Concord İstanbul projesi

Concord İstanbul projesi

Toplam 1.175 adet daireden meydana gelen proje İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de yükseliyor. Concord İstanbul Teknik Yapı teslim tarihi 2016 yılı Aralık ayı olarak belirlendi.

Concord İstanbul Kadıköy satılık ev!

Toplam 11 bin 504 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projede 1.175 adet daire bulunuyor. Concord İstanbul Kadıköy satılık ev fiyatları 501 bin liradan başlayarak değişiyor.

Concord İstanbul Evleri ödemeleri!

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yükselen proje toplam 1.175 adet daireden meydana geliyor. Proje 11 bin 504 metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor. Concord İstanbul Evleri ödemeleri kapsamında 36 ay 0 faiz uygulanıyor.

Concord İstanbul Teknik Yapı kampanyası!

Concord İstanbul Teknik Yapı kampanyası kapsamında peşin ödemelerde yüzde 12 indirim yapılıyor. Birinci etap teslimleri 2016 yılı sonunda gerçekleşecek olan projede satışlar devam ediyor.

Concord İstanbul Teknik Yapı ödemeleri!

İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de yükselen projede 1.175 adet daire yer alıyor. Concord İstanbul Teknik Yapı ödemeleri kapsamında 60 aya kadar vade sağlanıyor.

Fikirtepe Concord İstanbul Evleri ne zaman teslim?

Toplam 1.175 adet daireden meydana gelen projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak yer alıyor. Peki Fikirtepe Concord İstanbul Evleri ne zaman teslim?

Concord İstanbul Fikirtepe teslimleri!

Teknik Yapı imzası ile inşa edilen projede 1.175 adet daire yer alıyor. Projede 60 aya kadar vade sağlanıyor. Concord İstanbul Fikirtepe teslimleri 2016 yılı Aralık ayından itibaren yapılacak.

Fikirtepe Concord İstanbul satılık!

Toplam 1.175 adet daireden meydana gelen proje Teknik Yapı imzası ile inşa ediliyor. Fikirtepe Concord İstanbul satılık daire tipleri 1+0'dan 3+1'e kadar değişiklik gösteriyor.

Concord İstanbul projesi iletişim!

Teslimlerin 2016 yılında gerçekleşceği Concord İstanbul projesi İstanbul Anadolu Yakası'nda yükseliyor. Concord İstanbul projesi iletişim için 444 10 08 satış ofisi telefon numarası olan bu hatla irtibata geçebilirsiniz.

Fikirtepe Concord İstanbul satış ofisi iletişim!

Teknik Yapı imzası ile inşa edilen proje İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de hayata geçiriliyor. Fikirtepe Concord İstanbul satış ofisi iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 10 08 olarak belirlendi.

Concord İstanbul Kadıköy ödeme koşulları!

Daire tiplerinin 1+0'dan 3+1'e kadar farklılık gösterdiği proje Teknik Yapı imzası ile inşa ediliyor. Concord İstanbul Kadıköy ödeme koşulları kapsamında 60 ay yüzde 0,39 faiz oranı uygulanıyor.

Teknik Yapı Concord İstanbul satılık ev!

Toplam 1.175 adet daireden meydana gelen proje Teknik Yapı imzası ile inşa ediliyor. Teknik Yapı Concord İstanbul satılık ev tipleri 1+0'dan 3+1'e kadar değişiklik gösteriyor.

Fikirtepe Concord İstanbul teslimleri!

Teknik Yapı imzası ile inşa edilen proje İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe'de hayata geçiriliyor. Fikirtepe Concord İstanbul teslimleri 2016 yılı Aralık ayından itibaren gerçeklşemesi planlanıyor.

Concord İstanbul Kadıköy ödeme seçenekleri!

Teknik Yapı imzası ile inşa edilen projede dairelerin ilk teslimleri 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. Concord İstanbul Kadıköy ödeme seçenekleri kapsamında peşinde yüzde 12 indirim yapılıyor.

Concord İstanbul Projesi Teknik Yapı!

Concord İstanbul Projesi Teknik Yapı imzası ile hayata geçiriliyor. Peşin alımlarda yüzde 12 indirim yapılan Teknik Yapı Concord İstanbul projesi Kadıköy'de inşa ediliyor.

Concord İstanbul Evleri Fikirtepe fiyat!

