Çuhadaroğlu sistemleri

Çuhadaroğlu sistemleri

Avcılar'da inşaatı aralık ayında tamamlanacak olan Hilton Doube Tree oteli, Türkiye'nin tamamı çelikten üretilen en yüksek binası olacak

Sonkar, Avcılar'da otel yapıyor!

Toyota'nın Türkiye Distribitörleri'nden Sonkar Otomotiv, Avcılar'da otel yapıyor

Business İstanbul'un dış cephesi Çuhadaroğlu'na emanet!

Türkiye'nin en büyük A plus ofis projesi Business İstanbul'un dış cephe kaplama sistemleri, fark yaratan ileri teknolojik modelleri mimari uygulamalara taşıyan Çuhadaroğlu Alüminyum tarafından gerçekleştirilecek.

Çuhadaroğlu'nun halka arzında talep toplanıyor!

60 yılı aşan bilgi, kalite ve güvenirliliği ile külçe alüminyumdan profil üretimi ve cephe sistemleri uygulamasına kadar tam entegrasyona sahip Çuhadaroğlu halka arzında talep toplama bugün başladı.

Ümak Yapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ümak Yapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Selçuk Akbaba tarafından 20 bin TL'lik sermaye bedeli ile 4 Aralık'ta Üsküdar, Yavuztürk Mahallesi, Karadeniz Caddesi'nde kuruldu.

Doğal Atıksu Arıtma Sistemleri Çalıştayı 1-3 Aralık'ta!

Doğal Atıksu Arıtma Sistemleri Çalıştayı 1-3 Aralık'ta gerçekleştirilecek. Çalıştay, Yunanistan, Ermenistan, Gürcistan, Romanya, Moldova, Ukrayna ve Türkiye'nin yürüttüğü WASTEnet Projesi kapsamında 1-3 Aralık tarihlerinde Kocaeli'nde yapılacak.

Karel Güvenlik Sistemleri kapıları uzaktan kilitleyip açıyor!

Kentlerde artan riskler ve artan konfor ihtiyacı nedeniyle akıllı binalarda kullanılan güvenlik teknolojileri de çağa ayak uydurdu. Akıllı yasam konsepti esas alınarak tasarlanan Karel Güvenlik Sistemleri, kendi kendini harekete geçirebiliyor.

Nurol GYO HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri'ni tercih etti!

Betonun tamamını yalıtarak, beton ömrü boyunca su izolasyonu sunan HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri, Nurol GYO'nun bir "Yaşam Vadisi" oluşturma yaklaşımı ile inşaatına başladığı Nurol Park projesinin temel altı su yalıtımında tercih edildi.

Dış cephe ısı yalıtım sistemleri yangın testinden tam not aldı!

Dış cephe ısı yalıtım sistemleri yangın testinden tam not aldı. Dış ısı yalıtım sistemlerinin yangın performansını ölçmeyi amaçlayan “Full Scale” yangın testleri ülkemizde ilk kez gerçekleştirildi.

Kale 7/24 Alarm Sistemleri abone sayısını hızla artırıyor!

60 yılı aşkın süredir özellikle kilit ve çelik kapının tartışmasız lider firması Kale Endüstri Holding’in bünyesinde güvenlik ve alarm izleme hizmeti sunan Kale Alarm Sistemleri, abone sayısını hızla arttırmayı hedefliyor.

Uğur Yalçın İnşaat Taahhüt Doğalgaz Isı Sistemleri Mobilya Turizm Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Uğur Yalçın İnşaat Taahhüt Doğalgaz Isı Sistemleri Mobilya Turizm Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Uğur Yalçın, Nalan Yalçın tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Horizon Point Bodrum Evleri'nde akıllı ev sistemleri!

Bodrum’un merkezinde konumlandırılan Horizon Point Bodrum Evleri, sunduğu akıllı ev sistemleri teknolojileri ve ayrıcalıkları ile kişilere daha konforlu bir yaşamın kapılarını açıyor.Evdeki rutin işleri sizin yerinize bir başkası yapsa nasıl olurdu?

Akman Tasarım Kaplama Cephe Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akman Tasarım Kaplama Cephe Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Gökhan Akman tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 6 Kasım'da Kartal, Yunus Mahallesi, Karaca Sokak'ta kuruldu.

ABC Dış Cephe Sistemleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ABC Dış Cephe Sistemleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Yalçın tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 31 Ekim'de Ataşehir, Ferhatpaşa Mahallesi'nde kuruldu.

Yollar akıllı ulaşım sistemleri ile donatılacak!

Türkiye'nin dört bir yanını duble yollarla saran Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, trafik sıkışıklığı ve kazaları önlemek için tüm yollara akıllı ulaşım sistemleri kurmak üzere eylem planı hazırladı...

Çuhadaroğlu sistemleri

Çuhadaroğlu sistemleri Çuhadaroğlu sistemleri

110 metre yüksekliğindeki L şeklindeki bina Avrupa'nın da en yüksek çelik binası olmaya aday. 30 milyon TL yatırımla yapılan binanın projesi İTÜ tarafından destekleniyor

Avcılar'da inşa edilen Hilton Double Tree Oteli, çelik konstrüksiyon üzerine inşa edilmesi ve özel olarak tasarlanan Çuhadaroğlu cephe sistemleri sayesinde Türkiye'nin en sağlam binalarından biri olarak tanımlanıyor. Bina ayrıca, Türkiye'nin ilk, Avrupa'nın en yüksek çelik binası özelliğine de sahip.

İstanbul'da 1999'da yaşanan deprem felaketinde en çok zarar gören bölge olan Avcılar'da Türkiye'nin en sağlam otel binası yükseliyor. Toyota'nın Türkiye Distribitörleri'nden Sonkar Otomotiv tarafından inşa edilen ve Hilton Double Tree markasıyla işletilecek olan otel binası, Türkiye'nin tamamı çelikten üretilen ilk ve en yüksek binası olacak. Binanın dış cephesi de özel olarak tasarlanan Çuhadaroğlu sistemleri ile kaplanacak. Aynı zamanda...