29 / 06 / 2022

Cer İstanbul yaz kampanyası

Cer İstanbul yaz kampanyası

Konut yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ege Yapı, The Superior Suites ve  Cer İstanbul'da yaz kampanyası başlattı...

İstanbul'da yaz sonuna kadar 3 metro hattı açılıyor! Trafik sorunu çözülüyor!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Bakırköy (İDO)-Kirazlı (Bağcılar) Metro Hattı Tünel Kazılarının Tamamlanması Töreni'nde İstanbul'da yaz sonuna kadar 3 metro hattının açılacağı müjdesini verdi. 

Emlak Konut GYO'nun Cer İstanbul'daki toplam geliri 206.2 milyon TL'ye yükseltildi!

Emlak Konut GYO projelerinden Cer İstanbul-Cer Loft Yüklenicisi ile yapılan Sözleşmeye Ek-16 No.lu Protokol ile 105 milyon 968 bin 270 TL olan asgari şirket payı toplam geliri 206 milyon 244 bin 369 TL'ye yükseltildi. 

Cer İstanbul'un değeri belli oldu!

Emlak Konut GYO, Cer İstanbul 2021 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. Peki Cer İstanbul Projesi'nin değeri ne oldu?

Emlak Konut GYO Cer İstanbul'un kısmi geçici kabulü yapıldı!

Emlak Konut GYO Cer İstanbul kapsamında bulunan 384 Ada 7 Parsel A1, A2, A3, B, C ve Mescit Bloklar, Altyapı ve Çevre Düzenleme İşlerinin kısmi geçici kabul tutanağı 30 Aralık 2021 tarihinde onaylandı.

Cer İstanbul ve Çamlıyaka Konakları'nda teslimler başladı!

Ege Yapı, tarafından hayata geçirilen Cer İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları'nda teslimler başladı.

Cer İstanbul'da 30 ay vade fırsatı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesi ve Ege Yapı imzasıyla inşa edilen Cer İstanbul projesinde 30 ay vade fırsatı sunuluyor.

Cer Loft'ta teslim öncesi son fırsatlar!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesi ve Ege Yapı imzasıyla inşa edilen Cer İstanbul projesinde 30 ay faizsiz vade imkanı sağlanıyor.

Cer İstanbul'daki 77 bağımsız bölümün yapı ruhsatı alındı!

Emlak Konut GYO projelerinden Cer İstanbul'daki 77 adet bağımsız bölüme ait tadilat yapı ruhsatları 26 Ekim 2021 tarihinde alındı.

İBB'nin 3 boyutlu yazıcıyla inşa ettiği evlere yoğun ilgi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden İSTON, 3D yazıcı kullanarak üç oda bir salondan meydana gelen konut inşa etti.

İstanbul'da 3 boyutlu yazıcı ile ev inşa edildi!

Türkiye'nin ilk 3 boyutlu yazıcı ile üretildi. İstanbul'da inşa edilen bu ev, Türkiye'nin ilk yaşam projesinin de başlangıcı oldu.

Mustafa Şeref Kısacık: Kat Mülkiyeti Kanunu yeniden yazılmalı!

İstanbul Barosu Kat Mülkiyeti Hukuku Komisyonu Başkanı avukat Mustafa Şeref Kısacık Profesyonel Tesis Yöneticileri Derneği tarafından gerçekleştirilen çalıştayda önemli açıklamalar yaptı. Kısacık, "Kat Mülkiyeti Kanunu yeniden yazılmalı" dedi.

Büyükyalı İstanbul'da yaz dönemine özel 36 ay vade farksız ödeme fırsatı!

Büyükyalı İstanbul projesi İstanbul'un merkezi Zeytinburnu sahilinde yükseliyor. Toplam 111 dönümlük arazide hayata geçirilen projede yaz dönemine özel 36 ay vade farksız ödeme kampanyası başladı...

Ege Yapı The Superior Suites ve Cer İstanbul'da yaz aylarına özel fırsatlar!

Konut yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ege Yapı, The Superior Suites ve  Cer İstanbul'da yaz kampanyası başlattı...

Cer İstanbul yaz kampanyası Haberi

Cer İstanbul yaz kampanyası

Konut yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ege Yapı, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sonrası normalleşme adımlarının atılması ile beraber canlanan gayrimenkul piyasasında The Superior Suites ve Cer İstanbul ile ev sahibi olmak isteyen yatırımcılar için yaz kampanyası başlattı. 

Yüzde 20 indirim fırsatı

Yatırımlarına devam eden Ege Yapı, Kordon İstanbul projesinin son etabı olan “The Superior Suites Kordon İstanbul” için peşin alımlarda yüzde 20 indirim yapıyor. Ege Yapı tarafından başlatılan kampanya kapsamında Ege Yapı bunlar dışında, kendi bünyesinde hayata geçirdiği finansman modeli ile banka kredisini tercih etmeyenleri, yüzde 20 peşinat 48 aya kadar taksit imkanından faydalandırıyor.

Yatırımcılarına aylık olarak 13 bin liraya ulaşan kazanç ile 20 sene boyunca gelir sağlamayı garanti eden  The Superior Suites modeli, lokasyonuyla da göz dolduruyor. Stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1...