01 / 07 / 2022

çukurova balkon ne zaman teslim

çukurova balkon ne zaman teslim

İnşaat sektöründe 24 yıldır prestijli konut projeleriyle öne çıkan Çukurova Gayrimenkul, Kartal’ın merkezinde konumlanan projesi Çukurova Balkon’u Eylül’de teslim etmeye hazırlanıyor.

Çukurova Balkon'da teslimler Haziran 2017'de!

Çukurova Gayrimenkul'ün Çukurova Balkon projesinde teslimlerin 2017 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Toplam 240 adet daireden oluşan projede konutların metrekare birim fiyatı 3 bin 800 TL'den başlangıç gösteriyor.

Çukurova Balkon'da 3+1'ler 568 bin TL'ye!

Dekorasyondan ödeme seçeneklerine kadar her yönüyle kişiselleştirilmiş butik bir proje olmasıyla dikkat çeken Çukurova Balkon’da kampanyalı fiyatlar ve ödeme seçenekleri Ramazan Bayramı’nda da sürüyor.

Çukurova Balkon projesinin yüzde 35'i satıldı!

Çukurova Kent Yapı'nın "Balkon Hayatın Keyfidir" temasıyla Mayıs ayı sonunda lansmanını yaptığı yeni projesi Çukurova Balkon'un yüzde 35'i satıldı.

Çukurova Balkon teslim tarihi!

244 tane konutun yer aldığı Çukurova Balkon Konutları Kartal Soğanlık mevkiinde hayata geçiyor. Satılık daire fiyatları 240 bin TL'den başlayan Çukurova Balkon teslim tarihi haberimizde yer alıyor.

Çukurova Balkon fiyatları ne kadar?

Yüzde 1 peşinat ile ödeme yapılabilen Çukurova Balkon Rezidans 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşuyor. Proje 2 blok halinde yükseliyor. Peki Çukurova Balkon fiyatları ne kadar?

Soğanlık Çukurova Balkon fiyat listesi!

İstanbul Kartal Soğanlık'ta hayata geçen Soğanlık Çukurova Balkon projesi 244 daireden meydana geliyor. Projenin ruhsatı Şubat ayı civarında alınacak. İşte Soğanlık Çukurova Balkon fiyat listesi...

Çukurova Balkon Evleri telefon!

Çukurova Balkon projesi Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Proje İstanbul'un Kartal ilçesinde 2 blokta 244 daire olarak inşa ediliyor. Çukurova Balkon Evleri telefon numarası haberimizde bulunuyor...

Çukurova Balkon Kartal iletişim!

Çukurova Gayrimenkul bünyesinde Kent Yapı imzası ile hayata geçirilen Çukurova Balkon Evleri 244 adet daireden meydana geliyor. Çukurova Balkon Kartal iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Soğanlık Çukurova Balkon satılık daire fiyatları!

Çukurova Balkon projesinde yüzde 1 peşinat, yüzde 17'si 1 yıl sonra, yüzde 17'si 2 yıl sonra, yüzde 65'i için ise ödemeler ya 1 yıl sonra ya da hemen başlıyor. Soğanlık Çukurova Balkon satılık daire fiyatları şöyle:

Çukurova Balkon Evleri iletişim!

Kartal Soğanlık'ta yükselen Çukurova Balkon projesi Çukurova Gayrimenkul bünyesinde Çukurova Kent Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Çukurova Balkon Evleri iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor...

Çukurova Balkon Evleri'nde 1+1'ler 240 bin TL'ye!

Çukurova Balkon projesi İstanbul Kartal'daki Soğanlık bölgesinde hayata geçiyor. Projede 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar daire tipi mevcut. Çukurova Balkon Evleri'nde 1+1'ler 240 bin TL'ye satılıyor.

Kartal Çukurova Balkon satılık daire fiyatları!

İstanbul Kartal'da Çukurova Balkon projesi inşa ediliyor. Proje Çukurova geyrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Kartal Çukurova Balkon satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor.

Çukurova Balkon Rezidans Kartal!

Çukurova Balkon Rezidans Kartal daire fiyatları 240 bin TL'den başlıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana gelen projede banka kredisi ve firma bünyesinde kredi kullanılabiliyor.

Çukurova Balkon ne zaman teslim?

Toplam 244 tane konutun yer aldığı Çukurova Balkon Evleri 7 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Peki ön talep toplayan Çukurova Balkon ne zaman teslim edilecek?

Çukurova Balkon’da dev kampanya!

