Cenk Nasiri

Cenk Nasiri

Çorlu'nun Outlet 12'si kira krizini yılın 12 ayı yüzde 12 indirimle çözecek.

Kiracılara müjdeli haber!

Perakendecilerin kira indirimi çabalarına yanıtlar gelmeye başladı.

Çorlu'daki 'Outlet 12' 17 Eylül'de açılacak!

Avrupa Alışveriş Merkezleri Pazarlama Tekstil ve İnşaat A.Ş. tarafından Çorlu'da inşa edilen "Outlet 12" alışveriş merkezi, 17 Eylül'de açılacak

Çorlu Outlet 12'de ne kadar satış, o kadar kira!

Avrupa Alışveriş Merkezleri Pazarlama Tekstil ve İnşaat AŞ tarafından Çorlu'da inşa edilen Outlet 12 Alışveriş Merkezi (AVM), 17 Eylül'de bir dizi tasarruf önlemiyle açılacak

Mağazalarını geç kapatan AVM'ler daha çok müşteri çekiyor

Ramazan'ın uzun yaz günlerine denk gelmesi, alışveriş merkezlerini yeni arayışlara sevk etti

Csb Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Csb Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 300 bin TL sermaye bedeli ile Burak Çetin, Cenk Akkurt, Soner Gökşin ortaklığında kuruldu.

Yapı Fuarı Turkeybuid İstanbul ekibi, yapı sektörünün nabzını tutuyor!

Yapı Fuarı “Paydaşlarımızla Birebir” isimli canlı yayın sohbetleriyle sektörün nabzını tutuyor. Bu akşam saat 18:00'da Dr. Mimar Hasan Cenk Dereli yayına konuk oluyor...

Odb Mimarlık Mühendislik Tekstil İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Odb Mimarlık Mühendislik Tekstil İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 450 bin TL sermaye bedeli ile Cenk Odabaşı tarafından kuruldu.

PwC Türkiye'nin acı günü! Fatime Ulu vefat etti!

Gayrimenkul değerleme sektöründe faaliyet gösteren PwC Türkiye'nin şirket ortağı Cenk Ulu'nun annesi Fatime Ulu vefat etti.

Kervansaray Yapı Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!  

Kervansaray Yapı Yatırım Anonim Şirketi Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Batuhan Cenk Memik ve Emin Alpaslan ortaklığında kuruldu.

Alapala İnşaat Taahhüt Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul 2 Şubesi açıldı!

Alapala İnşaat Taahhüt Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul 2 Şubesi bugün Bağcılar'da 2 milyon TL sermaye bedeli ile Cenk Yoldaş tarafından kuruldu.

Seka Aydınlatma İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Seka Adınlatma İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cenk Şentürk tarafından kuruldu. 

Cenk Yapı İnşaat Emlak Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cenk Yapı İnşaat Emlak Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Yavuz tarafından kuruldu. 

Cordial Turizm Seyahat Limited Şirketi kuruldu!

Cordial Turizm Seyahat Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Cenk Çelenk tarafından kuruldu.

Aslankaya Yapı Malzemeleri İnşaat Demir Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aslankaya Yapı Malzemeleri İnşaat Demir Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Cenk Aslankaya tarafından kuruldu.

Cenk Yaltırak: İstanbul depremi 7.1 ile 7.6 arasında olabilir!

İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden Prof. Dr. Cenk Yaltırak 26 Eylül'deki depremin modelleme verilerini paylaştı. Paylaşılan veriler ile birlikte korkutan sonuçlar ortaya çıkarken Yaltırak, depremin büyüklüğünün 7.1 ile 7.6 arasında olabileceğini belirtti...

Cenk Yaltırak'tan Yalova depremi değerlendirmesi!

Geçtiğimiz gün Yalova açıklarında yaşanan 4 büyüklüğündeki deprem hakkında yorum yapan Prof.Dr. Cenk Yaltırak, “Kapı kilidi kırılmadan menteşelerden gelen ses gibi düşünün. Bunlar artarak devam edebilir” şeklinde konuştu…

Elde Turizm Otelcilik Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elde Turizm Otelcilik Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Cenk Boyraz tarafından kuruldu.

Cenk Nasiri

Cenk Nasiri Cenk Nasiri
AVM'lerde kiralar el yaktığı için Çorlu'nun Outlet 12'si kira yakıt ve diğer masraflar için cironun yüzde 12'sini alma çözümünü buldu..

Trakya'nın en büyük alışveriş merkezi (AVM) Çorlu'da açılıyor. 55 bin metrekarelik alana sahip olan Çorlu'daki "Outlet 12" adlı AVM'nin bir özelliği de markaların, mağazalarını anahtar teslimi alacak olması. Biri tekstil diğeri inşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren iki yatırımcının kurduğu "İstanbul Tekstil İnşaat A.Ş"nin ortak projesi olan AVM, ismini, yılın 12 ayı 12 saat indirimli hizmet verecek olmasından almış. Türkiye ve dünya gündeminde en önemli maddenin "kriz" olduğu bugünlerde Outlet 12'nin genel müdürü Cenk Nasiri "Krize çözüm bulduk" diyor. Mağazalara getirdikleri "standart dekorasyon" ile hem dekorasyon tüketimini hem de yakıt tüketimini minimuma indirdiklerini söyleyen Cenk Nasiri, "Mağazalarda kullanılacak tüm...