çınarcık huzurevi ne zaman açılacak

çınarcık huzurevi ne zaman açılacak

Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hilmi Uzun ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Dr. Osman Ulukaya, Çınarcık ilçesinde yapılan huzur evinde incelemelerde bulundu...

Bill Gates'in 131 milyon dolarlık malikanesi ne olacak?

Dünyanın sayılı zenginlerinden biri olan Microsoft'un kurucusu Bill Gates eşi Melinda Gates ile boşanma aşamasında. Boşanma kararının ardından Gates çiftinin 131 milyon dolarlık malikanesinin ne olacağı merak konusu oldu. 

Kredi çekecekler dikkat! 100 bin TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri ne oldu?

Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar, güncel konut kredi faiz oranlarını araştırıyor. Peki güncel faiz oranlarına göre, 100 bin TL konut kredisinin aylık taksitleri ne oldu?

100 bin TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri ne oldu?

Ev almak için kredi çekecek vatandaşlar bankaların kredi faiz oranlarını araştırıyor. Bankalar ise konut kredisi faiz oranlarını sürekli güncelliyor. Peki 100 bin TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri ne oldu? İşte konut kredisi faiz oranları ve taksit hesaplama...

100 bin TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri ne kadar?

100 bin TL'lik konut kredisinin ödeme planları kredi çekecek vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki 100 bin TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri ne kadar?

100 bin TL'lik konut kredisinin aylık taksiti ne kadar?

Ev alacak vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri de konut kredisi faiz oranları. Peki 100 bin TL'lik konut kredisinin aylık taksiti ne kadar?

500 bin TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri ne kadar oldu?

Kamu bankalarının başlattığı avantajlı konut kredisi paketi kapsamında sıfır ve ikinci el konutlar için uygulanan faiz oranlarında yeni düzenleme yapıldı. Sıfır konutlar için faiz oranı yükseltildi. Peki 500 bin TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri ne kadar oldu?

Okan Gaytancıoğlu'ndan Saros Körfezi'ne yapılacak limana tepki!

BOTAŞ’ın Saros Körfezi’ne yapmak istediği FSRU (yüzer LNG depolama ve gazlaştırma ünitesi) doğal gaz limanı çevrecilerin tepkilerine sebep oldu. CHP, BOTAŞ’ın projesini Meclis’e taşıdı.

Dört Mevsim Çınarcık projesi geliyor! 

Çınarcık Dört Mevsim projesinde, 5+1 konut tipinde toplam 16 villa yer alacak. Dört Mevsim projesi, Çınarcık Kocadere'de hayata geçiriliyor... 

250 bin TL konut kredisinin aylık taksitleri ne kadar?

Bankalarda 250.000 TL tutarda konut kredisi en uygun aylık taksitleri ne kadar oldu? En düşük taksit hangi bankada?

Niğde Pınarcık Köyü'nün tapulaştırma projesi mecliste!

Niğde'nin Merkez ilçesinde bulunan Pınarcık köyünün tapulaştırma projesi ile otoyol istimlak bedelinin ne zaman ödeneceği meclis gündemine taşındı. CHP'li Gürer, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

İdlib Esenler Köyü'ne 300 briket ev yapılacak!

Esenler, çadır kamplarda yaşam mücadelesi veren İdlibliler'e yardım elini uzatıyor. "100 hanelik köy" hedefiyle başlayan yardımlarla 52 briket ev bitirildi. Esenlerli hayırseverlerin yardımlarıyla yeni hedef, İdlib Esenler Köyü'ne 300 briket ev yapmak olarak belirlendi...

Çınarcık Nakliyat İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çınarcık Nakliyat İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Parven İnşaat bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Yakup Subaşı tarafından kuruldu.

Manisa Büyükşehir kaçak hafriyat dökümüne savaş açtı!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, kaçak hafriyat dökümüne de savaş açtı. 

çınarcık huzurevi ne zaman açılacak Haberi

çınarcık huzurevi ne zaman açılacak


Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hilmi Uzun ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Dr. Osman Ulukaya, Çınarcık ilçesinde yapılan huzurevinde incelemelerde bulundu.


Türkiye'de ilk kez bungalow tarzı ağaç evlerin yer alacağı ve yaşlıların istedikleri takdirde tek ya da eşli olarak kalabilecekleri Çınarcık Huzurevi'nde sona gelindi. Huzurevini geçtiğimiz aylarda ziyaret eden ve incelemelerde bulunan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, binanın en geç 31 Mayıs'a kadar tamamlanmasını istemişti. Bakan İslam'ın talimatına uygun olarak yetiştirilmeye çalışılan binada son rötuşlar yapılıyor. Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hilmi Uzun ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Dr. Osman Ulukaya, ana binası biten, bungalov evleri ise tamamlanma aşamasına gelen huzurevinde incelemelerde bulundu. İnşaat çalışmasını yapan firma yetkililerinden bilgiler alan Uzun ve...