Coordinat Bornova fiyat

Coordinat Bornova fiyat

DRC Grup tarafından İzmir Bornova Ağaçlıyol’da inşa edilen ve Türkiye’nin tek aidatsız sitesi Coordinat Bornova, 5 yıl kira garantisi sistemiyle yatırımcıların gözdesi haline geldi.

Coordinat Bornova'da yaşam 6 ay sonra başlıyor!

DRC Grup imzasıyla hayata geçirilen Coordinat Bornova projesinde yaiam 6 ay sonra başlayacak. Coordinat Bornova’da, 11 aylık sürede satışların yaklaşık yüzde 85’i tamamlandı.

Coordinat Bornova'nın inşaatı yüzde 60 tamam!

DRC Grup tarafından hayata geçirilen Coordinat Bornova projesinin inşaatı yüzde 60 tamamlandı. Projede anahtar teslimleri 1 Mart 2018 günü gerçekleşecek.

İlk aidatsız site projesi Coordinat Bornova yükseliyor!

DRC Grup'un ortaklarından Onur Durmuş, üniversite öğrencilerinin kalacak yer konusunda sıkıntılar yaşadığını belitti. Durmuş, bu sıkıntının Coordinat Bornova projesiyle çözüleceğini söyledi.

Coordinat Bornova'dan öğrenciler için konut çözümü!

RC Grup Kurucu Ortaklarından Onur Durmuş, üniversite öğrencilerinin konut sorununa değindi. Durmuş Coordinat Bornova projesinin bu soruna çözüm bulduğunu belirtti.

Mia Suites Bornova fiyat listesi!

Koç İnşaat ve Mia Yapı imzasıyla yükselen Mia Suites Bornova projesi satışa çıktı. Peki Mia Suites Bornova projesinde fiyatlar ne kadar? İşte Mia Suites Bornova fiyat listesi...

Coordinat Bornova'da 5 yıl kira garantisi!

DRC Grup tarafından İzmir Bornova Ağaçlıyol’da inşa edilen ve Türkiye’nin tek aidatsız sitesi Coordinat Bornova, 5 yıl kira garantisi sistemiyle yatırımcıların gözdesi haline geldi.

Folkart Time ofis fiyat listesi!

Folkart Time ofis fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Eylül ayında teslimlerin yapılacağı proje İzmir Bornova'da inşa ediliyor.

Avcılar İnşaat İzmir Caddebostan fiyat!

Avcılar İnşaat İzmir Caddebostan fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İzmir Bornova Doğanlar bölgesinde inşa edilen proje Avcılar İnşaat  imzasını taşıyor. 

Varyant Tower Bornova'da 299 bin TL'ye!

Varyant Tower Bornova projesinde fiyat listesi 299 bin TL'den başlıyor. Proje Adnan Menderes Havaalanına 20 dakika mesafede konumlandırılıyor..

Dap İzmir Evleri Bornova fiyat!

Dap İzmir Evleri Bornova fiyat listesi 259 bin TL'den başlıyor. İki blok olarak hayata geçirilen projede yüzde 5 peşinat fırsatı sunuluyor...

Dap Yapı İzmir Bornova fiyatları!

Dap Yapı İzmir Bornova'da lansman dönemine özel cazip fiyat ve ödeme fırsatları sunuluyor. Dap Yapı İzmir Bornova fiyatları 199 bin TL'den başlıyor. 

Bornova DAP İzmir'de büyük fırsat! Senetle ödeme kampanyası uzadı!

DAP İzmir Bornova projesinde lansman dönemine özel cazip fiyat ve ödeme fırsatları sunuluyor. Projede senetle ödeme kampanyası 19 Aralık'a kadar uzadı.

DAP İzmir Bornova fiyat listesi 2017!

30 ve 31 katlı iki blok şeklinde yükselen Dap Yapı İzmir projesi 707 daireden meydana geliyor. İşte DAP İzmir Bornova fiyat listesi 2017...

Bornova Dap Yapı İzmir fiyat listesi 2017!

36 ay sonra teslimlerinin yapılması planlanan Bornova Dap Yapı Evleri 707 daireden oluşuyor. İşte Bornova Dap Yapı İzmir fiyat listesi 2017...

Ramsa Saklıbahçe Bornova fiyat listesi!

Ramsa imzasıyla hayata geçirilen  Saklı Bahçe Bornova projesi 76 daireden meydana geliyor. Bornova Saklıbahçe projesinde banka kredisi kullanılarak daire sahibi olunabiliyor.

Folkart Life Bornova yeni fiyat listesi!

Folkart Life Bornova projesi İzmir Bornova'da Folkart Yapı tarafından inşa edildi. Folkart Life Bornova yeni fiyat listesi minimum 240 bin TL'den başlıyor...

Bornova Folkart İncity yeni fiyat listesi!

Bornova Folkart İncity yeni fiyat listesi 291 bin TL'den başlıyor. Folkart Yapı imzası taşıyan projede vade farksız ödeme imkanı sunuluyor...

Coordinat Bornova fiyat Haberi

Coordinat Bornova fiyat

DRC Grup tarafından İzmir Bornova Ağaçlıyol’da hayata geçirilen Türkiye’nin tek aidatsız sitesi Coordinat Bornova, 5 yıl kira garantisi sistemiyle yatırımcıların gözdesi haline geldi.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre tüm konutların eşyalı olarak teslim edildiğini ifade eden Şirket kurucu ortaklarından Caner Tan, “Normalde konut sahipleri kira ödenmezse ya da eşyalar tahrip edilirse zarara uğrar. DRC Grup olarak yatırımcıların kiracısı biziz ve tüm bu zararları karşılıyoruz. Bu sistemin bir diğer büyük avantajı da ev boş kalsa bile yatırımcı, kontratı gereği bizden kira almayı garanti ediyor. Her yıl yüzde 7 net kira artışı ile 5 yıllık kira garantisi sunuyoruz. Böylelikle herhangi bir aidat da ödemediği için uzun vadede gelirini artırmış oluyor” dedi. 

Kurucu Ortak Onur Durmuş da, projenin alt katında 2 bin 150...