cavit kılbey

cavit kılbey

İstanbul'un ilk yerli pizza üretici Pizza Bulls, Çin'de şubeler açmayı hedefliyor...

Antalya Kepezaltı ve Santral mahallelerinde kentsel dönüşüm mağduriyeti!

Antalya’nın Kepezaltı ve Santral mahalleleri kentsel dönüşüm projesi inşaatının zamanında tamamlanmadığını anımsatan CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, kira yardımı ödemelerini de alamayan vatandaşın mağdur edildiğini belirtti.  

Beysan 2020 İnşaat Metal Plastik Havalandırma Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beysan 2020 İnşaat Metal Plastik Havalandırma Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Cavit Kün tarafından kuruldu.

Antalya Serik'teki 315 bin metrekarelik alan yapılaşmaya açılıyor mu?

CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı yaptığı açıklamada Serik'in Belek ve Kadriye mahallelerinde toplam 315 bin metrekarelik alanın halkın kullanımından çıkarılmak istendiğini belirterek, yapılaşmaya açılacağını söyledi.

Cavit Uğur: Havalimanlarında kiralar durdurulmalı!

Hava kargo acentelerinin düşen iş hacimleri sebebiyle finansal zorluklar ile karşı karşıya olduğunu belirten UTİKAD Genel Müdürü Cavit Uğur, havalimanlarında kiraların durdurulması gerektiğini söyledi.

Blue Marmara Suit Otelcilik Turizm İnşaat Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Blue Marmara Suit Otelcilik Turizm İnşaat Turizm Limited Şirketi bugün Fatih'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Cavit Muğla tarafından kuruldu.

Bakırköy kentsel dönüşüm planları cuma günü İBB’ye gidiyor! 

Bakırköy Belediyesi Meclisi Kasım ayı toplantısına gelen vatandaşlar kentsel dönüşümle ilgili sorularını meclis üyelerine ilettiler. Belediye Başkan Yardımcısı, İBB ve Belediye Meclis Üyesi Cavit Ganiç, planların cuma günü yapılacak toplantıda oy birliği ile İBB’ye gideceğini aktardı..

Art İst Dekorasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Art İst Dekorasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Cavit Yalçın Ramadanoğlu  tarafından kuruldu.

Müstakbel Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Müstakbel Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Cavit Akpınar ve Yusuf Aslan ortaklığında kuruldu.

Cavit Çağlar 837.5 milyon dolarlık TMSF borcunu ödedi!

TMSF’ye olan borçlarını kapatmasıyla gündeme gelen Çağlar Grup Başkanı Cavit Çağlar, “20 yıldır sırtımda 100 kiloluk yükle geziyordum. Borçlarımı ödediğim için nasıl hafifledim, nasıl mutluyum'' diye konuştu. 

Sun Star Otelcilik Ve Turizm İşletmeciliği Limited Şirketi kuruldu!

Sun Star Otelcilik Ve Turizm İşletmeciliği Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cavit  Muhtar ve Feride Muhtar ortaklığında kuruldu. 

Cavit Arı: İmar affı zaruri bir ihtiyaç değil!

CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı yaptığı açıklamada imar affı meselesinin zaruri bir ihtiyaç olmadığını söyledi.

Kılıç Organizasyon Ve Eğlence Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kılıç Organizasyon Ve Eğlence Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Cavit Kılıç tarafından kuruldu. 

Alyansha Zemin Jeoloji Yapı Mühendislik Mimarlık Makine Emlak Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Alyansha Zemin Jeoloji Yapı Mühendislik Mimarlık Makine Emlak Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Büyükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Cavit Kaplan tarafından kuruldu. 

cavit kılbey

cavit kılbey cavit kılbey
Cavit Kılbey tarafından açılan Pizzabulls, İstanbul'un ilk yerli pizzacısı olma özelliği taşıyor. Türkiye'de 24 şube ile faaliyet gösteren firma, yeni yatırımlara hazırlanıyor. Pizza Bulls Çin'de şube açmayı...