çiftlikköy abramoviç

çiftlikköy abramoviç

Çeşme'nin Çiftlikköy beldesinde Tursite AŞ'yeait 167 dönümlük arazinin Wingru isimli şirkete 17 milyon dolara satıldığı belirtildi. Arazinin Rusya'da maden yatırımları bulunan iş adamı Micheal Progorof ya da ünlü Rus iş adamı Roman Abromoviç tarafından a

Aksa Akrilik, Yalova'daki arsasını 25.6 milyon TL'ye sattı!

Aksa Akrilik Kimya Sanayii, Yalova Çiftlikköy Taşköprü Mahallesi 114 ada, 40 parselde şirketin sahip olduğu mülkiyet hakları ve hisselerinin tamamının Akkim Kimya Sanayi adına tescili için 16.965,79 metrekare büyüklüğündeki arsanın 25 milyon 620 bin TL'ye satımasına karar verildi. 

Mersin Yenişehir'in galericiler sitesi ve küçük sanayi sitesi projesi TBMM'de!

Mersin'in Yenişehir ilçesine bağlı Çiftlikköy Mahallesinde tarım arazisine yapılacak galericiler sitesi ve küçük sanayi sitesi meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Çelik, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Yalova Çiftlikköy için acele kamulaştırma kararı!

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü'ne ait ''154 kV Çiftlikköy GIS İrtibatları Proje'' kapsamında ekli haritada gösterilen güzergahlara isabet eden taşınmazlarda direk yerlerinin mülkiyet şeklinde Genel Müdürlük tarafından acele kamulaştırma kararı verildi.

Türk Hava Kurumu 3 ildeki gayrimenkullerini satışa çıkardı!

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı, Denizli Pamukkale, Bursa Osmangazi ve Yalova Çiftlikköy'de yer alan gayrimenkulleri satışa çıkardı.

Çiftlikköy Belediyesi'nden 10.5 milyon TL'ye satılık 10 gayrimenkul!

Mülkiyeti Çiftlikköy Belediye Başkanlığına ait olan Yalova İli, Çiftlikköy İlçesi sınırları içerisinde yer alan 10 adet gayrimenkul toplamda 10 milyon 575 bin 462 TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

Çiftlikköy Belediyesi'nden 13.2 milyon TL'ye satılık 13 arsa!

Çiftlikköy Belediye Başkanlığı, Yalova İli, Çiftlikköy İlçesi, Çiftlikköy Belediye sınırları içerisinde bulunan mülkiyeti belediyeye ait olan 13 arsayı 13 milyon 203 bin 611 TL bedel ile satışa çıkardı. 

Yalova Çiftlikköy Belediyesi'nden 16.3 milyon TL'ye satılık 13 arsa!

Çiftlikköy Belediye Başkanlığı, Yalova İli, Çiftlikköy İlçesi'nde bulunan 13 arsayı satıyor. Gayrimenkullerin satış bedeli 16 milyon 389 bin TL olarak belirlendi.

Yalova Çiftlikköy'de 9.4 milyara 14 arsa!

Çiftlikköy Belediyesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ile Siteler Mahallesi'ndeki arsayı ihale ile satıyor. İhale 4 Nisan'da gerçekleşecek..

Çiftlikköy Belediyesi'nden 10.4 milyon TL'ye satılık 12 arsa!

Yalova İli, Çiftlikköy İlçesi, Çiftlikköy Belediye sınırları içerisinde bulunan 12 arsa 7 Mart tarihinde Çiftlikköy Belediye Başkanlığı tarafından satışa çıkarılıyor...

Yalova Çiftlikköy'de 10.4 milyon TL'ye satılık 12 arsa!

Çiftlikköy Belediyesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ve Siteler Mahallesi'ndeki 12 arsasını ihale usulü ile satıyor..

Milyonerler Adası, Roman Abramoviç'in yatırımıyla değerlendi!

Bir diğer adı "Milyoner Adası" olan Saint-Barthelemy Adası, Roman Abramoviç'in yatırımıyla değerlendi. Abramoviç, 2009 yılında adadan 70 dönüm araziyi satın aldı. 

Yalova KİPTAŞ Köprüsü'nün inşaatı başladı!

Yalova ile Çiftlikköy arasında bulunan alternatif bağlantı noktalarından biri olan KİPTAŞ Köprüsü'nün inşaatı geçtiğimiz günlerde başladı.

Yalova Çiftlikköy'de 9.4 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Çiftlikköy Belediye Başkanlığı, Siteler Mahallesi'ndeki 2 arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 9 milyon 418 bin 864 TL olarak belirlendi.

çiftlikköy abramoviç Haberi

çiftlikköy abramoviç

Çeşme'nin Çiftlikköy beldesinde Tursite AŞ'ye
ait 167 dönümlük arazinin Wingru isimli şirkete 17 milyon dolara satıldığı belirtildi. Arazinin Rusya'da maden yatırımları bulunan iş adamı Micheal Progorof ya da ünlü Rus iş adamı Roman Abromoviç tarafından alınmış olabileceği iddia edildi.


Çeşme Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu, yaptığı açıklamada, Çiftlikköy mevkisindeki Tursite AŞ'ye ait arazinin, Wingru şirketine satışının yapıldığı belirtti.


Şirketin ünlü iş adamı Abromoviç'e ait olduğu iddialarının bulunduğunu belirten Tütüncüoğlu, "Bunu kesin olarak bilemeyiz. Bu yönde haberler var. Araziyi alan şirket bizimle iletişime geçmedi" dedi.


Arazinin tapuda 17 milyon dolar bedelle satıldığının belirtildiğini ifade eden Tütüncüoğlu, turizm yatırım alanı olan bölgenin yeni bir tesis kazanacağını kaydetti.