03 / 07 / 2022

çengelköy park evleri teslimleri

çengelköy park evleri teslimleri

Teslimlerinin 2016'da yapılması planlanan Çengelköy Park Üsküdar ödeme planı kişiye özel hazırlanabiliyor. İşte, Çengelköy Park Üsküdar ödeme planı detayları...

Çengelköy Park Evleri güncel ödeme planı!

Çengelköy Park Evleri güncel ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat ödendiğinde kalan yüzde 75'lik kısım için 120 aya kadar vade uygulanıyor.

Çengelköy Park Evleri'nde kampanya!

Çengelköy Park projesinde, yüzde 25 peşinat ödendiğinde kalan yüzde 75'lik kısım için 120 aya kadar vade fırsatı sunuluyor. İşte, Çengelköy Park Evleri'nde kampanya detayları...

Çengelköy Park Evleri'nde rezidanslar Ocak'ta teslim!

Wıllıam Turner ve Demirland GYG A.Ş.'nin ortak projesi Çengelköy Park Evleri, Boğaz manzaralı rezidans, konaklar ve villalardan oluşuyor.

Çengelköy Park Evleri iletişim bilgileri!

Daire tiplerinin 2+1,3+1 ve 5+1 olarak dizayn edildiği proje İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar'da yükseliyor. Çengelköy Park Evleri iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 2 866 olarak belirlendi.

Çengelköy Park Evleri projesi teslim tarihi!

William Turner ve Demirland İnşaat tarafından 250 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri ne zaman teslim edilecek? İşte, Çengelköy Park Evleri projesi teslim tarihi!

Çengelköy Park Evleri’nde kadınlara özel yüzde 10 indirim!

Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığında, Çengelköy sırtlarında geleneksel ve modern Türk mimarisine uygun olarak hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri’nde Kadınlar Günü’ne özel olarak, peşin alımlarda yüzde 10 indirim sunuluyor.

Çengelköy Park Evleri’nde bahar kampanyası!

Selimoğlu ve Demirland’in inşa ettiği Çengelköy Park Evleri’nde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projede villalar 1 milyon 153 bin dolardan başlıyor.

Çengelköy Park Evleri'nde rezidansların yüzde 70'i satıldı!

Selimoğlu ve Demirland inşaat ortaklığında, Çengelköy sırtlarında hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri'nin yüzde 70'i satıldı. Çengelköy Park Evlerinin rezidans bölümünde 1+1'den dublekse kadar daire seçenekleri yer alıyor.

Çengelköy Park Evleri'nde 872 bin dolara 5+1 rezidans!

2015 yılının Aralık ayında teslim edilmesi hedeflenen Çengelköy Park Evleri'nde rezidans ve villalar yer alıyor. Projede 5 oda 1 salon rezidansların fiyatları 872 bin dolardan başlangıç gösteriyor.

Çengelköy Park Evleri'nde 235 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Selimoğlu Group ve Demirland İnşaat tarafından 65 dönümlük bir arazide inşa edilen Çengelköy Park Evleri projesinde villalar, rezidanslar ve konaklar yer alıyor. Projede fiyatlar 235 bin dolardan başlıyor.

Çengelköy Park Evleri satılık daire!

Çengelköy Park Evleri satılık daire fiyatları 189 bin dolardan başlayarak, 1 milyon 152 bin dolara kadar değişiyor. Çengelköy Park Evleri projesinde teslimler 24 ay sonra yapılıyor...

Çengelköy Park Evleri satılık daire!

Çengelköy Park Evleri satılık daire fiyatları 266 bin dolardan başlangıç gösterilerek, 1 milyon 214 bin dolara kadar yükseliyor. Çengelköy Park Evleri 24 ay sonra teslim ediliyor...

Çengelköy Park Evleri teslim tarihi!

Çengelköy Park Evleri 'nin teslimleri 24 ay sonra gerçekleşecek, projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tipleri bulunuyor

 Çengelköy Erguvan Evleri'ndeki 193 daire satışa çıktı!

Üsküdar Belediyesi tarafından yapımı devam eden Çengelköy Erguvan Evleri projemizdeki 193 adet kat irtifaklı dairenin satışları başlamıştır.

Çengelköy Erguvan Evleri'ndeki 39 daire satışa çıkıyor!

Üsküdar, Çengelköy, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Çengelköy Erguvan Evleri Projesinde yer alan 39 daire satışa sunuldu.

