Çeşme Gala Ayayorgi

 Çeşme Gala Ayayorgi

Ünlü şarkıcı Selami Şahin, Çeşme’de 1 milyon TL yatırımla Gala Ayayorgi adlı bir mekan açmaya hazırlanıyor. Şahin'in yeni mekanıyla oğulları Lider ve Emirhan ilgilenecek...

Demet Akalın Çeşme'de 2 milyon 700 bin TL'ye villa aldı!

Şarkıcı Demet Akalın Çeşme Ayayorgi Koyu'ndaki villaya 2 milyon 700 bin TL ödedi.

Selami Şahin Çeşme'de Gala Ayayorgi adlı bir mekan açıyor!

Ünlü şarkıcı Selami Şahin, Çeşme’de 1 milyon TL yatırımla Gala Ayayorgi adlı bir mekan açmaya hazırlanıyor. Şahin'in yeni mekanıyla oğulları Lider ve Emirhan ilgilenecek...

Carmel Inn Ayayorgi'de 2,7 milyon TL'ye! Yeni proje!

İzmir Çeşme Ayayorgi’de inşa edilen Carmel Inn Ayayorgi projesinde fiyatlar 2 milyon 700 bin TL'den başlıyor. 13 villadan oluşan projede 7+1 nitelikli daireler tasarlanıyor.

Mi'marin Ayayorgi Temmuz 2019'da teslim edilecek!

Mi’Marin Yapı tarafından İzmir Çeşme'ye bağlı Ayayorgi Koyu'nda inşa edilenMi'marin Ayayorgi Temmuz 2019'da teslim edilecek.

Mi'Marin Ayayorgi Suv Yapı ne zaman teslim?

Toplam 25 konuttan oluşan Mi'Marin Ayayorgi projesi İzmir Çeşme'ye bağlı Ayayorgi Koyu'nda Suv Yapı tarafından inşa ediliyor.   Projede 6 tane 2+1, 19 tane 4+1 villa bulunuyor. 

Çeşme Mi'Marin Ayayorgi teslim tarihi!

Çeşme Mi'Marin Ayayorgi teslim tarihi 2019 yılının yazı olarak belirtiliyor. Ayayorgi projesinde daireler deniz manzarasını görüyor.

Mi'Marin Ayayorgi Çeşme satılık!

Suv Yapı tarafından hayata geçirilen Mi'Marin Ayayorgi Çeşme satılık daireler deniz manzaraları. Mi'Marin Ayayorgi projesinde 4+1'lere ait özel havuz bulunuyor...

Ayayorgi Koyu'nda imar değişikliği turizmi etkileyecek!

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamaları Birliği (ETİK) Başkanvekili Bülent Tercan, Ayayorgi Koyu'nun halihazırdaki durumunun imar planıyla değişikliğe uğramasının Çeşme turizmini olumsuz etkileceğini bildirdi.

İzmir Çeşme'de 1 milyon 50 bin 420 liraya satılık arsa!

İzmir'in Çeşme ilçesinde yer alan 2 bin 501 metrekare alana sahip arsa 1 milyon 50 bin 420 liraya satışa sunuldu...

Ekin Villaları Çeşme'de 1 milyon liraya! Krediye uygun!

Ekin Villaları Çeşme'de 7 oda 2 salon konut tipleri bulunuyor, projede satışlar devam ediyor

Çeşme Ekin Villaları 'nda 1 milyon liradan başlayan fiyatlarla!

Çeşme Ekin Villaları 'nda satışlar sürüyor, teslimleri hemen gerçekleşen proje 8 tripleks villadan oluşuyor

Aialoft Ayayorgi 'de 850 bin dolara! Temmuz 'da teslim!

Çeşme Aialoft Ayayorgi 'de fiyatlar 850 bin dolardan başlıyor, projenin teslimlerinin Temmuz 2013'te gerçekleşmesi planlanıyor, projede; güneşlenme terası, kapalı garaj, peyzaj ve çevre düzenlemesi, dinlenme terası ve havuz bulunuyor.

Çeşme planları haftaya belediyeye yollanacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri, turizm merkezi ilan edilen Altınkum planlarının hazırlandığını ve haftaya Çeşme Belediyesi'ne gönderileceğini müjdeledi

 Çeşme Gala Ayayorgi

 Çeşme Gala Ayayorgi  Çeşme Gala Ayayorgi

Ünlü şarkıcı, müzisyen, besteci, söz yazarı ve yapımcı Selami Şahin, Çeşme’de Gala Ayayorgi adlı bir mekan açmaya hazırlanıyor.

Milliyet'ten Emrah Akçaay'ın haberine göre; 70 yaşındaki sanatçının yaklaşık 1 milyon TL yatarım yaptığı mekanla oğulları Lider ve Emirhan ilgilenecek. 

Çeşme Gala Ayayorgi'de sezon içerisinde Mehmet Erdem, Aşkın Nur Yengi, Bülent Ersoy, Fatih Ürek ve Linet gibi isimlerin sahne alacağı konuşuluyor.

Selami Şahin’in ayrıca bir de plaj açacağı iddia...