiye'ye geliyor!

Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı Avi alkaş, "2 sene gecikmeli de olsa MIPIM Türkiye'nin geleceğini müjdelemek istiyoruz. Tohumlar RE360'ta atılacak" dedi...

MIPIM Fuarı 2019’da İstanbul’a geliyor!

İnşaat sektörünün önde gelen isimleri Cannes’da bir araya geldiler. Şehircilik Bakan Yardımcısı Ceylan, MIPIM’in 2019’da İstanbul’da yapılması için görüşmeler sağladıklarını açıkladı. 

Tahincioğlu 2 projesi ile MIPIM 2018 Fuarı'nda!

Tahincioğlu,MIPIM Fuarı’ndaki yerini bu sene de aldı. Tahincioğlu, Nidapark Bomonti ve Nidakule Finans Merkezi projelerini fuarda görücüye çıkardı...

 MIPIM 2018 Fuarı 13 Mart'ta başlıyor!

  MIPIM 2018’de Türkiye, 250 kuruluş ve 700 kişilik temsiliyetle çıkarma yapacak. 13-16 Mart 2018 tarihlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde yapılacak emlak fuarı gayrimenkul alanındaki tüm paydaşları buluşturacak. 

Feyzullah Yetgin: MIPIM Fuarı Türkiye için fırsat!

Halk GYO Genel Müdürü Dr. Feyzullah Yetgin MIPIM'in önemine dikkat çekerek; " Türkiye'ye olan ilgiyi fırsata çevirmek açısından da oldukça önemli bir platformdur" dedi.

Türk inşaat sektörü dünyayla rekabet ediyor!

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Türk inşaat sektörünün dünyayla rekabet edebilecek sektörlerin başında geldiğini belirterek MIPIM Fuarı'nın bu açıdan önemli olduğunu söyledi.

Taksim 360'a talep yağdı!

Çalık Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Gonca Özgül, MIPIM Fuarı'na Taksim 360 projesiyle katıldıklarını söyledi. Özgül "MIPIM Fuarı'nda ilk kez sergilenen 24 metrekarelik dev maketimizin de bulunduğu standımız ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı" dedi.

Türkiye gayrimenkul sektöründe dünya standartlarında!

28'incisi düzenlenen MIPIM Fuarı'na katılan Projebeyaz Gayrimenkul ve Helis Yapı'nın patronları fuarı değerlendirdi. Fuar, şirketler arasında yeni, güçlü ve istikrarlı iş bağlantıları kurulmasını sağladı.

cannes mipim fuarı ne zaman başlayacak Haberi

cannes mipim fuarı ne zaman başlayacak

İNŞAAT sektöründe dünya liderleri arasında yer alan Türkiye ve İstanbul firmaları en büyük küresel ‘gayrimenkul fuarı’ MIPIM’e bu yıl damgasını vuracak. 10-13 Mart tarihlerinde düzenelecenek fuar, büyük yatırımların, global fonların buluştuğu bir ‘yatırım ve ticaret ortamı’ sunuyor. Bu yıl MIPIM’de 50 şehir pavilyonu kurulacak.


60 BİN ÜYEMİZ İÇİN

İTO Başkanı İbrahim Çağlar, şöyle konuşuyor: “Bu kadar etkili ve büyük bir fuarda Türkiye’nin ve İstanbul’un layıkıyla temsil edilmesi gerektiğini düşündük. İTO’da 60 bin inşaatçı üyemiz var. Öncelikle onlara hizmet için MIPIM’de, Moskova’dan boşalan 300 metrekarelik alanı hemen aldık ve İstanbul Çadırı yaptık. Ayrıca, yaklaşık 20 bin kişinin katıldığı gala gecesinin de ana sponsoru olduk. Gala gecesi reklam alanlarını da aldık. Şimdi de kâr gözetmeden, üyelerimizin projeleri için belirli bir katkı payı ile...