cer yapı inşaat

cer yapı inşaat

Gayrimenkul sektörüne hızlı bir giriş yapan Cer Yapı, pilot bölge olarak şeçtiği Bayramoğlu - Tuzla arasında 5 yıl içinde 2 bin 500 konut yapmayı hedefliyor

TOGG'un Gemlik Tesisi'ndeki üst yapı inşaatı için 1.500 kişi istihdam edilecek!

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu), Gemlik Tesisi'ndeki üst yapı inşaatı için bu ay 220, toplamda ise 1.500 personelin istihdam edileceği belirtildi.

Yapı & Yapı İnşaat'tan 2021'e özel projeler!

Koronavirüs sürecinde yatırımlarına hızla devam eden Yapı & Yapı İnşaat, 2021 yılında da gaza basıyor. İFM'de 740 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan şirket, Ankara'da da AKM Millet Bahçesi'ni tamamlıyor.

TOGG Gemlik Tesisi’nin inşaatı için Yapı Merkezi seçildi!

Yapı Merkezi, TOGG’un ‘Yeniliğe Yolculuk’ hedefinin çekirdeği olan ve aynı çatı altında topladığı fonksiyonları, akıllı ve çevreci özellikleriyle ‘Bir Fabrikadan Daha Fazlası’ olarak tanımlanan Gemlik Tesisi’nin üst yapı inşaatını üstlenecek. 

Birleşik Krallık yapı inşaat izinlerini hızlandırdı!

Birleşik Krallık Yerel Yönetim ve Konut İşleri Bakanı Robert Jenrick, inşaata elverişli alanlar, "üç kategoride" değerlendirilecek. 'Hastane, okul ve konut' inşası için yapı inşaat izinleri otomatik olarak verilecek.

Taşyapı İnşaat'a 467 milyon euro vergi harç istisnası!

Taşyapı İnşaat, geçtiğimiz yıl aralık ayına ilişkin, 467 milyon euro hizmet geliri için vergi, resim, harç istisnası belgesi aldı...

Uzbekbuild-2019 Türk Yapı İnşaat Fuarı başladı!

Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te düzenlenen "Uzbekbuild-2019" Türk Yapı İnşaat Fuarı kapılarını açtı. Fuara inşaat ve inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren 40'tan fazla Türk şirketi katıldı.

Uzbekbuild-2019 Türk Yapı İnşaat Fuarı'na doğru!

Taşkent Büyükelçisi Mehmet Süreyya Er, "Türk inşaat şirketlerinin Özbekistan'a olan ilgisi ve Türk şirketlerinin ülkede yapılan inşaat fuarlarına katılımı giderek artıyor" dedi...

Cure Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticareti Limited Şirketi kuruldu!

Cure Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticareti Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Nafiz Burçin   Kandemir tarafından kuruldu.

Lissam Teknik Yapı İnşaat Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lissam Teknik Yapı İnşaat Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Şemistan Yaşin tarafından kuruldu.

Revan Yapı İnşaat Ve Tekstil Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Revan Yapı İnşaat Ve Tekstil Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Kazım Kereçin tarafından kuruldu.

DEWO Yapı İnşaat'tan 1.000 TL taksiyle ev kampanyası!

Denizli inşaat sektörüne hızlı giren DEWO Yapı İnşaat'ın geçen ay düzenlediği "Evinizi 1000 TL'ye yeniliyoruz" kampanyası yoğun ilgi gördü.

Eman Life Yapı İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eman Life Yapı İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Selma Benşin ve Tevfik Benşin ortaklığında 1 milyon 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Hatay Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı 3-7 Mayıs’ta!

Hatay Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı 3-7 Mayıs’ta gerçekleştirilen.İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı Alakuş, Birçok siyasinin, iş adamının yanı sıra inşaat malzemeleri, inşaat makineleri, emlakçıları, büyük iş makineleri ve gayrimenkulcüleri bir araya getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

cer yapı inşaat Haberi

cer yapı inşaat


Uzanlar'ın İzmir'deki Metaş fabrikasını TMSF'den alarak 300 milyon dolarlık yatırımla ayağa kaldıran Cer Çelik, gayrimenkul sektörüne adım attı. Cer Grup bünyesindeki tüm gayrimenkulleri Cer Yapı'ya kaydıran ve büyük bir arsa portföyüne sahip olan firma, İstanbul Bayramoğlu'nda 2 bin 500 konut yapmayı hedefliyor.


Cer Yapı İcra Kurulu Başkanı Zeki Tanyeri, Tuzla ile Bayramoğlu arasını pilot bölge olarak seçtiklerini belirterek "Bölgede 5 yıl içinde tamamı kendi arsalarımız üzerinde 2 bin 500 konut yapmayı hedefliyoruz " dedi.


Bölgedeki ilk projeleri olan Gala Town'da alışveriş merkezi, 68 odalı otel ve 630 konut bulunduğunu belirten Tanyeri, konutların 1 aylık kampanyayla metrekaresi 1.087 dolardan satılacağını açıkladı.


 


Boğaz'da 13 lüks villa, Kartal'da 5 yıldızlı otel


Zeki Tanyeri, İzmir'de de bazı projeleri hayata geçirmek istediklerini fakat ilk...