Çekmeköy Park Evleri satılık daire!

Çekmeköy Park projesinde 1+1'den 4+1'e kadar konut seçenekleri sunuluyor. Çekmeköy Park Evleri satılık daire fiyatları 655 bin TL'den başlıyor...

Ağaoğlu Çekmeköy Park Evleri fiyatları!

3 milyar dolar yatırım bedeline sahip olan Çekmeköy Park projesi Ali Ağaoğlu imzasıyla Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'ne 8.5 kilometre uzaklıkta hayata geçiriliyor. Ağaoğlu Çekmeköy Park Evleri fiyatları 655 bin 460 TL'den başlıyor.

Çekmeköy Park Evleri daire satış fiyatları!

Zemin + 14 katlı olarak yükselen Çekmeköy Park projesi Ağaoğlu İnşaat tarafından Çekmeköy'de hayata geçirildi. Çekmeköy Park Evleri daire satış fiyatları 655 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Çekmeköy Park Evleri Ağaoğlu daire fiyatları!

Çekmeköy Park Evleri Ağaoğlu daire fiyatları 446 bin TL'den başlıyor. Proje zemin + 14 katlı olarak yükseliyor...

Ağaoğlu Çekmeköy Park Evleri fiyat listesi!

Ağaoğlu Çekmeköy Park Evleri fiyat listesi kapsamında projedeki dairelerin metrekare birim fiyatı 4 bin 800 TL'den başlıyor. Çekmeköy Park projesinde toplam 739 daireye yer veriliyor...

Ağaoğlu Çekmeköy Park Evleri fiyat!

Ağaoğlu İnşaat'ın 6 Ekim'de basına lanse ettiği Ağaoğlu Çekmeköy Park Evleri'nde lansman dönemine özel indirim uygulanıyor. İşte, Ağaoğlu Çekmeköy Park Evleri fiyat bilgisi... 

Ağaoğlu Çekmeköy Park Evleri fiyatları ne kadar?

Ali Ağaoğlu, 3 milyar dolar yatırım bedeline sahip Çekmeköy Park projesinden Ampute Milli Futbol Takımı oyuncularına ev verdi. Peki Ağaoğlu Çekmeköy Park Evleri fiyatları ne kadar?

Çengelköy Park ev fiyatları!

Çengelköy Park ev fiyatları 359 bin dolardan başlayarak değişiyor. Oturuma hazır olan Çengelköy Park Evleri'nde yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunuyor...

Çengelköy Park Evleri'nde yüzde 10 peşin, 24 ay sıfır faiz!

Çengelköy Park Evleri'nde yüzde 10 peşinatla, 24 ay sıfır faiz ödeme fırsatı sunuluyor. Hemen teslim edilen Çengelköy Park Evleri'nde fiyatlar 359 bin dolardan başlıyor...

Çengelköy Park Evleri ulaşımda rahat!

İstanbul trafiğinden bunalan vatandaşın ev alırken en çok dikkat ettiği konuların başında ulaşım kolaylığı gelmeye başladı. Çengelköy Park Evleri, kilit noktalara olan yakınlığıyla avantaja sahip.

Çengelköy Park Evleri ulaşım avantajı ile dikkat çekiyor!

İstanbul trafiğinden bunalan vatandaşın ev alırken en çok dikkat ettiği konuların başında ulaşım kolaylığı gelmeye başladı. Çengelköy Park Evleri de ulaşım avantajı ile birçok proje arasından dikkatleri üzerine çekiyor.

çengelköy park evleri teslimleri Haberi

çengelköy park evleri teslimleri

73 rezidans daire, 116  çatı ve bahçe dubleksi ile 27 villadan meydana gelen çengelköy Park projesi Demirland GYG A.Ş - William Turner imzası taşıyor. 


Projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon dubleks şeklinde; villa tipleri ise 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. 


Teslimlerinin 2016'da yapılması planlanan Çengelköy Park Üsküdar ödeme planı kişiye özel hazırlanabiliyor. Çengelköy Park Üsküdar ödeme planı kapsamında, 36 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. 


Projenin ortak kullanım alanları arasında, buhar odası, yürüyüş parkuru, squash, Türk hamamı, SPA merkezi, fitness salonu, sauna ve kapalı-açık yüzme havuzları mevcut.


Çengelköy Park; Çengelköy sahiline 1.3 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 4.5 kilometre,  Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 9.4 kilometre, Üsküdar'a...