concord istanbul

Concord İstanbul'un 2. etap satışlarında bahar kampanyası!

Teknik Yapı, Fikirtepe'de insa ettiği kentsel dönüşüm projesi Concord istanbul'da indirim ve 50 aya sıfır faiz seçeneklerini sunarken, daire fiyatının yüzde 1.5'ine gelen noter masraflarını da ödüyor.

Fikirtepe Concord İstanbul 2. Etap satış fiyatı!

Concord İstanbul projesinde 50 ay vade farksız taksit yapılıyor. 1.175 adet daireden oluşan projede 2. Etap satışları başladı. İşte Fikirtepe Concord İstanbul 2. Etap satış fiyatı....

Concord İstanbul ödemeleri!

Konut teslimlerinin 1. etapta 2016 yılı Aralık ayı içerisinde yapılması öngörülen Concord İstanbul Konutları İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de hayata geçiriliyor. İşte Concord İstanbul ödemeleri...

Kadıköy Concord İstanbul nerede?

Teknik Yapı imzası ile hayata geçirilen Concord İstanbul Konutları 6 bloktan meydana geliyor. Projede 50 ay 0 faiz imkanı ile ödeme yapılabiliyor. Peki Kadıköy Concord İstanbul nerede?

Teknik Yapı Concord İstanbul 2. Etap!

Teknik Yapı Concord İstanbul 2. Etap satışları başladı. Toplam 1.175 adet konuttan oluşan projede yer alan daireler 338 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Concord İstanbul 2. Etap Evleri fiyat!

Kadıköy Concord İstanbul Rezidans 'ta yer alan konutlar stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildi. İşte Concord İstanbul 2. Etap Evleri fiyat listesi...

Concord İstanbul'un ikinci etabı da satışta!

Teknik Yapı'nın Kadıköy'deki Concord İstanbul projesinde 2. etap satışa çıktı. 553 daire ve 10 ticari üniteden oluşan ikinci etaptaki rezidans daire fiyatları 338 bin 900 liradan başlıyor.

Kadıköy Concord İstanbul 2. Etap!

Kadıköy Concord İstanbul 2. Etap fiyatları minimum 338 bin 900 TL, maksimum 1 milyon TL arasında değişiyor. Projede teslimler 2016 yılının Aralık ayında başlayacak.

Fikirtepe Concord İstanbul 2. Etap fiyatları ne kadar?

2016 yılının Aralık ayında 1. Etap teslimlerinin, 2017 yılının Aralık ayında 2. Etap teslimlerinin gerçekleşeceği Fikirtepe Concord İstanbul 2. Etap fiyatları ne kadar?

Concord İstanbul 2. etap satılık daire!

Concord İstanbul 2. etap satılık daire fiyatları 338 bin 900 TL'den başlangıç gösteriyor. Toplam 1.175 tane daireden meydana gelen projede 50 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor.

Teknik Yapı Concord İstanbul teslimleri ne zaman?

Concord İstanbul Konutları 6 blok halinde hayata geçiriliyor. İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de inşa edilen projede satışlar devam ediyor. Peki Teknik Yapı Concord İstanbul teslimleri ne zaman yapılacak?

Concord İstanbul 2 Etap Teknik Yapı!

Concord İstanbul 2 Etap Teknik Yapı projesinde 1+0'dan 3+1'e kadar tüm daire tipleri yer alıyor. Dairelerin 338 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla satıldığı projede 1.175 tane daire bulunuyor.

Concord İstanbul Evleri daire fiyatları!

Birinci etap teslimlerinin 2016 yılı Aralık ayı içerisinde yapılması planlanan Concord İstanbul Konutları Teknik Yapı imzası ile hayata geçiriliyor. Peki Concord İstanbul Evleri daire fiyatları ne kadar?

concord istanbul Haberi

concord istanbul

 

Önay Grup projesi olan Önay Garden Residence, Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. 2012 Mayıs sonunda tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan Önay Garden Residence "Ev ortamında otel konforu" sunan ayrıcalıklı bir proje.   İstanbul'un merkezinde olup, yoğun tempo ve büyük şehirde yaşamanın stresinden uzal olmanın ayrıcalığını bahçenizde çiçeklerini büyüterek yaşayın. Önay Garden Residence'ta 60-62 ve 58 metrekare 1 oda 1 salon konutlar ve 86 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen 2 oda 1 salon konutlar yer alıyor.   Toplam arsa alanı 3 bin 700 metrekare olarak belirlenen projenin inşaat alanı 42 bin 500 metrekare olarak belirlendi. Kat bahçeli daireler konseptiyle Önay Garden Residence, çağdaş yapısı ve benzersiz görünümü ile geleceğin yaşam çizgilerini taşıyor.   Önay Garden Residence'ta 1+1 evler 145 bin lira ile 150 bin lira, 2+1 evler...