Corendon çeşme oteli

Corendon çeşme oteli

Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Yıldıray Karaer yaptığı açıklamada, Alaçatı sörf merkezindeki Corendon Premier Solto ve Çeşme Boyalık Beach’teki Corendon Miplaya Çeşme Otelleri’ni hizmete açtıklarını açıkladı

Çeşme Sheraton Oteli değişiyor! Çatı katı 15 milyon Euro!

Son dönemde birçok şirketin yeni gayrimenkul projeleri başlattığı Çeşme’de, bir yenilik de Dilek Holding’in olan Çeşme Sheraton Oteli’nde gerçekleşecek... 

Kırçiçeği'nin Çeşme'deki butik oteli İmerhan hizmete açıldı!

Kırçiçeği, turizm sektörüne de adım atarak Türkiye'de villa ve otel konforunu buluşturdu. Çeşme Ayasaranda Koyu'nda 8 villa ve 12 odalı butik otel İmerhan, düzenlenen kokteyl ile kapılarını misafirlerine açtı.

Gökhan Çarmıklı: İstanbul'da gereğinden fazla yapılaşma var!

Çarmıklı Ailesi'nin son temsilcilerinden Gökhan Çarmıklı, Çeşme Boyalık Koyu'nda yer alan 7800 Çeşme Oteli'nde röportaj verdi. İş adamı son gelişmelerden özel yaşamına kadr birçok konuda özel açıklamalar yaptı.

İbiza'da ilk Türk oteli açıldı!

Yurtiçi ve yurtdışındaki yatırımlarıyla dikkat çeken Corendon Turizm Grubu, İspanya'daki oteli Marble Stella Maris'in açılışını gerçekleştirdi.

Çeşme Rasim Palas Otel restore ediliyor!

Atatürk'ün 1926 yılında bir hafta kaldığı ve vals yaptığı İzmir'in Çeşme ilçesinin Ilıca mahallesindeki Rasim Palas Oteli restore ediliyor. Otel yenilenerek günümüze kazandırılacak.

İzmir Çeşme Ilıca'daki termal tesis tekrar halka açılacak mı?

Ilıca’da Atatürk’ün kaldığı Rasim Palas Oteli’nin karşısındaki termal tesis kaderine terk edildi. 15 yıl önce Çeşme Belediyesi tarafından mühürlenen tesisten kimse faydalanamazken, bir grup vatandaş suç duyurusunda bulundu

Corendon Turizm Grubu, Amsterdam'da 3. otelini açacak!

Hollanda ve Türkiye'nin önde gelen turizm gruplarından Corendon, Avrupa'da yatırım atağına kalktı. Türkiye'de 5, Amsterdam'da da 2 oteli bulunan grup Amsterdam, Barselona ve İbiza'yı da radarına aldı.

Corendon Turizm Grubu Amsterdam'da 2 otel açtı!

Bodrum, Çeşme ve Antalya'da toplam 5 oteli bulunan Corendon Turizm Grubu, Amsterdam'da arka arkaya iki birden otel açtı.

Corendon Turizm Avrupa'da otel açacak!

Corendon Turizm Grubu, rotayı yurtdışına çevirdi. Türkiye'de 5, Amsterdam'da 2 oteli bulunan şirket, Barselona ve İbiza'da da otel açmak için kolları sıvadı.

Çeşme'de White Boutique Hotel açıldı!

Genç turizmci Bülent Tercan, Çeşme'de White Boutique Hotel'i işletmeye açtı. Dostları, "Bülent Bey bu güzel oteli açmakla Çeşme'ye yeni bir soluk getirdi" diye konuştu.

Çeşme Altın Yunus Oteli, komşuları fethedecek!

Yaşar Grubu’nun turizmdeki amiral kuruluşlarından Çeşme Altın Yunus Oteli, iç ve dış pazarda tanıtım atağına geçti. Şirket Yunan pazarından pay almak için de hamle yaptı.

Corendon Vitality Hotel'in tanıtımı yapıldı!

Corendon Group, Amsterdam’da düzenledikleri basın toplantısı ile Hollanda’da hayata geçirdikleri yeni otel projelerini tanıtarak otelcilikteki hedeflerini açıkladı. Firma Amsterdam'da yeni oteli Corendon Vitality Hotel'i açacak...

Çeşme Paşalimanı Turizm Merkezi'nde icradan 5.3 milyon TL'ye satılık termal otel!

Çeşme İcra Dairesi; Çeşme Ilıca'da yer alan termal oteli 24 Kasım 2014 günü 10:00- 10:10 arasında satışa çıkarıyor. Termal otelin fiyatı 5 milyon 334 bin 550 TL olarak belirlendi.

Corendon çeşme oteli Haberi

Corendon çeşme oteli


Hollanda ve Belçika’dan Türkiye’ye turist getiren en büyük tur operatörü olan Türk menşeili Corendon Turizm Grubu, Amsterdam, Antalya ve Bodrum’dan sonra bu yıl Çeşme’de iki otel birden açtı. Otel yatırımlarına devam etmey iplanlayan Corendon, bu yılın sonunda yine Amsterdam’da bir şehir oteli daha açmaya hazırlanıyor. Bünyesinde, 15 uçaklı kendi hava yolu şirketi Corendon Airlines da bulunan grup, sezon boyunca haftada üç kez İzmir Havalimanı’na sefer düzenleme ve kente 15 bin turist getirme hedefinde. 


Bu yıl Türkiye’deki yeni otel yatırımları hakkında bilgi veren Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Yıldıray Karaer, Alaçatı sörf merkezindeki Corendon Premier Solto ve Çeşme Boyalık Beach’teki Corendon Miplaya Ceşme Otelleri’ni hizmete açtıklarını açıkladı. Ege’deki destinasyonlarına Kuşadası, Marmaris ve Bodrum’dan sonra Çeşme’yi de eklediklerini belirten Karaer, "Otelcilikle ilgili...