capacity mağazaları

capacity mağazaları

Alışveriş merkezlerine bir yenisi daha eklendi. Carousel'e ve Galleria'ya komşu olan Capacity, bölgede 6 milyon kişiye hizmet vermeyi amaçlıyor.

Ormanköy Çarşı mağazaları fiyat listesi!

Ormanköy Çarşı mağazaları fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Ormanköy Çarşı fiyat listesi ve proje detayları...

Perakende sektörünün en yeni girişimi deneyim mağazaları!

Tüketici kral diyen perakende sektörünün en yeni girişimi deneyim mağazaları oldu. Bu tür mekânların sayısı sürekli artıyor. Tüketici burada istediği ve merak ettiği ürünleri deneyimliyor...

Kartal Yuvası mağazaları yeniden açıldı!

Yeni tip koronavirüs salgını sürecinde kapalı olan Beşiktaş'ın lisanslı ürünlerinin satıldığı Kartal Yuvası mağazaları açıldı.

İntema İnşaat'ın mağazaları 1 Haziran'da yeniden açılacak!

İntema İnşaat'ın COVID-19 küresel salgını kapsamında alınan önlemler çerçevesinde 20 Mart 2020 tarihinden itibaren perakende satış yapan mağazaları 1 Haziran 2020 tarihinde açılarak faaliyetlerine başlayacak. 

Kartal Yuvası mağazaları hizmete açıldı!

 Beşiktaş Kulübünün resmi ürünlerinin satıldığı Kartal Yuvası mağazaları hizmete açıldı.

Perakende mağazaları nasıl olmalı?

Capıtal Dergisi yazarı Al Rıes, bu ayki pazarlama teknikleri bölümünde, perakende mağazaları nasıl yapılmalı? sorusunu kaleme aldı...

Esas Holding 01 Burda AVM mağazaları tam liste!

Esas Holding 01 Burda AVM mağazaları tam liste haberimizde yer alıyor. Hizmete açılan AVM 150 milyon dolarlık yatırıma sahip.

İnci Deri'nin merkezi boşaltıldı, mağazaları ve sitesi kapatıldı!

İnci Deri’nin mağazalarının tamamına yakını kapandı. Şirketin merkezi boşaltıldı, mağazaları ve sitesi kapatıldı.

Atakule AVM mağazaları!

Atakule AVM mağazaları habeirmizde liste şeklinde yer alıyor. Ankara'nın ilk, Türkiye'nin ikinci alışveriş merkezi olan Atakule'nin alışveriş merkezi bölümü açıldı.

3. İstanbul cadde mağazaları bugün satışta!

3. İstanbul'da Dolar'a Euro'ya inat 3 büyük fırsat sunuluyor. 3. İstanbul cadde mağazaları 1.660 liradan başlayan taksitlerle açık artırmayla bugün satışa çıkıyor...

3. İstanbul cadde mağazaları ne zaman satışa çıkıyor?

3. İstanbul projesi Asaf İş Adi Ortaklığı tarafından İstanbul Başakşehir'de hayata geçiriliyor.  Peki 3. İstanbul cadde mağazaları ne zaman satışa çıkıyor?

3. İstanbul cadde mağazaları 21 Ekim'de açık artırmayla satışta!

3. İstanbul projesinin cadde mağazaları 21 Ekim'de açık artırma ile satışa çıkıyor. Projede yüzde 10 KDV avantajının yanı sıra yüzde 3 peşinat imkanı sağlanıyor. 

Cadde mağazaları AVM’lere rakip mi oluyor?

Bir dönem alışveriş caddeler de dönerken, AVM’lerin hayatımıza girmesiyle bu döngü değişti. Peki, cadde mağazaları AVM'lere yeniden rakip olabilir mi?

capacity mağazaları

capacity mağazaları capacity mağazaları

İSTANBUL'UN en yeni alışveriş merkezi Capacity, ziyaretçilerine kapılarını açtı. İstanbul 3'üncü bölgenin olarak tanımlanan bölgenin en büyük alışveriş merkezi olarak müşterilerinin karşısına çıkan Capacity, 90 bin metrekare üzerinde alanı 180 mağaza ve hizmet birimi, 2 bin 400 araçlık otoparkı ile hizmet verecek. Capacity Alışveriş Merkezi, 550 milyon dolar tutarında bir yatırımla start aldı. Capacitiy bölgede 6 milyon kişiye hizmet verecek.


TÜRKİYE'NİN çeşitli bölgelerinde 40 farklı projeyi yürüten Gül Keleşoğlu, Kameroğlu, Beyaz ve Zirve İnşaat'ın ortak girişimi olarak hayata geçirilen Capacity dışında çalışmaları süren projeler arasında Pelican Hill Malikaneleri, Pelican Hill Residence, Pelican Mall yer alıyor. Biten projeler ise Fly Inn Alışveriş Merkezi ve Metroport Alışveriş Merkezi. Capacity, Türkiye pazarına ilk kez giren dünya markalarının yanı sıra bu bölgede ilk...