Concord İstanbul Evleri Fikirtepe fiyat listesi 541 bin TL'den başlayarak değişiyor. Concord İstanbul projesi önümüzdeki ay teslim edilecek...

Concord İstanbul güncel fiyatları 2016!

Peşin alımlarda yüzde 12 indirim sunan Concord İstanbul projesi İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Fikirtepe'de kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor...

Concord İstanbul, En İyi Dönüşüm Projesi ödülünün sahibi oldu!

Kadıköy Fikirtepe'nin dönüşümünde rol oynayan Concord İstanbul, bu yılki Sign of the City yarışmasında ‘En İyi Dönüşüm Projesi' seçildi.

Concord İstanbul En İyi Dönüşüm Projesi seçildi!

Teknik Yapı'nın Kadıköy Fiklrtepe'de gerçekleştirdiği 'Concord İstanbul', 'Sign of the City Awards 2015'in 'En İyi Dönüşüm Projesi' seçildi.

Concord İstanbul projesinde yüzde 1 KDV avantajı!

Yüzde 1 KDV, vergi ve harç muafiyeti avantajına sahip olan , Concord İstanbul Projesi iki metro istasyonu, metrobüs ile Marmaray bağlantısının hemen girişinde yer alıyor.

Concord İstanbul, Sign of the City Awards'tan ödül aldı!

Türkiye gayrimenkul sektörünün en prestijli yarışması olan 'Sign of the City Awards 2015' ödül töreni önceki akşam yapıldı. Törende Fikirtepe'deki 'Concord İstanbul' 'En İyi Dönüşüm Projesi' seçildi.

En iyi kentsel dönüşüm projesi ödülü Concord İstanbul’un oldu!

Kentsel yenileme, dönüşüm mevzuatına ve kriterlerine uygun yapılandırılmış proje ödülü Concord İstanbul’un oldu.

En iyi dönüşüm projesi ödülünü Concord İstanbul aldı!

Kadıköy Fikirtepe'nin dönüşümünde başrol oynayan Concord İstanbul, bu yıl düzenlenen Sign of the City yarışması kapsamında EN İYİ DÖNÜŞÜM PROJESİ seçildi.

En iyi kentsel dönüşüm projesi ödülü Concord İstanbul'un!

Teknik Yapı’nın İstanbul’un ilk yerleşim merkezi olan ve Kalkhedon adıyla bilinen Fikirtepe’deki dönüşüm projesi Concord İstanbul, hakettiği payeye kavuştu.

Concord İstanbul en iyi dönüşüm projesi ödülü aldı!

Kentsel yenileme, dönüşüm mevzuatına ve kriterlerine uygun yapılandırılmış proje ödülü Concord İstanbul’un oldu.

Fikirtepe Concord İstanbul projesi!

Fikirtepe Concord İstanbul projesi 11 bin 504 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Teknik Yapı imzası taşıyan Concord İstanbul projesi İstanbul'un Kadıköy ilçesinde inşa ediliyor.

Concord İstanbul projesi iletişim!

Teslimlerin 2016 yılında gerçekleşceği Concord İstanbul projesi İstanbul Anadolu Yakası'nda yükseliyor. Concord İstanbul projesi iletişim için 444 10 08 satış ofisi telefon numarası olan bu hatla irtibata geçebilirsiniz.

Concord İstanbul Projesi Teknik Yapı!

Concord İstanbul Projesi Teknik Yapı imzası ile hayata geçiriliyor. Peşin alımlarda yüzde 12 indirim yapılan Teknik Yapı Concord İstanbul projesi Kadıköy'de inşa ediliyor.

Concord İstanbul projesi Haberi

Concord İstanbul projesi

Daire seçeneklerinin stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği proje Teknik Yapı imzası ile inşa ediliyor. 


Toplam 1.175 adet daireden meydana gelen proje 11 bin 504 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Proje ev fiyatları 501 bin liradan başlayarak değişiyor. 


Sosyal alanları içerisinde Concord İstanbul projesinde yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness merkezi, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, spor alanları yer alıyor.


Concord İstanbul Teknik Yapı teslim tarihi olarak ilk etap 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanırken, ikinci etap teslimleri 2017 yılı Aralık ayında gerçekleşmesi planlanıyor. 


Ödeme planı kapsamında projede 36 ay 0 faiz, 60 ay yüzde 0,39 faizle ya da 48 ay yüzde 0,25 faizle ödeme sağlanıyor. 


Adres : Dumlupınar Mah. Yumurtacı Abdi Bey...