Çukurova Gayrimenkul imzası ile Kartal'da hayata geçirilen Çukurova Balkon projesinde; konut satın alma endişelerini ortadan kaldıran DEV KAMPANYA başlıyor. Konutlar kısa süre için geçerli olan özel kampanya ile 0,99 vade oranı ve 3.482 TL taksitle satışa sunuluyor.

Adana Metrosu Çukurova Üniversitesi'ne uzatılacak!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Metrosu’nun ikinci etap hattının tamamlanması için gereken köprü projelerini uygulamaya koyduklarını açıkladı. Sözlü, hafif raylı sistem hattının Çukurova Üniversitesi'ne kadar uzatılacağını söyledi.

Çukurova Balkon 0,98 faiz kampanyası için son gün 31 Ekim!

Çukurova Gayrimenkul’den Çukurova Balkon projesinde yüzde 10 peşin ve banka kredisiz 10 yıl 0.98 faizle iskanı alınmış, tapusu hazır, hemen teslim konut fırsatı. Son gün 31 Ekim...

Çukurova Balkon'a ister hemen taşın ister kiraya ver!

Çukurova Gayrimenkul, Çukurova Balkon ile konut sahibi olmak isteyenleri iskanı alınmış, tapusu hazır, hemen teslim, dolayısıyla hemen oturulabilecek ya da kiraya verilebilecek ev sahibi yapıyor. 

Kartal Çukurova Balkon’dan 78 farklı daire alternatifi!

Çukurova Kartal projesinde yüzde 10 peşinat ve banka kredisiz 120 ay 0.98 faizle her zevke ve ihtiyaca uygun hemen teslim kira garantili daireler...

Çukurova Balkon'da kısa süre için özel kampanya!

SON Grup şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da yer alan projesi Çukurova Balkon’da kısa süre için başlattığı özel kampanya ile yüzde 10 peşinat ve banka kredisiz 120 aya kadar 0.98 faiz fırsatı sunarak konut almayı kolaylaştırdı.

Çukurova Balkon'da 120 ay vade imkanı!

Çukurova Balkon'da 120 ay vade imkanı ile ödemeler yapılıyor. İstanbul'un Anadolu Yakası Kartal bölgesinde inşa edilen projede 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri dizayn edildi.

Kartal Çukurova Balkon ödeme bilgisi!

Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Çukurova Balkon projesi Kartal'da yükseliyor. Peki projede ödemeler nasıl yapılıyor? İşte Kartal Çukurova Balkon ödeme bilgisi...

Çukurova Balkon ödeme planı!

Çukurova Balkon ödeme planı hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Çukurova Gayrimenkul imzasını taşıyan projede bayrama özel kampanyayla sadece yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunuyor.

Çukurova Balkon'da Kurban Bayramı'na özel kampanya!

Çukurova Gayrimenkul imzası ile hayata geçirilen Çukurova Balkon'da bayrama özel yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor..

Çukurova Balkon Kurban Bayramı kampanyası 2018!

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un hızla değerlenen bölgesi Kartal’da inşa edilen Çukurova Balkon'da Kurban Bayramı kampanyası başladı...

Kartal Çukurova Balkon'da hemen teslim daireler!

Kartal'da hayata geçirilen Çukurova Balkon’dan kişiye özel ödeme seçeneği ile her ihtiyaca uygun, balkonlu, teraslı, bahçeli 78 farklı daire tipi bulunuyor...

Çukurova Balkon'da daireler hemen teslim ediliyor!

İnşaat sektöründe 24 yıldır binlerce kaliteli konuta imza atan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un hızla değerlenen bölgesi Kartal’da hayata geçirdiği Çukurova Balkon'da ev sahibi yapıyor. 

çukurova balkon ne zaman teslim Haberi

çukurova balkon ne zaman teslim

SON Grup Şirketleri’nden Çukurova Gayrimenkul‘un İstanbul’un yeni cazibe merkezi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’un yüzde 70’i satıldı. Eylül’de teslime hazırlanan Çukurova Balkon, farklı ihtiyaç ve zevklere yanıt veren bol alternatifli daire tipleriyle hem oturmak için yeni bir konut sahibi olmak isteyenler hem de yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. 19 ve 20 katlı iki blokta 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konuttan oluşan Çukurova Balkon’da, aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımı değişiyor. Tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde sunuluyor.


386 bin TL’den başlayan fiyatlar

Tüm dairelerinde en az bir balkon, bazı dairelerde konumuna ve büyüklüğüne göre iki ya da üç balkon veya 30 metreye kadar teras, bahçe katlarında ise 20 metrekare bahçe...