05 / 07 / 2022

Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri ürünleri

Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri ürünleri

İnşaat sektörünün gereksinimlerini karşılamada köklü tecrübeye sahip olan Koramic Yapı Kimyasalları; Avrupa'nın en güçlü markalarından biri olan Cermix ile mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor..

Konut sitelerindeki dış cephe kiralanabilir mi?

Hürriyet Gazetesi köşe yazarlarından Oya Armutçu, bugünkü köşesinde yöneticilerin konut sitelerindeki dış cepheyi kiralayıp kiralamayacağı sorusunun yanıtını kaleme aldı.

Bsm Group İnşaat İskele Kalıp Yalıtım Dış Cephe Sistemleri Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bsm Group İnşaat İskele Kalıp Yalıtım Dış Cephe Sistemleri Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Bağcılar’da  100 bin TL sermaye bedeli ile Erdal Sabak tarafından kuruldu.

Ondu Yapı Dış Cephe Dekoratif Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ondu Yapı Dış Cephe Dekoratif Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Öndü ve Halil Bulut ortaklığında kuruldu.

Daha Yapı Dış Cephe Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Daha Yapı Dış Cephe Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Çevik tarafından kuruldu.

Bakanlığa ait binalarda dış cephe ve iç mekan yenilemeleri mecliste!

Bakanlığa ait merkez ve taşra teşkilatı binalarında yapılan dış cephe ve iç mekan yenilemeleri meclis gündemine taşındı. CHP'li Tanrıkulu, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Boğaziçi Yapı Dış Cephe Alüminyum İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Boğaziçi Yapı Dış Cephe Alüminyum İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Ali Açıkgöz tarafından kuruldu.

Ciel Yapı Metal Elektrik Dış Cephe Ve Otomasyon Sistemleri Limited Şirketi kuruldu!

Ciel Yapı Metal Elektrik Dış Cephe Ve Otomasyon Sistemleri Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile Gökhan Ay, Muhammet Balçın ve Yunus Emre Erol ortaklığında kuruldu.

Siirt'te inşaattan düşen işçi yaşamını yitirdi!

Siirt Kooperatif Mahallesi'nde bir inşaatın dış cephe montajını yapan Salim Yılmaz inşaat iskelesinden düşerek yaşamını yitirdi.

Savitek Yalıtım Dış Cephe İzolasyon İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Savitek Yalıtım Dış Cephe İzolasyon İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 750 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Yaşar tarafından kuruldu.

Binaların dış cephe reklamına vergi var mı?

Binasının dış cephesine reklam alan, gelir elde eden tüm mülk sahiplerinin vergi beyannamesi vermesi gerekiyor. Yükümlülüklerini aksatan mülk sahipleri ağır cezalarla karşı karşıya kalabiliyor.

Şanlıurfa Döşeme Cami restorasyonu tam gaz! 

Şanlıurfa’da Döşeme Camisi’nde 2015’ten bu yana süren restorasyon çalışmalarında son aşamaya gelindi. Caminin dış cephe restorasyonu bitti. Caminin çevre düzenlemesi de önümüzdeki günlerde tamamlanacak. 

Desinex Dış Cephe İnşaat Mimarlık Proje Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Desinex Dış Cephe İnşaat Mimarlık Proje Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Ercan tarafından kuruldu. 

Özgür Prekast İzolasyon ve Dış Cephe Sistemleri Limited Şirketi kuruldu!

Özgür Prekast İzolasyon ve Dış Cephe Sistemleri Limited Şirketi bugün Tuzla'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Özgür tarafından kuruldu.

Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri ürünleri Haberi

Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri ürünleri

İnşaat sektörünün gereksinimlerini karşılamada köklü tecrübeye sahip olan Koramic Yapı Kimyasalları; Avrupa'nın en güçlü markalarından biri olan Cermix ile mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor. 

Epoksi, poliüretan sistemler, seramik yapıştırıcıları, derz dolgu ürünleri ve Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım malzemelerini kapsayan 3 ana ürün grubunda sektöre sunulan Cermix; geniş ürün portföyü ve yüksek kalitesiyle sektör profesyonellerinin tercihi oluyor. Farklı sıcaklıktaki iki ortam arasındaki ısı transferini azaltan, dış ortam sıcaklığını içeriye sokmadan, içerideki sıcaklığı en iyi şekilde koruyan; tüm yalıtım aşamalarını kapsayan, Cermitherm Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri tüm yapılarda uzun ömürlü, ekonomik, dekoratif ve son derece güvenli bir ısı yalıtımını sağlıyor. Enerji tüketiminin sürekli olarak yükseldiği ve enerji kaynaklarının talepleri yerine getiremez hale geldiği günümüzde, doğru uygulanmış ısı yalıtım uygulamaları ile...